Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Ице, тия дни ще има и 5х8 ама на Йетито :д на о2ката, нищо че е дизел, не й върви да се кара...

Слаба бира сте с ицо, аз за 19год съм на 12 990 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1Z0807905 ляво, 1Z0807906 дясно, след номера има и букви според годината на производство. Има ги в Еуратек, около 34 лв едното.

...Благодаря много колега, сега ме е яд че не исках да мине по Каско :D. За сега ще пробвам да намеря някаква прозрачно фолио за кола и да си го резна по размер ...ако не стане вече ще се ходи ди Еуратек! Някакси 35лв са ми една идея много за това .  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

Досега не съм идвал на сбирките, ако мога ще мина.
Надявам се чукът да е 8 битов.
Моят е 64 битова вария и ще отвори еърбеците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може през vcds да ги спреш или да вдигнеш броя на пръскания на предното стъкло, на които сработват.

Точно така е :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , научихме че от Шкода клуба няма да се обръснем и даже си ни е кеф! Днес ми казаха че кубинките са металистки Shit, та да знете, който има Dr. Martens, да ги изхвърли и да си вземе маратонки от Илиянци ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт Шкода дали ще пуснат такава услуга някога ? :) Обаждам се и казвам "Фелицията не работи!" човека идва и се оправя, nice!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е виждал на съседа фелицията , нека се наслади. От днес е с патрона от моята червена 120GL ка , ключа е истинския :)

IMG_20171111_164741.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Саше, Всички сме виждали, на съседа Фелицията! Остава да видим, седалките, в на съседа Фелицията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона днес го прах 3 часа , докато светне, стъмни се и не можахме да го сложим. Строших си накрайника на тъпия Зелмер и не успях да мина и корите , но седалките и мокета са Ок :(

Момчета , дайте акъл как да се оправи накрайника или поне как се казва тая част с скупеното, да видя няма ли я по ebay...

IMG_20171112_193446.jpg

 

IMG_20171112_164819.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zelmer имат оторизиран сервиз и имат бая джиджавки от тоя тип.

 

Някъде около Сливница бяха. Мойта прахосмукалка два пъти се троши в 5 годишната гаранция и я правиха без въпроси. Единия път направо мотор смениха. Сериозни хора ми изглеждаха.

 

От тях си взех и филтрите, че са малко специфични.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото видях ги поддържат Panservice , но не видях да имат магазин или сервиз, а само офис и онлайн магазин в който половината неща са без снимка ... По гаранция това ме съмнява да мине?!? То че е конструктивна недомислица е ясно.

 

сайта на Zelmer ми вади този на козлодуй 113, http://www.zelmer.bg/help-center/list-of-service-outlets?city=%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F#list-services-1може да ходя да питам !

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Денси" до Практикер в Люлин съм виждал доста части за перящи прахосмукачки Зелмер. Родителите ми имат такава и съм купувал и филтри и препарати. За жалост последно май съм ходил преди около две години. Попрестарах се с покупките тогава и още има препарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пансервиз не ги подържат, питал съм. Не знам защо излизат като сервиз.

 

Като се замисля, точно на Козлодуи бяха тези на които аз я носих. Намира се в частта по близо до Лъвов мост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години бяха Пансервиз - носил съм гаранционна от Техномаркет и разбира се стандартните номера.

Сега кой е, идея си нямам.

Иначе Пансервиз има и в Младост 1 .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, слизал си 100 пъти докато я докараш така, айде айде! :D  :D :D ...и то в калта, и си се качвал обратно вътре - ужасТ! 

 

 

ПП: Между другото - те тия помощните средства, поне в Санта Фе-то, по-скоро са яко лъжещи средства. Нямам дисплей, който да показва разстоянието, обаче при 2 метра почва да "титка" с един сигнал, при 1.50м почва да "титка" с по-учестен сигнал (ускорява пулса), а при 50 сантиметра пациентът умира (постоянен сигнал). И от тези 50см парктроникът почва да пречи, защото хем пищи силно, хем дразни, хем обърква работата и все си мислиш, че нямаш повече място назад - по презумция. Слизам-гледам и има още много... 

 

Идеята му е, да можеш да си отвориш багажника, това е ясно, обаче малко пречи понякога :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, слизал си 100 пъти докато я докараш така, айде айде! :D  :D :D ...и то в калта, и си се качвал обратно вътре - ужасТ! 

 

 

...и на тая възраст...с тия стави...стани, седни....ужасТ, не ами  :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и на тая възраст...с тия стави...стани, седни....ужасТ, не ами  :tongue_2:

 

Тошко така... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха!!!

 

monkey.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.