Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Благодаря за информацията.

Фабричните ми седалки имат подгрев, който си ползвам доста зимата, но ми се върти в главата мисълта за рекаро от голф/бора. Демек инсталация и бутони си имам и ако намеря рекаро без подгрев, ще трябва да си прехвърля само реотаните. Сега обаче след като ID A спомена, че донорските не са рекаро ми изникна и друг въпрос. Различните бордове на седалките проблем ли ще са при прехвърлянето на реотаните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоля някой колега , ако има как да ми услужи с GSM номера на Добри от Перник  - съфорумник с ник Skoda 120 1980. Загубих му го , а се уговорихме

да му пратя елементи от 1,3 МПи инжекцията на колата за  задномоторния му проект . В списъка му е невалиден. Може и на ЛС , мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоля някой колега , ако има как да ми услужи с GSM номера на Добри от Перник  - съфорумник с ник Skoda 120 1980. Загубих му го , а се уговорихме

да му пратя елементи от 1,3 МПи инжекцията на колата за  задномоторния му проект . В списъка му е невалиден. Може и на ЛС , мерси предварително!

 

Пратих ти го на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който пуши на бензиностанция .... https://www.vesti.bg/bulgaria/video-ot-benzinostanciia-kraj-sofiia-vzrivi-internet-6074541

 

Edit: Колегата ме е изпреварил в темата със смеха :)

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е яко , но 2008 ма с колегата от Еко-то, в което работих тогава, оправяхме табелката "пушенето забранено" с цигара в уста. Добре че нямаше толкова много смартфони, някой да ни снима ... :) Сега всеки 2ри с колело е фейсбук полицай.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензиностанциите има изпарения. Тези изпарения са лесно запалими. Не веднъж сме гледали клипчетата на руснаците колко лесно се подпалват, защото по бензиностанциите са с цигарата, запалката и т.н... Дебили.

 

Щом се каже “не пуши тук, гаси тъпата цигара“, защото ще избиеш повече от един човек /друг освен теб/ - гасиш я, защото явно има защо да се пише това. Ако не гасиш, а се правиш на дупе - колата става с бял прах, който не се чисти особено лесно, както направи човекът. Същото е, като да си я запалиш с цигарата сам... :)

 

Нема мисъл, братче...

 

ПП: постът не е насочен пряко към никого...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но 2008 ма с колегата от Еко-то, в което работих тогава, оправяхме табелката "пушенето забранено" с цигара в уста

 

Това не е нещо, с което да се гордееш и хвалиш!!! И не "добре, че нямаше смартфони", ами добре, че сте имали късмет и не сме ви чели в новините...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, аз веднага виждам кусур! Още 50-100м и щеше да е пълен двойкаджия наистина! Хахах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 16:49 в ясен слънчев ден (ако е било вчера) кара на дълги, забелязвам аз.

 

П.П. И оборотите са къде 2200 :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдей честит първи сняг!

 

На Алеко има доста покривка вече:

http://m.webcams.bg/131/vitosha_aleko2/

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На златните мостове има 15см сняг, а на Копитото вчера бил е затворен пътя. Чудя се на кой му е по - гадно , на съседката с БМВ то, че е на работа до 10 или на мен , че цяла година ми се караше задно на сняг , но не мога, защото ще изгние ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, няма да изгние. Бая години зимата шкодичката беше все по планините и не изгни ... много :) Само дето тоя сняг не става ни за дрифт, ни път има. Така, че споко. Ще дойде и снега и ще подрифтиш, няма да избяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да се сдържа , че много шкоди ми изгниха пред очите. Достатъчно е че я изкарвам на дъжд, на сняг е грехота. Звънях и на Боре да се качим да се попързаляме ама каза че бил с летни гуми , Косьо каза че бил с малкия и тъкмо от витоша кара с Витарата надолу ... Утре ще се опитам пак да изтормозя съседката с БМВ то , да затвори по - рано, в 9, може и да се навие, щото и на нея и се хлъзгаше днес, усетих я. Трудно е когато познаваш повечето хора от Шкода клуба и всички са с предно. :)

 

Ще се опитам на 15 да докарам фелата , макар че масло, Го , бензини , едва ли ще сколасам, но и да я докарам ,няма да мога да я залашкам както ми се иска :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам по разбиращите тук. Като спукаш сервоусилвател на спирачките(на 1.9 тди 90 к.с) задължително ли се сменя и вакуум помпа или ме пускат по - пързалката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервото и вакуум помпата се сменят при необходимост . Ако майстора не може да диагностицира кое от двете не работи е нормално да ги смени комплект (нали не плаща той) ... между другото какъв е проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вакуум помпата си работи, така както преди да пукна сервото. Натиснах малко по - силно спирачката(абе направо си скочих на нея да оттърва близка среща с Тир  :) ), чу се пукане и спирачката се вдърви. В разговор по - телефона с майстора ми каза, че съм пукнал сервоусилвателя, но трябвало да се смени и вакуум помпата иначе нямало да стане.... това без да я погледне. Намерих сервоусилвател със същия номер като моя, втора употреба на добра цена и утре ще го получа, но се замислих дали не ме мята с тази вакуум помпа. Иначе нямам спукани маркучи. 

Ще потърся и второ - трето, ако трябва и четвърто мнение от други сервизи да видим какво ще кажат...

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес толкова се изкевих, имах работа в Лозенец, гледам и не вярвам на ушите си. Преди улицата ми беше претъпкана с коли, а днес пустош да се чудиш, на кое место да паркираш. Определено платената зона за паркиране се отразява много добре на квартала и само затвърждава мнението ми, че е необходима на целоят град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.