Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Мдаа, подаваш си заявление и проект /какво точно искаш да монтираш и ако е нещо нестандартно/ и ако ти го одобрят, плащаш си такса /еднократна/ и си го монтираш. От нашата кооперация решихме и си монтирахме три кашпи за цветя /от тези шестостенните/ по ъмнайсе-стотин килограма. След две седмици и еднократни 340 лева, от Район "Възраждане" ни издадоха разрешението. Кашпите са на тротоара пред сграда.

Преди година "свалих" няколко такива колчета пред стария ми вход. Софийска вода решили, че пред офиса им е бащиния... Извадили разрешително, на база съгласие на ЕС (етажна собственост) - фалшиво и въпреки многото подскоци и опити да ме спрат с охрана и заплахи за полиция, инспекторат и тн аз имам 3бр колци и една скоба в склада :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше, някой/нещо да ти подпали чивиите...

 

Егати скучното бебе ли е, бабе ли е.

 

А, иначе рапида наистина изглежда страхотно!

Боре, знаеш , че подаръци приемам с повод и без повод :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дон Чичи, с оглед на възрастта Ви, моментната Ви загуба на памет, а и като цяло намаленият и КПД, най-любезно Ви напомням, че престоят ми в "Казармата", беше точно 19 месеца !

 

Относно "спортните пИдали", с оглед гореспоменатите причини, Ви напомням, че за разлика от Вашата, моята шкодичка е най-грозния /след Форман/ и несъразмерен модел на марката, от "Демокрацията" насам !

Въпросните "пИдали", ще и стоят като на "свинче-звънче", а и категорично няма да кореспондират, с общия силует на наполовина изплувал от водата бегемот, пардон - хипопотам !

 

Сърдечни поздрави!

 

П.С. Не прекалявайте с употрбата на гинко-билоба, току виж изплувал някой неприятен спомен от младините Ви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението на моя проблем с камерата - Nokia X6. Днес говорих с приятел за проблема , първо ми извади един Siemens CX70 , най - модерен за времето си, но голям дъртанян, казвам това няма да го съсипя, дай някакви остатъци от нещо строшено, гледам половин Нокия. Взех парчето от предната камера и го изрязах с ножичка. Не е най - добрия вариант, но за без пари е супер ;)

base3_1.png

 

Резултата , малко се разминава кръгчето, ама си е като заводско ;)

image.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм теглил умници, които ми спират пред входа. И двата пъти отнякъде изникваше полицай и търлеливо си изчакваше умникът да се появи и да го глоби за неправилно паркиране :)  - на метър от бордюра.

Два пъти съм викал паяк,  срещу съответното заплащане.

Поне 10 пъти успешно съм използвал клаксона. След 2 до 5 мин. идиота притичва отнякъде и отпрашва...За съжаление, когато се прибирам, клаксонирането се извършва по средата на улицата (еднопосочната част на "Оборище"), при което движението за малко спира. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните "пИдали", ще и стоят като на "свинче-звънче", а и категорично няма да кореспондират, с общия силует на наполовина изплувал от водата бегемот, пардон - хипопотам !

 

Дон Боре, моите най-сърдечни поздравления, но въпросният "хипопотам" се представи повече от прилично в надпреварата със сивото еленче и, ако не бяха поразтопените копита, имаше вероятност и да го прескочи ;) Но, за да съм съвсем коректен, никой не се интересуваше от пИдалите в този момент  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , вярно е че Барум Бравурис са си боклук, проблема не беше в теб.

 

Ма не се притеснявай много, ако е дал господ да ми се получи това което съм намислил, пак ще съм с баруми на 120 ката, отпред нов, чешки(2015), отзад оригинален, не си знае годините, пък и да ги стопя, пак ще те скъсам по завойчетата към ВТ. :) На задномоторна Шкода и да искаш, няма как да избягаш!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, като толкова не държиш на такива анджаклами по колата дай да си трампим воланите - еърбеците са еднакви, управлението от волана също, само дето твоя е трилъчев, а моя четири и повече ще отива на такава ЛИМУЗИНА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има колеги от Ямбол, които са свободни в Събота (22.04) следобед, може да направим една бърза среща. Засега е предвидено да се съберем в 14ч. на паркинга на Технополис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, ти на тоя прост седан, ако му казваш "лимузина", какво ли казваш на новия S600 Pullman ?!?

 

Дон Чичи, ако ми махнете еърбега, ще останат 4 /четири/ дискови хернии, плюс една оперирана, с пълно имплантиране, а и доста повече от торба кокали, по-скоро безформен чувал.

Това, че визуално се приближавате до пакетче чай, в което освен листа, има и няколко стръкчета, поради което /а и за да наподобите гореспоменатата визия/ си връзвате долнището на анцуга на гърдите, не Ви прави по-добре, по-спортно и по-младо изглеждащ, от мен !

Колкото до кокалите - да, имаме и двамата, но поради размера и физиката, при Вас се наблюдават предимно зъби /ако пренебрегнем римския нос, на който си крепите Ray Ban-а/ и някоя и друга мотовилка, макар и пределно амортизирана !

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другарю помощник нотариус , благодаря за милите думи , с които така пълно описахте приликите ми с френския ключ , но в случая мисля , че е неуважително да се нахвърляте на възрастен човек , който ревностно брани труда на вашия живот от чуждо посегателство .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Дон Чичи, ако се бях нахвърлил /изобщо хвърлил, по какъвто и да било начин/ върху вас, искрено щях да се съмнявам, че Вие пишете горните редове...

Разликата в теглото между нас /около 65 килограма/, не предполага да сте дори в "будна кома", ако ви се нахвърля !

Съгласен съм, че знаете "фатки", но чак пък такива ...

А, трудът на моя живот, още не е започнат, камо ли, някой да го защитава, хеле пък ревностно !

От друга страна съм съгласен, че сте възрастен човек - прекалявате с гинко-билоба, което при Вас, води до смесване на минало и настояще, чувствате се "окрилен" на моменти, млад и пълноценен, макар всъщност от старост /дай Боже всекиму/, да бъркате гореспоменатата билка с "индийски коноп", в следствие на което си въобразявате, че сте "Юноша бледен" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, мисля че обвиненията към нашия уважаван зъбокърт не почиват на реални факти! Симптомите, които се наблюдават при него са далеч от типичните за предозиране с Гинко Билоба. Но навеждат на обоснованото предположение, че си шмърка от райския газ на пациентите.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно заебин-че и презкурин-че преди ядене и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Надявам се само последните няколко дълги словоизлияния на лицето Петров да са писани на компютър , а не от телефон ,защото в противен случай към всичките диагнози ще трябва да добавим и тежък мазохизъм

Абсурд, имайки предвид съотношението между размерите на кебапчетата му и буквичките на телефона. Да не говорим какъв тендовагенит щеше да го тресе след толкова писане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помните ли аз още кога ви казах, че когато на модерната ми и скъпа кола и се прецака мотора, ще го изскуба целия и ще сложа един от Шкода 120. Години след това руснаците са се сетили. БМВ то вдига 165км/ч :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа от къде мога да купя малко Руски Рубли на добър курс в София? Имам поръчение от приятел. Оказва се, че в провинцията много трудно се намират. Има ли някакви стари емисии и спрени копюри, за който да внимавам при покупка? Никога не съм имал работа с тази валута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа от къде мога да купя малко Руски Рубли на добър курс в София? Имам поръчение от приятел. Оказва се, че в провинцията много трудно се намират. Има ли някакви стари емисии и спрени копюри, за който да внимавам при покупка? Никога не съм имал работа с тази валута.

 

Ползвам Tavex за обмяна на валута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Tavex за обмяна на валута.

И рубли и найри и динари, само от Тавекс съм сменял. Хубавото е, че на по-екзотични валути после ги изкупуват на същия курс.

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.