Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Вчера за първи път видях Кодиака на живо. Един мъж на около 50 си го търкаляше спокойно и гордо по Бъкстон. Добре изглежда машинката! :)

...... в събота по същия булевард и аз засякох един черен - много добре седеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера нещо ми беше скука на работа и си обнових малко таблото на Шкодата и без това тая зелена подсветка отдавна й се канех да я сменя.Сложих графики от фейслифтово табло и червени стрелки от Голф.....

33470962062_b3bf7cdcb5_c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата!!! Перфектно е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарай стрелките в дясно ;)

 

Тоест, да не минават върху цифрите, ами като на мерцедес, под циферблата, налиииии? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарай стрелките в дясно ;)

 

 

Тоест, да не минават върху цифрите, ами като на мерцедес, под циферблата, налиииии? :D

 

Гледам , малко по малко минавате на моя акъл от преди 10 години, че Шкодата е спортна кола и се кара само в лютеницата.... Споко и аз сменям на 4000 , като ходя на работа :) Ако има бензин де ... :fiu:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми каже ориентировъчна цена за смяна на предно стъкло на О1 в ЕТ? Цени за смяна с качествена алтернатива също са от помощ.

На път съм да купя една О1 за баща ми, като смятам  сумичката на нещата за смяна по нея (дискове, накладки, ремъци, ролки, течности и маркучи са ясни, само стъклото не ми е ясно като ценови диапазон).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера нещо ми беше скука на работа и си обнових малко таблото на Шкодата и без това тая зелена подсветка отдавна й се канех да я сменя.Сложих графики от фейслифтово табло и червени стрелки от Голф.....

33470962062_b3bf7cdcb5_c.jpg

А с останалата "зеления"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно те пита детето. Да се стопли още малко и се мятаме към Бонсови поляни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми каже ориентировъчна цена за смяна на предно стъкло на О1 в ЕТ? Цени за смяна с качествена алтернатива също са от помощ.

На път съм да купя една О1 за баща ми, като смятам  сумичката на нещата за смяна по нея (дискове, накладки, ремъци, ролки, течности и маркучи са ясни, само стъклото не ми е ясно като ценови диапазон).

 

Самото стъкло е около 364.00 лв от справката за осортимент на ЕТ. Но в Етка излизат доста кодове - проверих за два от тях и цената е еднаква 364.85 лв. За самата смяна нямам представа колко ще искат. Иначе преди време съм чувал добри отзиви за фирмата Сим Пет Сим - слагат стъкла Pilkington - ама дали още са доволни хората които им ползват услугите не знам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-после и последната зелена емблема стана хромирана

IMG_20170403_182447_HDR.jpg

Очаквам да кажеш и как?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-после и последната зелена емблема стана хромирана

IMG_20170403_182447_HDR.jpg

Тя като истинска бре, браво :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя като истинска бре, браво :D

Хем е лепната малко на една страна докато чаках да светне зелено светофара на Хладилника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да кажеш и как?

 

Оригиналната е алуминиева, от нея стърчат едни уши и са обърнати и залепени с пластмаса в капака на бега. Голям филм е, ако се сменя с оригинална ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и пуканки трябват за филма. Има и такива гледки (не съм снимал шкодов бег, но сглабях този последно):

17439754_10154422013683616_829077724_n.j

17496158_10154422013728616_470893425_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същност точно Иво Динков ме посъветва да не се филмирам с разглобяване и махане на оригиналната, а да си я прасна така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ходил ли е да гледа тази барака?

http://www.mobile.bg/11490281405326294

Един приятел се е запалил по нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.