Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Eм, аз тая първата не си я спомням кога е била, ама 2011 тъкмо се прибирах от кв. Левски, с един колега от ХТИ то правихме протоколи по химия. Една ми пише акта ама направена мацка - нокти , грим, всичко и чете закона от една книжка ама не бърза. Аз вече се бях разбрал с колегите и който ме обискираха, че това ми е единствената кутия цигари за 2 дни напред и те ме видяха - бедно студентче , няма какво да му се вземе. А то един студ и и викам на тая - хайде пиши го тоя акт по - бързо , че целия измръзнах ! Мацката нещо започна да се пеняви, колегата и ме дръпна и и вика айде , айде пиши, не се разправяй с момчето! :)

 

П.с. И аз от тогава си нося само книжката + отрязък от закона за българските лични документи.

 

Не за друго , ама не ми се занимава с глупости.

 

 

Чл. 50. (1) Българското свидетелство за управление на моторно превозно средство е индивидуален удостоверителен документ за правоспособност за управление на моторно превозно средство.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 108 от 2000 г., в сила от 29.12.2000 г., изм. - ДВ, бр. 82 от 2009 г.) Свидетелството за управление на моторно превозно средство служи и като идентификационен документ за самоличност на български граждани на територията на Република България.
Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eм, аз тая първата не си я спомням кога е била, ама 2011 тъкмо се прибирах от Левски, с един колега от ХТИ то правихме протоколи по химия. Една ми пише акта ама направена мацка - нокти , грим, всичко и чете закона от една книжка ама не бърза. Аз вече се бях разбрал с колегите и който ме обискираха, че това ми е единствената кутия цигари за 2 дни напред и те ме видяха - бедно студентче , няма какво да му се вземе. А то един студ и и викам на тая - хайде пиши го тоя акт по - бързо , че целия измръзнах ! Мацката нещо започна да се пеняви, колегата и ме дръпна и и вика айде , айде пиши, не се разправяй с момчето! :)

 

П.с. И аз от тогава си нося само книжката + отрязък от закона за българските лични документи.

 

Не за друго , ама не ми се занимава с глупости.

Ще се отклоня малко от темата, но като спомена Левски, днес минавах от там. Всеобща тайна е за палатите и циганските кланове които ги стопанисват. Къде е държавата се питам цял ден. Нас ако нямаме лична карта ще ни закопчеят, заключат, може и да ни опънат в ареста, ама за кокошка няма прошка... натам си го знаете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма право да те заключи. Книжката ти е валиден документ за самоличност на територията на Република България.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми изгоря десният къс. Викам си, е сега спирам и слагам новата крушка за 2 мин както винаги. Да, ама не...

 

Въпросът ми е - това нещо, което седи пред крушката в самия фар - то държи ли се само на винтчето отзад, което държи и железцето, което пък от своя страна държи крушката или освен винтчето, е залепено и отвътре за самия фар?

 

Снимката е със светкавица в тъмното, но се вижда дупката. О2 преди фейслифта. Чудя се дали се счупи или просто винтчето е било хлабаво.

 

С много мъка го закрепих обратно и стегнах винта и все пак имам фар.

 

post-1399-0-39866400-1494566963_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е било хлабаво.

И аз така си мислех, но не знам дали поначало се държи само на винта или е захванато и към фара. Днес на светло видях, че не седи точно по същия начин като на другия фар и май няма как да го наглася без да разглобя целия фар :/
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненормална работа е т'ва! За съжаление имам чувството, че е все по-често срещана тази агресия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те редовно се млатят на това кръстовище в Монтана. Преди седмица бях свидетел на  подобна агресия.Некъв нещастник раздаваше правосъдие на учебен автомобил,ритайки по вратите...Не ми издържаха нервичките и спрях да взема отношение към конфликта.Гледам "баровеца" бързо омекна и отпраши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да ми препоръчате софтуер за фактури?

Интересува ме да е сигурен и надежден, даже бих предпочел да е платен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вижте на 0:33. Намерих ги в продажба !!! http://www.секретнибрави.com/productv/574/sekreten-patron-fab-s-palets-po-din-nikel-s-3-klyucha-razlichni-razmeri.html

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да ми препоръчате софтуер за фактури?

Интересува ме да е сигурен и надежден, даже бих предпочел да е платен.

 

Ако ти е САМО за да издаваш фактури (нямаш доставки, приходни и разходни операции), пробвай https://invoicepro.bg/

Удобно е, особено ако нямаш голям документо оборот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има колеги от Пловдив, интересувам се от авто сервиз находящ се в гр.Пловдив ул.Арчарица 4.Нямам име на сервиза само адрес.Спешно ми е, дали е читав,уж отправяли хубави автомобили .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!

Случайно някой да знае да се продава някъде Супърб II комби на части?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно - от няколко зареждания насам разхода по борд ми е по-висок от разхода по колонка. Преди беше обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрели са да те лъжат на колонката - хахаххахха!

 

Един от триковете:

https://www.youtube.com/watch?v=YIiGV8MRMMo

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно - от няколко зареждания насам разхода по борд ми е по-висок от разхода по колонка. Преди беше обратното.

......да си сменял скоро гумите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джуджи, спрях да зареждам на ЕКО и минах на ШЕЛ. Но пък винаги съм си зареждал сам.

Иначе да, смених гумите, но преди 5-6 резервоара, а това се появи преди 2-3, точно когато минах на ШЕЛ. А и съм със същите гуми, с които бях и миналата година, а тогава нямаше такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице , това говори , че горивото е по-добро . Така се държеше Фабията с европейското гориво - 5.1/5.2 на 100 по борд , 4.7/4.8 по колонка ... радвай се докато не дойде зимата :)

 

Тия явно не са учили химия от репортажа ... пенлив агент в горивото , ама не знаят , че сондата смуче от долу , а па другите са големи философи ... че има измама , има , ама не е такава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, за щастие до сега не са ми сипвали много над очакваното. Имало е случаи на 2-3 литра отгоре, но това е в рамките на "статистическата" грешка. Но да сипеш 10-15 литра отгоре ... абе има си измама. Дали е тази в репортажа или друга не мога да коментирам, но проблем има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице , това говори , че горивото е по-добро . Така се държеше Фабията с европейското гориво - 5.1/5.2 на 100 по борд , 4.7/4.8 по колонка ... радвай се докато не дойде зимата :)

Тия явно не са учили химия от репортажа ... пенлив агент в горивото , ама не знаят , че сондата смуче от долу , а па другите са големи философи ... че има измама , има , ама не е такава ;)

Между другото на тези два от тези три резервоара си сложих от вълшебната добавка на Пепи (от известно време не бях слагал, че е на свършване, за една година съм опукал 1380 литра нафта) , другия беше с нафта от Молдова.

Ама за това от къде смуче сондата не си съвсем прав. Сондата е над дъното, защото там има "мъртъв обем" или "възглавница" от около 5% от вместимостта. Но че не взима от горе, както е показано в клипа е повече от сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 тона цистерна този обем е около 1000 литра (обема на водата в цистерната) ... инак ако смуче от горе както е в клипа ще зареждат всеки ден :)

За т.н. статистическа грешка е виновен БДС , защото 10% на колонка го смятат за нормално ... аз за това си сипвам от една верига , за която съм се убедил , че лъжат най-малко и всеки път при светнала резерва с обезвъздушаване сипвам по 44 л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.