Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Как мислиш, дали ако тук е мястото където се подвизават финансовите врачки? Достатъчно голям си за да не вярваш във феи и магьостници. Ако някой можеше да даде дори краткосрочна, но сигурна прогноза щеше да стане милионер. Хубавото на пазарите е че са подвластни на човешките действия, т.е. са непредсказуеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз курс много ни влияе.При сегашни нива след месец би трябвало да почнат да падат цените на китайските стоки.Сиреч на почти всичко.С около 10%.

Хич не е малко.Което струва 1000 лв трябва да стане 900. Тази година щяха да правят директен курс евро юани.Да не минаваме през долара.Ама..

Ами смятам,че не си прав.

Аз следя няколко артикула в Али-то.

Равностойноста в лева е около 50лв и към настоящия момент.

Сиреч,едно нещо което струваше 25 долара сега е около 30.

Тоест,вдигнаха цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами смятам,че не си прав.

Аз следя няколко артикула в Али-то.

Равностойноста в лева е около 50лв и към настоящия момент.

Сиреч,едно нещо което струваше 25 долара сега е около 30.

Тоест,вдигнаха цените.

 

Абсолютно съм съгласен :) Има понякога ИСТИНСКИ промоции, а не "предварително вдигане" и после "промоция" на старата цена - много такива ги излових, защото следя няколко артикула и аз ;)

Например, едни риболовни примамки, които са адски добри, бяха на друга цена, а преди седмица ги бяха пуснали на -80% - така за 10лв щях да взема около 8 примамки, които в България струват по 10-15лв едната...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от интересуващите се, погледна ли щатския долар днес ?!?

1.66 лева за долар...

Големи разбирачи !

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от интересуващите се, погледна ли щатския долар днес ?!?

1.66 лева за долар...

Големи разбирачи !

 

Аз   аз аз Борееееее :crazy: . Преведох първа серия на 1.67...  Направих разчет за около 1.62... Надявам се да съм прав.Времето ще покаже.

Форума ич не е за такива работи но специално тоз форум ми помага.

Какво казвате? Че в търговията на дребно(алито и други) са вдигнали цените ли? Интересно...

По принцип доскоро китайците бяха добре.Винаги дават цени в долари. А техния юан е толкоз стабилен че.. И тяхната банка има твърда желязна политика.И като е висок курса ми просто печелят повече. Това е. Обаче сега има малко увесени носове :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Институциите си говорят за война по пътищата, а никой нищо не е**ва! Преди малко се прибирам по околовръстното и на пресечката с Цар Борис 3ти съм първа кола отдясно, зад мен един нов Форд Фиеста, отляво е едно Порше Кайен. Светва зелено, релсите се пресичат вдясно, че са пропаднали и на излизане от кръстовището се оказваме три коли една до друга Поршето, Форда и аз.  Добре, че и този с Поршето леко му отвори място. Съответно аз едва не се качих на будката на катаджията. Нагоре е задръстване, настигам го, един не повече от 25 годишен "Кво бе?" За да се доказва пред шепа косми, ще се избием на равното. Гледам го после зад мене, няма мигачи, това непрекъснати осеви линии са за простолюдието. Съвсем изперка този народ. А впрочем много се надявах да слезе на светофара и да пита пак "Кво бе?", но не слезе.

Имам чувството, че като сложа рейките на тавана и идиотите дето ми се завират нарастват с геометрична прогресия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, народа е изперкал тотално. Тези дни се качих на новото си старо ауди и си припомних овчедушието на хората и отношението, продиктувано от колата, кояот караш- никой не ме засича, всички ме пускат, дори да съм в нарушение, а с Фабията не мога да се доредя да си ползвам предимството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е. Наскоро един ми се дръвчеше смело-смело, святкаше ми нещо на околовръстното, без да имам вина, и ми се лепи отзад, изпревари ме, и на светофара на Симеоновско спрях до него, но като спрях, само го гледам сериозно през джама, оня плахо се завъртя и ми направи един знак за “извинявай“ и край, не ме погледна повече.

 

Овчици и “въздушно налягане“ (а.к.а, “дуФа вЕтър у главЪта“) има много на пътя...

 

Сигурно от зеленчуците става така, нали са гей-но модифицирани сега...и оказват някакво влияние. Е'Брах ли му лайката...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто няма кой ефективно и официално да обясни на такива, че не трябва да се постъпва по този начин. Или с други думи - КАТ-атджиите дремят по храстите покрай пътя и вадят генетичен материал от носовете и ушите си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бе, ето го решението - всяко говедо на пътя го е страх от малко по-голямата кола, от малко по-тъмните прозорци, защото на тия с тъмните прозорци не се свири, не се свЕтка, не се мига, не се мрънка... значи нещо е имало успех НЯКОГА - какво е било то??? БОЙ!

 

Наказанието не помага, много ясно е доказано това нещо, защото следващият път става следното: "...ми аз вече ще се пазя 'осмотройно' (много хубава думичка) повече от вас, за да не ме накажете пак (познато още като "да ми губите времето"), ама ще си правя пак каквото си искам, напук пък! Демокрация е!".

 

Това е истината. :) С приказване, актове и т.н. - изгладуваш ги парите, обаче се озлобяваш 10 пъти повече и даже всички ти стават врагове, стават още по-зловещи истории... :)  Докато боят пречупва много по-ефективно и другия път си викаш "ааа, ще ям пак пердаха, я заеби" ;) Освен, ако не си мазохист - тогава може и да си го правиш за кеф :D

 

 

И като казвам по-горе "да ми губите времето" - преди няколко седмици, една сутрин гледах по новините, как спрели някаква Панамера на "Гурко" и казват, че и на пътника връчили някакъв стар акт/фиш - нали това е новата глупост... Та... на чичото (шофьора) му бяха писали и на него нещо за 50-тина лева... Коментарът му беше "...как да го направя, да си платя каквото трябва там, трябва да изгубя цял ден, за да обикалям по София, КАТ и т.н., за да платя само едни 50лв..." - звучеше пренебрежително към "50то" лева, а и се жалваше, че нямал удобства, чрез които да си плаща глобичките... ;) Ами, аланкоулу - другият път ще мислиш, че цял ден трябва да обикаляш и как губиш хиляди левчета, докато се мотаеш, да ходиш да плащаш "нЕк'ви 50-тина лева - нЕкъде си", защото нЕмало удобства, разбир'ш'и.  Ама няма да мисли така.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо да раздаваме пищовите и кой оцелее.... Еволюция.

 

Споко, който има акъл оцелява, ще оцелее при всякакви условия - това не е проблем. ;) Хиляди години е оцелял тоя свят, минал е войни, болести, всякакви мизерии - и сега няма да се свърши... Ама с мрънкане по форумите как никой-нищо не прави и как КАТ-аджиите са най-лошите в цялата схема, как стоят в храстите и т.н. - не става. :) Защото и преди няколко дни имаше клипче, как му се карат на обикновения служител, който хванал пиян зад волана, че ще го уволняват и т.н., че оня "посерко" незнаен му бил шеф и "още утре щял да го уволни" и т.н.... Обясняваше и какво точно да се напише на възражение на акта, че полицаят искал подкуп и т.н. :)

 

Служителят има заеми, защото с тези заплати не може. Който има заеми и иска да живее нормално - взема подкупи. Ако си изгуби работата (може да е лека, може да не е лека, зависи от къде се гледа) и няма кой да плаща заемите - стават едни други по-интересни неща. Затова седиш и си траеш, а разни такива, които са с "пластмасови" прозорци, свалят 2 пръста, колкото да му видиш "веждите" и подават просто една банкнота, вместо документи - могат и да те оставят на място и да си тръгнат, нищо, че си полицай (нали всички казват, че си нищожество-мързеливо). Затова по-неугледните и обикновени коли ги спират и си го отнася бедния човечец.

 

КОЙ точно защитата служителя на МВР/КАТ и т.н., за да могат да си вършат работата от-до?

 

Защо в щатите, ако нещо кажеш на полицая по-така накриво, може да си те пукне със тейзъра и да се посереш и опикаеш целия, да полежиш малко в локвата и т.н... ;) Ако имаш късмет, може и с палката само да ти свали прахта от дрехите... и т.н. Тука, ако такова нещо стане "полицейско насилие, а-уа, уа".

 

Темата е много болна, както много други теми. Такова е положението - затова казвам - само бой. За сега не виждам друго решение. Фактите показват, че наказанието не работи. Глупости от рода "по-ефективни накзания" не минават, защото се появяват разни "организации за защита на животните" и става зоопарк (въпреки, че там е подредено - да речем джунгла, а в джунглата се оцелява сурово). ;)

 

 

ПП: По повод "малките и големите" коли - това е положението. Наистина е така, изпитвал съм го страшно много пъти. Спокойно пътувам само в ГОЛЯМА кола - всеки се пази! Това е. В малката кола - ТИ се пазиш от всеки, който те има за 3-та категория човек. А в България, всички знаем, че е "по-добре" да караш 7 местна кола и да се возиш сам в нея, отколкото да караш двуместна и да те бутат по тротоарите.

 

Може би съм го казвал, но пак - с малката кола съм (двуврата, форд ка), в лента за десен завой, обаче съм се изнервил поради други причини, понеделник рано сутринта (да речем, че ми ври всичко в момента и ми трябва лека искра, за да стане забавно, а аз съм мнооого толерантен и спокоен човек), не съм пуснал мигача за десен завой (стискам волана и се чудя дали ще го отскубна), а лентата е САМО ЗА ДЕСЕН завой, обаче видът "дик-тарикатус" я използва и за направо в нарушение на всякакви правила в ЗДвП. При светване на зелено за направо, червено свети за надясно, на където съм аз - онзи отзад почна да ми свири, да ме псува (ясно прочетох по движението на устата му "мамата") и слезнах да го попитам на кого и на какво мамата. Е, не очакваше да слезна 2 метра 140 кила от 2м "пикливата въшка", нали... беше решил, че ще ми слиза и той, но с две бързи крачки му бях на вратата - отказа се да сваля коланът (явно, за да не ми е прекалено лесно да го извадя през прозореца) и нищо друго освен "извинявай, извинявай човек, извинявай" не каза... след което кротичко си се престрои във вярната лента. Значи само с бой става - това е. Такова, като го накаже човек с глоба - другия път гледа два пъти повече, за да не го хванат лесно, и прави същото напук.

 

 

ПП2: Сещам се за още една случка сега - мястото е бул. Монтевидео и околовръстното - аз съм в лента за ляв завой, посока НИМ. Откъм Люлин идва един Лексус (не им знам тъпите модели на тия, лимузина беше), кавалът вътре много ербап, дългокос къдрав гей (Лексуса му изисква такъв имидж, разбира се), там прави ляв завой, за да дойде на Монтевидео (вероятно, за да си намери в НБУ някоя по-тъпа пача от него). Там левият завой е забранен, когато се идва откъм Люлин, защото се запушва цялото околовръстно. На всичкото отгоре в локалното имаше коли, които са си в правото (завиват към НБУ, карат направо в локалното и се пазят от глупака с Лексуса). Нашият завива баааавно, все едно е на парад, и ги гледа тях (като дрогиран), а през това време на мен и колегите ни светна зеленото (значи оня завива на червено и е в кръстовището на кръв-червено). Гледайки тия отдясно ги избягва, все едно са му виновни, явно си мислеше, че им е с предимство, а и всички те го освиркаха, разбира се... този кавал ме приближава челно и на 5-6 метра от колата ми, понеже не гледа напред, аз му се разсвирих, за да не ме плесне - погледна ме сякаш съм му длъжен и аз, избегна ме в последния момент и ми показа среден пръст през шофьорското стъкло, гледайки ме втренчено... Глобата и наказанието в такъв случай какви са? Защото аз си мисля, че една хубава дръжка от лопата, дълга около метъра ще свърши работа за момента.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За огромно съжаление, боят вече не е опция. Когато отвъртиш дори един шамар на един такъв, почва един рев до бога, как както спокойно си карал и се престроявал бързо от лента в лента и се чесал със средния пръст по слеюоочието, един го засякъл, как го бил.... Част отг горното описание беше цитирано от прокуратурата по отношение на двойка бивши състезатели на околовръса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... затова е такова дереджето и не виждам какво може да се промени точно с "тия стоят в храстите, ония са се насрали и ги няма" и т.н.. ;) Проблемите са тези от по-горе. Тези проблеми трябва да се оправят първо, за да може другите да отшумят от само себе си. На същото леке какво му пречи да каже "тоя ме спря неправомерно, щяхме да се ударим 10 коли" и да му тегли един съд за "получена уплаха", и сега как не може да спи нощес и т.н...

 

Полицаят няма никаква сигурност за нищо, ама абсолютно за нищо - казвам го като човек с чичо, който е пенсиониран полицай (не е бил катаджия), вуйчо в МВР и баща пожарникар... всички проблеми са ми известни на изброените, обаче хората не си задават въпроса - ЗАЩО стоят в храстите тия хора - не е заради фактът, че искат да вземат едни 20лв... Не ми липсва опит и с такива, но полицай до сега не е успявал да ми вземе пари, разбира се. Никога не съм давал стотинка на полицай на ръка или с документи, или друго. За почти 10 години с книжка имам 5-6 спирания, една камера за превишена скорост, една за завиване на червено на Орлов мост в посока театъра зад канала... и това е всичко. Няма човек без нарушение, дали хванато-или не. Дали доказано, или не. Все едно е...

 

Наскоро погнаха и пожарникарите, нямали вода, идвали късно и т.н. - мога много да разкажа и за това :) Защо е така, какво се случва и как се окрадоха милиончета за едни нови пожарни, които не могат да палят, не вървят изобщо, имат страхотно малки цистерни за вода, различни от "официално обявените" и т.н. Както и да е - това е друга тема, обаче "кола", чисто нова да не иска да запали, докато не си си сложил коланът (Колан в пожарна кола?! Сериозно ли??? Някой представя ли си за какво иде реч??? Влизаш да я маневрираш и първо слагаш колан??? А тя е огромна кола, трябва да погледнеш оттук-оттам, няма шанс само на огледала и със сложен колан, който те държи залепен за седалката), не могат да минат в гората, там където оплютите и бракувани ЗиЛ-ове (познати като 'три-ос') минават без газ (на полу-съединител)... и още много такива истории. Няма да казвам също и, че светнала лампата за DPF и колата се шашнала и понеже баща ми знае, че се занимавам с тия глупости ме пита мене какво точно става - DPF на пожарна?!?!? Като го чух онемях за известно време.... Технологии, които изискват ВНИМАНИЕ, да се занимаваш с тях, когато БЪРЗАШ да спасяваш хора??? Една къща, докато гори, къде й е ДПФ-а??? Понеже пожарната се кара само на такива места и чат-пат, като трябва да излезе за проверка, учение и други... DPF???? Няма и да казвам, че 6 месеца стоя едно Ивеко или Скания беше... в официалният сервиз - и как сменяват съединители, как сменяват глупости, които нямат нищо общо с проблемът, който е имала колата! Върнали им я и разбира се проблемите още си ги имала, а не е съединителя!!! Пишат едни и същи неща по 100 пъти - само глупости, хабене на хартия и излишна бумащина...

 

С всичко е така. Затова всичко върви така и се появяват заблудени и глупави хора, които са чули "има демокрация" и смело приказват глупости, без да знаят значението на думичката, както и на много други думички. Пожарна без вода не остава никога, няма вариант това нещо да се случи - маркучите стояха и в зиловете, които течаха като лейки (от купето, не от резервоара/цистерната), защото преливаха отгоре... обаче един зил имаше тонове повече от тия новите сапунерки, които са само за по асфалт... ;)

 

ПП: Иначе на пожарникарите, както и на полицаите, работата им е много лека, парите са достатъчни, докато не трябва да отидат на сигнал за леко запалил се "бензин с 30-40-литрова светеща в червено газова бутилка" в багажника на магистралата или на стрелба между Пешо-Бургията и "брат му" Гошо-Дюбела - това не си заслужава никакви пари (само сеир)... ;)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не минем ли през "дивият запад" и "бърз или мъртъв" нема да се оправиме :D Щото ти си 140 кила и 2 метра, но аз съм 60 кила и 170 см :D А "Колт" прави хората еднакви ;) Ще има година-две новини, тук там някой гръмнат, и после нещата ще се саморегулират. А и на милиционерите ще им олекне, те и сега са само статистици.

В Щатите е така, точно заради свободното притежаване на оръжие. Уважават се хората, може срещу теб да е по бърз стрелец :D

 

П.П. А, на който му е тежка работата, зле платена, не среща подкрепа, ами винаги може да я смени ;)

Редактирано от Typi_taratajki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е тъпо да ходиш с нож на престрелка, но от това, дето ми седи до релсата на шофьорската седалка всеки бяга:

038172770-thumb.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е тъпо да ходиш с нож на престрелка, но от това, дето ми седи до релсата на шофьорската седалка всеки бяга:

038172770-thumb.jpg?r=0

 

Не и ако си Нео от Матрицата! Тогава е по-хитро :D

 

 

@Typi_taratajki, ако мислиш, че ще те чакам... :D Само, недай си боже, някой с твоите габарити да ми извади пищов и да получи свръх-адреналин в момента, да се ошашка в ситуацията, защото не всеки го може това - ще има анални страсти с участието на Колт in the arse... :D Целия ще му го нАвра там... има да ходи на тоалетна и да си спомня - месеци наред, че така не се прави... :D

 

Абе, забавляваме се тука с глупости - на никого да не се случва нищо криво, нали... Всички да са си хепи и всеки да си гледа неговата купичка и с каквото може да помогне на другия, когато му трябва помощ... най-добре ще е така.

 

Каква буря мина през Ориндж Каунти, не е истина... отнесе доста неща... довечера в новините пак ще има "ужаси". :(

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то не се виждало както трябва

038172770-big.jpg?r=0

Не и ако си Нео от Матрицата! Тогава е по-хитро :D

 

 

@Typi_taratajki, ако мислиш, че ще те чакам... :D Само, недай си боже, някой с твоите габарити да ми извади пищов и да получи свръх-адреналин в момента, да се ошашка в ситуацията, защото не всеки го може това - ще има анални страсти с участието на Колт in the arse... :D Целия ще му го нАвра там... има да ходи на тоалетна и да си спомня - месеци наред, че така не се прави... :D

 

Венци, казах ти, пистолет се вади за да стреляш. Така че ако срещу тебе има някой, дето е ходил на същите курсове като мен, то тогава клизмата ще е за теб. Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то не се виждало както трябва

038172770-big.jpg?r=0

 

Да, беше много малко... Иначе, верно е "хладно оръжие"... Това е като ходиш в 'жунглата да биеш "буреняка", налии? :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е лека работата с това мачете. За респект при огромна част от случаите на улична агресия става, където се мерят пишките основно и никой не иска да пострада особено.

Но за сериозен сблъсък (като даже изключваме огнестрелно оръжие), би ли го използвал наистина да спреш да кажем по-силен физически нападател, който ти налита на бой? 

 

Аз залагам на качествен pepper спрей като първо средство на защита - не оставя трайни последствия, доста ефективен е и ти дава възможност да избягаш или да ошамариш неутрализирания нападател.

При такава ситуация като посочената бих го ползвал веднага и то без угризения. 

post-6321-0-68501700-1502114306_thumb.jpg

Редактирано от ruark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, беше много малко... Иначе, верно е "хладно оръжие"... Това е като ходиш в 'жунглата да биеш "буреняка", налии? :D

Точно за там си го купих, за вилата или като ходя по планините/за риба. Ама много добре застана между прага и релсата, та си седи там.

Бе не е лека работата с това мачете. За респект при огромна част от случаите на улична агресия става, където се мерят пишките основно и никой не иска да пострада особено.

Но за сериозен сблъсък (като даже изключваме огнестрелно оръжие), би ли го използвал наистина да спреш да кажем по-силен физически нападател, който ти налита на бой? 

 

Аз залагам на качествен pepper спрей като първо средство на защита - не оставя трайни последствия, доста ефективен е и ти дава възможност да избягаш или да ошамариш неутрализирания нападател.

При такава ситуация като посочената бих го ползвал веднага и то без угризения.

 

Да, защото знам как да му използвам плоската част като кофти бухалка.

Иначе срещу огнестрелно оръжие го изключвам, там отиваме в съвсем друго ниво. Но и там много зависи от това, дали тоя с пищова знае за какво се ползва, или само може да маха с него.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е лека работата с това мачете. За респект при огромна част от случаите на улична агресия става, където се мерят пишките основно и никой не иска да пострада особено.

Но за сериозен сблъсък (като даже изключваме огнестрелно оръжие), би ли го използвал наистина да спреш да кажем по-силен физически нападател, който ти налита на бой? 

 

Аз залагам на качествен pepper спрей като първо средство на защита - не оставя трайни последствия, доста ефективен е и ти дава възможност да избягаш или да ошамариш неутрализирания нападател.

При такава ситуация като посочената бих го ползвал веднага и то без угризения.

 

С такова са ме пръскали - бяхме в 7-ми клас и никога няма да го забравя... един съученик-дебил реши, че ще го изпробва срещу някого, бях му най-близко... знаех какво е и му изкрещях "не", но точно това ми беше грешката - вкара ми го право в гърлото - мога да ти кажа, че е нещо МЕГА ужасно :D Обаче, ако отидеш да го мокриш - малии... все едно да пиеш лава - съвсем наистина е толкова гадно :D ...щом още го помня... никога няма и да го забравя, обаче беше ужасно и наистина е доста ефективно...

 

Абе истината си е една - ако може да се избегне - избягвам го, ако не може - всичко е позволено... както дойде.

 

Точно за там си го купих, за вилата и като ходя по планините/за риба. Ама много добре застана между Прага и релсата, та си седи там.

 

Ми, да - няма само да го вадиш и после като отидеш на риба да си го забравил, я... Много ми е познато! :D

 

 

Само нинджа оборудване гледам последните постове :tongue_1:

Точно ти, където знаеш - се оказва, че нищо не знаеш, нали? :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

@Typi_taratajki, ако мислиш, че ще те чакам... :D Само, недай си боже, някой с твоите габарити да ми извади пищов и да получи свръх-адреналин в момента, да се ошашка в ситуацията, защото не всеки го може това - ще има анални страсти с участието на Колт in the arse... :D Целия ще му го нАвра там... има да ходи на тоалетна и да си спомня - месеци наред, че така не се прави... :D

 

Абе, забавляваме се тука с глупости - на никого да не се случва нищо криво, нали... Всички да са си хепи и всеки да си гледа неговата купичка и с каквото може да помогне на другия, когато му трябва помощ... най-добре ще е така

 

Аз не визирам конкретни лица и събития :D Ама нали знаеш, че дребните са много лоши, щото нямат много възможности за корекции. Та, както казваш, по добре, да не се стига до тестови ситуации, че после всички съжаляват. Аз наблягам на благославянето, олеква някак си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета ви слушам ви.После си мисля да кажа ли да не кажа ли.. Че то стана ясно че мисля по доста по различен начин и обикновенно дето е тълпата аз съм на другата страна. Във връзка с изнервеното положение по пътищата все си мисля да пусна една нова тема за това просто с цел да споделя един съвсем друг нов начин за справяне със подобни ситуации. Който според мен е изключително ефективен. Има големи дивиденти и никой от форума не го прилага.Тъй като форума е преди всичко СоФийски нормално е да се споделят от софийското движение. Но варненското е същото.

А съвсем пресна случка на възлово кръстовище ( двете кули до технополиса в началото на магистралата) в час пик(около 18и 30) две коли задръстили кръстовището водачите се бият.Ама буквално.Ритат се и се налагат. Ние всички останали чакаме.Километрична опашка. Един от шофорите каза че едното момче напсувало другото за нещо си и се стигна до боя..

Моите клиенти твърдят че най зле било в Бургаско мутренско...Анаболи мотори и накриво да погледнеш и скандала готов...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.