Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Гледам от долу има две щипки, за тях ще да е хванато. И като им гледам отражението на снимката май по-добре да му го нАвръ от към таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам от долу има две щипки, за тях ще да е хванато. И като им гледам отражението на снимката май по-добре да му го нАвръ от към таблото.

Пробвай с кредитна карта ,трябва да стане
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с кредитна карта ,трябва да стане

За това не се бях сетил, а с нея даже фаровете за мъгла могат да се махнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това не се бях сетил, а с нея даже фаровете за мъгла могат да се махнат

И много други неща-пробвано.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на връщане от Младост 4 ,се замислих кога Шкодата харчи по - малко ? В задръстването в 17:30 на околовръсното или когато в 16:15 натискаме на заварка ,пак на околовръса, за да се приберем, преди да се е образувало? :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко харчи, толкоз. Ти плащаш, тя те кефи :) Взаимоотношенията са договорени. Тя не ти се сърди,че заваряваш - ти не й се сърдиш, че заварява готино! Така че часът и мястото са... без значение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на заварка харчи повече, ама кеф цена няма ;) 

 

Аз преди време се чудех, дали имам сметка да ходя от Лозенец до Люлин да зареждам от онази известа бензиностанция с ниски цени. И сметнах, че не ми е оправдано, дори и при най-лежерно и икономично каране да спестя 3-4 лв от зареждане на цял резервоар, пак не ми е оправдано заради времето което ще изгубя в път. 

Така, че и аз гледам кефа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се вадят монети изпаднали от плиткия джоб на разсеян шофьор (в цепнатината между тунела и релсата на седалката)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се вадят монети изпаднали от плиткия джоб на разсеян шофьор (в цепнатината между тунела и релсата на седалката)?

 

Използвай нещо достатъчно дълго и плоско, дървено или пластмасово (не метално) за да ги избуташ напред или назад, докато паднат на пода или до положение, в което да можеш да използваш пръсти. При мен се е получавало всичките (два-три) пъти. 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, като стамотолог най-вероятно разполагаш с някои от мечтите на нквизицията като:

bt3395517_b_1490535826.jpg

или

125089491_2_585x461_meditsinski-schipki-

 

Освен това някои монети са магнини ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Света намери кола, която се чупи по - бързо от Шкода , добре поне че Шкодата е красива и бърза!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Света намери кола, която се чупи по - бързо от Шкода , добре поне че Шкодата е красива и бърза!

Как от 76-та година до сега и шест различни Шкоди,една не ме остави на пътя...?А с други марки ми се е случвало и то не веднъж... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е минавал скоро през Златишкия проход? Не мога да намеря онлайн инфо дали въобще е отворен, но все пак някой да е минавал, как е настилката му? Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е минавал скоро през Златишкия проход? Не мога да намеря онлайн инфо дали въобще е отворен, но все пак някой да е минавал, как е настилката му? Поздрави!

 

http://www.api.bg/index.php/bg/patna-obstanovka/19-yanuari-2018

 

 

ІІI. ВЪВЕДЕНИ ОГРАНИЧЕНИЯ ПО ОСНОВНИТЕ ПЪТНИ НАПРАВЛЕНИЯ:

 

1. Проходи:

- „Върбишки” - затворен за всички МПС. Срок: целогодишно;

- „Златишки” - затворен за всички МПС. Срок: целогодишно;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как от 76-та година до сега и шест различни Шкоди,една не ме остави на пътя...?А с други марки ми се е случвало и то не веднъж... :)

Шкода на път няма да те остави, но се троши по същия начин както и върви - скорострелно. Дреболийките направо обожават да се трошат по всяко време, колкото да те извадят извън нерви, докато се чудиш откъде да ги купиш... То не стига че частите са безбожно скъпи, пък и на всичкото отгоре , обикновено никъде ги няма.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Колегата VlackSpot : Златишкият проход от години се подава затворен целогодишно за движение .В действителност може да се използва , но откъм Етрополе платното е наистина в окаяно състояние ,след като се мине през прохода спускането към Златица е по-добре , но пък платното е тясно и разминаването с насрещно движещите се превозни средства е направо предизвикателство .В сравнение с Арабаконак е " цвете " , там има пропаднали участъци по платната ...

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото минавах на Арабаконак...

На Бога се молех да не оставя след себе си диря от масло след няколкото жулвания на картера. Погледа ми беше постоянно в огледалото назад. Повече от там никога няма да мина, та ако ще и с хеликоптер да е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е минавал скоро през Златишкия проход? Не мога да намеря онлайн инфо дали въобще е отворен, но все пак някой да е минавал, как е настилката му? Поздрави!

Преди 1-2 години, положението беше отчайващо. Лунен пейзаж. Постоянно се питах, дали не съм объркал пътя. На места и през повечето време откъм Етрополе, път няма. А от към Златица е коренно различна картината. Всичко е ново. Втори път, не бих си го приинил това преживяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе минава се,насипват го с трошляк.

Нали от там минават камионите за мината.

А защо не го направят като хората.

Доста народ би го използвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, плановете ги променихме не исках да рискувам и аз с него. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е това приложение?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iViNi.VWhatFull

Carly for VAG

Редактирано от scooby doo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.