Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Някой, който се е борил с iGO8? Версия Build: 8.3.5.183522

При пускане на навигацията, дава грешка в лога :

inCE CallStack snapshot (function names unknown - map file \SDMMC\iGO 8.3.5\iGO8.map not found):
Аз, че не съм закачил антената- не съм ,но от прочетеното в нета, проблемите можело да са разнообразни.

Ще съм благодарен, ако някой инсталвал по- нова версия iGO, ме светне как директно да си кача по- нова, че този билд е от преди 5 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали писах вече - регистрирай се във форума на 4pda.ru и почвай да пробваш. Там има и билдове купища и карти.

Общо взето няма универсален билд. На един дивай работи, на друг не... Много зависи и от версията на Андроида. Проба-грешка му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там има доста стъф и за бозата, но конкретно за IGO бозаджийска версия съм теглил барем преди 7-8 години, та незнам докъде са стигнали. Все пак провери.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В аптеката:
- Тате ,тия презервативи защо се продават по три?
- Те са за свободни хора ,за петък ,събота и неделя.
- А тия по седем?
- Те са за влюбени ,за цялата седмица.
- А тая кутия по дванадесет?
- Те са за женени ,за цялата година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Win CE :banger_2:

http://arenabg.com/torrents/search:igo/type:pc-iso/time:XzCdEPKnGtkAjQ_VyZxlyqqxc1_gXarbJnjEO6suAJU/

Лани от тук свалих, но коя точно - не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизам сутринта с кучето и .... виждам това

post-15331-0-90759700-1474569354_thumb.jpg

някой малоумник е "седнал" ( със засилка) в средата на капака,

post-15331-0-33324500-1474569380_thumb.jpg

 след което се е "пързулнал" помагайки си с ръчички ....

post-15331-0-54685500-1474569390_thumb.jpg

.. а си мислех, че съм виждал всякакви тъпи прояви .... уви, не съм бил прав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някоя мадама да е била :)

 

Сори за майтапа, ама не си го слагай на сърце. Един приятел си намери така бирена бутилка влязла през задното стъкло. Аз съм си намирал огледало строшено. С нищо непридизвикано. Просто някой е бил в мензис....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред блока на тъста на паркинга редовно има по някоя патка без да има какво да прави... Пускат децата да вършеят и те точно така сядат по колите. Казвам “патка“, защото на акъл го докарват успешно. Резултатите са точно такива...другото е с дамските чанти и разни якета с ципове по боята става “супер“ после.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Нямам думи :) шкодата мразех да я карам там, спирах от другата страна на блока. Точно заради тях. Сега джипа го спирам където ми падне, по него не се катерят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледам колата, която един приятел взе за жена си. Предния калник и вратата с дълбока единична деруга. На паркинга пред блока хлапето на някакъв комшия си играело с дъска с пирон и я измахало. Същата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знам, че е коментирано по други теми, ама предпочитам в спамилнята да питам на бързо. На Октавия 1 преди фейслифта (мисля, че са H1 крушките, но последно съм сменял преди година и не помня), колко пари ще излезе читав ксенон на къси и дълги + читав монтаж някъде? Трябва ли да се преправя нещо по фаровете и т.н.?

Аз намирам фабричните фарове за отвратителни. Нощем извън града ако не съм на дълги, с повече от 90кмч. го чувствам като самоубийство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... определено е гадничко - разбирам те напълно, затова на всяка кола слагам ксенон вече (стига да е с лупи поне, за да няма драми с другите участници на пътя). :)

 

Иначе, за твоята дават, че си със H4 крушки - на дълги и на къси са еднакви :)

 

http://www.autobulbsdirect.co.uk/skoda-octavia--saloon-1998-1999-s

 

Според мен лично, достатъчно са ти само на късите :) На дългите най-обикновената крушка ще ти свърши работа перфектно :) Просто трябва да си ги вдигнеш малко нагоре, или да си ги настроиш/нагласиш, така, че да те устройват теб - все пак това са дълги, които ги ползваш полезно страшно малко и главно през нощта (аз така правя, защото щом сложиш ксенон, дългите почват да ти се струват, че не светят).

 

Мисля, че това ще ти е напълно достатъчно:

http://xenon.bg/product/837/xenon-express-h4-ksenon-sistema-h4-samo-dalgi-za-kola-ac-tip-35w-300-svetlina-malki-balasti-12-m-palna-garantsia.html

 

Много добър избор е.  Обаче... ако не си с лупи на фаровете, по-добре попитай за тези с "козирката" отгоре, за да не заслепяваш страшно много насрещните. :) Сложиш ли веднъж ксенон - връщане няма... отдавна съм го видял - на която и да се кача друга кола без ксенон - просто... няма нищо общо...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че на сайта който си пуснал излиза Октавия 98-99. Мойта е баба 97ма :) Ще направя една снимка на фаровете, че не разбирам много и ще я кача, да кажеш дали имам лупи или не :)

Инак по-скоро и на къси и на дълги щото ще ме дразни, че светлината е различна (имам известни психически проблеми)  :nea:

Само не разбирам дали тази цена включва и монтажа? Никъде не пише дали го или дали не го. Просто ми изглежда "ту гуд ту би тру" да е цялата схема за тия пари?!

Ако до 200 лв. минавам за къси, дълги и монтаж - още следващата събота съм там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sauber, първо пробвай с някакъв +% крушки. Преминаването към ксенон е половинчато решение. На Мица сложих и да, имаше подобрение, но така и никога не ги нагласих да не заслепяват насрещните. Реално или заслепяваш или не виждаш. Ксенон без лупа е доста лоша комбинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че на сайта който си пуснал излиза Октавия 98-99. Мойта е баба 97ма :) Ще направя една снимка на фаровете, че не разбирам много и ще я кача, да кажеш дали имам лупи или не :)

Инак по-скоро и на къси и на дълги щото ще ме дразни, че светлината е различна (имам известни психически проблеми)  :nea:

Само не разбирам дали тази цена включва и монтажа? Никъде не пише дали го или дали не го. Просто ми изглежда "ту гуд ту би тру" да е цялата схема за тия пари?!

Ако до 200 лв. минавам за къси, дълги и монтаж - още следващата събота съм там :)

 

Мисля, че включва и монтажа, но не съм сигурен - елементарно е и сам можеш да ги сложиш - 1:1 си е като да смениш крушката - това е. Има си схема и всичко, което ти трябва.

 

Иначе:

с лупи на късите (на дългите няма):

head-lamp-xenon-e-mark-2000-for-skoda-oc

 

без лупи (с рефлектор само):

head-lamp-without-fog-lamp-e-mark-2000-2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да те псуват хората, сложи си ксенон без лупа. Това няма нагласяне - или ти не виждаш или тия срещу теб са без очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон,на Н4?

Забрави,нито ти ще видиш нещо,а за ония отсреща не ми се мисли.

Имаше едни лупи,които се закрепваха директно на цокъла,работеха с Н3 лампи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с втория вид фар (без лупи). Така като ви чета, значи, че го "цокам" и читави фарове на тая кола няма да имам...

Предполагам, че мога да си сложа фарове с лупи, ама за да са читави (а не някви скапани китайци), колко ли трябва да дам?

 

п.с. - Таман се подкефих и ми набихте шутове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти пиша - пробвай с +% крушки. След като на нивата прогледнах значи вършат работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти пиша - пробвай с +% крушки. След като на нивата прогледнах значи вършат работа ;)

 

Какви са тия крушки? Имаш предвид fancy моделите на Филипс и Осрам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти и още един вариант да подобриш фаровете.

Монтирай релета,през ключа да минава само оперативната верига.Премери с мултицет колко волта идват на буксата на фара.

Ето ти линк.

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=11&t=2835&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%BD%D0%B0+%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.