Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Toва радио е за Диана, не е за мен. Аз днес видях долу до кофите една беличка 120 ка 1977година и се влюбих. Сети се колко бързо се биха аварийки, запуши се една гаражна клетка и се отиде да се разгледа. Заболя ме сърцето да я гледам до кофите. На един съученик му викам глей колко е яка !!! Той вика премести я ей там има място... Ех де да беше моя, да я преместя .... :)

 

Пуснах номера на един приятел от Долна Баня, да си го цъкне в телефона, да види дали се познават с човека, ако го свали на 30, може и да го взема ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеал Стандарт и Видима съм ги виждал на не малко места и извън Европа. Коя серия не знам, но дори пансиона в който ходих три години подред в Австрия беше с техни изделия. И не създаваха проблеми.

Още малко за Видима.

Има ги не само на сушата.

Попаднах на тях на един от най-големите катамарани (ферибот) в света - JEAN DE LA VALETTE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам питане относно шофьорското огледало на Шкода Октавия 1, да ли е възможно да се замени със такова от голф или други производни.Че днес на паркинга на Декатлон при Младост някой хубавец го е свалил.Свалено е самото стъкло и декоративната капачка, може и някоя щипка да е счупена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Голф/Бора ще стане.

Основите са различни.

Даже голфовите са синички,намалява заслепяването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазинчето на сточна гара има стъкла по 13лв с подгрев- сложил съм такива и на Фабията, и на А8- цата карах с такива и са перфектни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен основно ми трябва капака и стъклото.А от Ауди А4 до 2002 модела и ли Пасат 5-ца да ли ще станат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не- основите са с различни отвори. Умишлено е направено от ВАГ. Иначе стъклата са еднакви, капаците козметинчо се различават, закрепванеот им е еднакво към корпуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазинчето на сточна гара има стъкла по 13лв с подгрев- сложил съм такива и на Фабията, и на А8- цата карах с такива и са перфектни!

Бели ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.dropbox.com/s/54r5tnfe8aa931j/VID_20170305_213854.mp4?dl=0

 

Жена ми караше, а аз снимах. Мисля, че ако тя снима, а аз карам ще е по-ефектно... Точно преди да тръгне, се сетих да й изключа тракшъна!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо евала на жената ,че не я страх, знаеш лошите очи на КАТ дебнат...  досешам се къде е това ,на затворено трасе, естествено. Стисни и ръката от мен и я питай няма ли случайно свободна приятелка с книжка! :) Аз кола за драг имам... Черна е, няма да се вижда много...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо евала на жената ,че не я страх, знаеш лошите очи на КАТ дебнат... досешам се къде е това ,на затворено трасе, естествено. Стисни и ръката от мен и я питай няма ли случайно свободна приятелка с книжка! :) Аз кола за драг имам... Черна е, няма да се вижда много...

Саше, тест правихме. Леко по-нанагорно. От много учена на полигон, сега се хванахме по околовръстното. Мисля, че ги цели предавките вече? Скоро ще се явява на курс, ама аз си я понаучих!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях,че е добра ,пожелавам и да стане добър шофьор,  като гледам, няма да отстъпи никому, както и трябва ;)

 

Моя инструктор ми казваше - виждам че караш като говедо, пред изпитващия , сменяи скорост на 2000-2500 оборота, мотора да е тих, иначе се ядосва изпитващия и така минах преди 11 години , преди това ме скъсаха,,,

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тъпото...Задигнат или падна някъде и не стигна до него на време?

п.с. - Мониторинг на olx ще направиш предполагам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъпо, ама мнооого. Преди НГ изпердашиха едни приятели. За щастие не са били професионалисти, защото бяха взели само глупости.

Съжалявам колега, дано да се "оправиш" бързо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко, съжалявам Цецо. Баси тъпотията. Ще следя за фантом. Коя версия е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 стандарт, в комплект с резервна батерия, куфар и антенен експандер. Който така и не успях да пробвам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип с Шкода се дава път само на BMW и Ауди , защото шкодата е спорен автомобил, но днес се сетих как една Шкода може да изпревари едно BMW. Примерно на НИМ, шкодата ще върви направо със скорост, която трудно я хващат камери, но BMW то ще върви по правилния начин, защото е със задно, тоест настрани... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://sadebnapraktika.com/content/kak-zakont-meri-nesobrazenata-skorost

Ей тук една интересна статия, която разказва почти целия проблем с "войната" по пътищата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.