Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

И тъй като това е система предоставяща "държавна" услуга, не се чудете ако видите това:

"Зададените от Вас данни за СУМПС и ЕГН/ЛНЧ/ЛН не се отнасят за едно и също лице". Няма нищо нередно при вас, просто толкова си "може" системата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съобщение ми излезе когато нарочно смених последната цифра от номера на СУМПС. Ако пък изтриеш някоя цифра от номера веднага излиза съобщение, че номерът не е пълен. Явно си има действащ контрол на входните данни.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици го пробвах. Тогава не работеше и сега не работи. Или поне при мен...По 5 пъти си проверявах номера на книжката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици го пробвах. Тогава не работеше и сега не работи. Или поне при мен...По 5 пъти си проверявах номера на книжката :)

И при мен работи, ти да не си с фалшива книжка нещо :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен работи, но моите са в НАП отдавна - хахаха... Тук системата казва, че съм “слънчице“.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека, който ми го показа ми обясни, че на някой шофьори има проблем като при мен.

@Izolini - пробвай ЕГН на МОЛ-а. Друг вариант няма. Той е "водач" по дефиниция при юридическо лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... Като човек, който прави такива тъпотии мога да кажа съвсем отговорно - този, който е взел милионите не е правил тъпотията :D Той просто е дал една минимална част на такъв като мен, да направи тъпотията, а останалото го е вложил в бьем'вьета.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачка, мамка му...но някак странно. Изтече ми %-а намаление и съответно в графата му пише 0.00, но крайната сума е с 30% надолу ако искам да платя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви , да се обучавате в ретро стил

Това е още по - яко, в началото на булевард Ленин се вижда една жълта 100s

Като дете на 90-те, знам защо Ладата е без чистачки , но се чудя защо еската е и без рамена на чистачките ?!?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... Като човек, който прави такива тъпотии мога да кажа съвсем отговорно - този, който е взел милионите не е правил тъпотията :D Той просто е дал една минимална част на такъв като мен, да направи тъпотията, а останалото го е вложил в бьем'вьета.

Абсолютно точно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви , да се обучавате в ретро стил

Това е още по - яко, в началото на булевард Ленин се вижда една жълта 100s

Като дете на 90-те, знам защо Ладата е без чистачки , но се чудя защо еската е и без рамена на чистачките ?!?

Саше, на тоя първия клип е пред старото ми "в къщи". Като гледам е почти като съм се родил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дете на 90-те, знам защо Ладата е без чистачки , но се чудя защо еската е и без рамена на чистачките ?!?

 

Защото Саше, до колкото си спомням чистачките на 100 са занитени към рамената. Т. е. неразглобяеми. В смисъл, изчезват в к-т с рамената.

Баща ми не е правил такива изпълнения. Явно този човек е патил. Знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално рамото беше занитено към механизма. Но с пиличка се изпилваше нита и можеше вече да се маха с рамото. Беше по-удобно отколкото да се маха чистачката от рамото. Или поне така казваха. Нашите рамена си стояха :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Жоре, явно, са си гепили и на 100с и са си пилили вкъщи. Аз знам че са занитени, ама не ми дойде в акъла. Като видях Бул. Ленин и цяла София, пълна с коли като моята и си викам - Да, бейби, да ! Така е, през 1991 хората си свалят чистачките, през 2017 сина им слага моторче от фелиция , за да бършат по - бързо! :)

 

Ивчо - и аз ги изледах , то си е готино . Хем гледаш стара София , хем сканирам за Шкоди ! И това е минало през партията и проф съюза , а пича  в 2 ра част, работи върху каката на плажа ... което си е било доста против устава на партията.

 

То е като с упадъчната музика, тогава са биели през ръцете за битълс , днес всеки 2 ри слуша джаз ... :) даже каша по една родна радиостания е " *** , упадъчна музика, по ваше желание!" :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"То е като с упадъчната музика, тогава са биели през ръцете за битълс , днес всеки 2 ри слуша джаз ..."

 

Саше, през 80'те, никой не биеше през ръцете, за каквато и да е музика!!! Камо ли, за Биитълс. Да, имам забележки в бележниците, от сорта "Ученикът се явява на училище в дънково облекло", ама как да обясниш на промития мозък, че един чифт дънки, изкарват по-дълго от три чифта сини панталони...

Проблеми правеха, забележи - за твърде къса коса или за почти бръсната глава, защото бяха решили, че се правим на пънкари!!! Е, за твърде дълга - също, но много рядко!

Всъщност, за много неща, бяха много по-толерантни, отколкото си слушал и чел - 1990 г., си бил на 3 /три/ годинки.

Майка ми, има снимки от 1975 г., на 22 години, студентка 3-ти курс, с минижуп до дупето, "ум да ти зайде"...

А, ти защо си се "огледал" в "СоциализАмъ" и "кУмонизамЪ", както едно човече казваше, само Рогатият знае !!!

Какъв упадък те гони, какви пет лева ?!?

 

П.С. През 1992 г., имахме Мерцедес /123-ка/ 240 D и чисто ново Пежо 405 SR, но никога не са им крали чистачки или акумулатор, или каквото и да било. Виж, през 1990 г., на 123-та, и откраднаха предното стъкло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Проблеми правеха, забележи - за твърде къса коса или за почти бръсната глава, защото бяха решили, че се правим на пънкари!!! Е, за твърде дълга - също, но много рядко!

...

Майка ми, има снимки от 1975 г., на 22 години, студентка 3-ти курс, с минижуп до дупето, "ум да ти зайде"...

 

Боре, питай ме дали не са връщали за дълга коса ;) Добре, че подстригването беше 40ст. а дневните ми бяха 50ст. че иначе нямаше да завърша основно училище ...

 

За минижуп-ите - майка ми също се е размотвала така, та и снимки имам де, ама и ми е разказвала как е имало преподаватели които са мерили колко над коляното е полата  :nea: Ама карай. Минало, бешало. Да живей ... там квото му казват  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Да, имам забележки в бележниците, от сорта "Ученикът се явява на училище в дънково облекло",

Aз пък имам забележка в 4 клас "Ученикът яде в час по трудово обучение" Тогава една Ралица ми даде сандвич, оная вероятно ми е направила забележка, аз съм и казал да ходи на майната си, като се знам. :) Твоя , ако го пазиш, сканирай да го видим. Сигурен съм че е само тази :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, при нас пък другарката Дашева редовно пишеше забележки "Пее в час по музика" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, интересното е, че помниш Ралица, помниш Сандвича, т.е. - случката като цяло, но имаш избирателна амнезия, към остатъка от случилото се...

 

Колкото до моя бележник - няма да е възпитателно за младата аудитория, да го сканирам и изтипосам пред всички ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.