Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Ако не сте ходили в Швейцария отидете. Особено в някое по-малко населено място. Спокойно можете да видите как X5ца 2016г. тегли малко ремъркенце пълно със сено, а от нея слиза човек във фермерски дрехи, да си купи биричка от магазина :) Не е единичен случай и пример :)

Ако имаш много пари за кола, ползваш я като инструмент и нищо повече. На вас пука ли ви, ако се одраска дръжката на отвертката? Е, и на тия хора не им пука за колата, макар и за 100 000 + лв. :)

 

Ааабсолютно точно написано! Затова, когато някой ме пита за мнение за кола, като видя, че е с теглич им казвам да не ги гледат тия коли. Вариантите са: 1. точно това, което казваш; 2. теглила е каравани, карана е по съмнителни места, което води доста рискове за агрегат, съединители, скорости, абе всичко... Много точно го написа, просто :)

 

Кола с теглич от чужбина - в никакъв случай тегличът не е имал предназначение като при нас - "парктроник". Хората си имат пари, ползват си ги както си трябва, хвърлят ги на нас, купуват си други.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-) Аз на бившия Супърб съм качвал керемиди,жито и царевица(не повече от 700кг без водача...),живо прасе,гъсета...Новия собственик много му се радва...щото го взе на далавера ;-) Теглич нямаше...На сегашния мисля да сложа един теглич като новогодишен подарък,докато не се е почнало с издевателствата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае пичове, откога по пицариите кафето е 1,80 а водата 750 е 2.60. То аз като шофьора на групата едно че гледах биричките с мокър поглед,.. ама да им имам и цените.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с идването на мокрия сезон почва и еротичното запотяване на стъклата. Някой пробвал ли е тоя хак:

 

Да инвестирам ли чифт чорапи и 5лв. за кристали ?  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки силикагел ще изтегли влагата. Дали ще е в чорап или в кашонче ефекта ще е същия. Въпроса е, че пускането на климатика би следвало да свърши същата работа, без да има нужда да си купуваш котешка тоалетна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатика е ясен. Аз говоря обаче за цялостно обезвлажняване. В багажника също чувствам, че имам проблем. Не че държа кой знае какво там, но все пак не е приятно.

Сега си погледнах колата от терасата, задното ми стъкло е цялото потно, другите са ок. Ще взема да го тествам това. Все пак 5 кг. гранули са 5 лв. :) Ще пробвам първо с едни чорап, ако стане ще пиша. Може да донесе 3-4 кг. да раздам на някоя среща, щото 5кг. не знам какво ще ги правя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи. Силикагела изсмуква влагата, но е добре да се сменя от време на време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта си купих Силика Гел за малко коте секс има ли. Набухах го в едни чорапи и съм сложил един в багажника и един в купето. Жената в магазина каза, че кристалите като свършели курса се желирали. Ще репортна след някой друг ден резултати :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма супер много влага. Просто мразя и малко запотяване :)

Иначе от къде да идва. Влезна с мокри обувки, стелките ми са гумени (май даже ти ме съветваше за оригинални такива). Стане локвичка в стелката. Отделно някое скапано уплатнение на багажника пуска малко при дъжд.

Преди имах сериозен проблем в багажника. Направо подгизваше и се чудех от къде. Извадих всичко и честито - кондензната мембранка, която е на пода под резервната гума беше разкъсана. Директно се пъленше с вода...

Иначе купе филтъра го сменям със всяко масло. Но нямам капак върху него. Не знам дали това е нормално или просто капака е `артисал в някой сервиз някога. Според мен може лесно да се намокри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действат, дори се продават по-елегантно изглеждащи влагоуловители да поставяне някъде върху таблото в близост до предното стъкло. Но пък сега ако на теб ти се доходи по малка нужда и няма къде ... си имаш чорап :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Но пък сега ако на теб ти се доходи по малка нужда и няма къде ... си имаш чорап :)

Свежа идея,особено ако висиш в задръстване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действат, дори се продават по-елегантно изглеждащи влагоуловители да поставяне някъде върху таблото в близост до предното стъкло. Но пък сега ако на теб ти се доходи по малка нужда и няма къде ... си имаш чорап :)

 

Пффф, такъв ценен ресурс като чорапите не мога да хабя. Те са за други "зорове и нужди"

masturbating-better-sex-800x400.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта си купих Силика Гел за малко коте секс има ли. Набухах го в едни чорапи и съм сложил един в багажника и един в купето. Жената в магазина каза, че кристалите като свършели курса се желирали. Ще репортна след някой друг ден резултати :)

.. И аз си мислех от доста време да поразгледам за нещо подобно, но най-вече се чудех като поемат влагата какво става - а то се желирали ;)

Очакваме репорти , а до колкото разбрах си ги взел от Зоомагазин или ... ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. И аз си мислех от доста време да поразгледам за нещо подобно, но най-вече се чудех като поемат влагата какво става - а то се желирали ;)

Очакваме репорти , а до колкото разбрах си ги взел от Зоомагазин или ... ? 

 

От вчера до сега не мога да кажа, че има някаква промяна. Ама ще му дам още няколко дни...

Инак да, от Зоомагазин. Дадох 6.50 лв. за 1.5 кг. Само гледай да е Силика гел кристали. Има и някакви силиконови, които нямам идея дали вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно намерих луничка, която да не изисква охлаждане и да не грее, но мисля че добре стана. Може би щеше да е една идея по - добре да не гърмя оригиналната крушка, а да я оставя да си свети, но късно е чадо... Иначе ето тези модели на kanlux, са без охладител и не греят. Има и вариант 4W

 

IMG_20161014_182336.jpg

IMG_20161014_182336.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази писта ми е мечта. Но за сега я цъкам само на Гран Туризмо за Плейстейшън. Волвото се движи супер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво е необходимо една мъжка мечта (свързана с оръжия, коли и подобни) да се осъществи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво е необходимо една мъжка мечта (свързана с оръжия, коли и подобни) да се осъществи?

 

Приятели и желание :) Нищо друго.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели и желание :) Нищо друго.

 

И тия неща са важни, но...Най-важното е жената да не разбере!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.