Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Вие какви лигльовци сте ... едно време Атанас Голомеев се събираше в полско Фатче , а сега се мръщите на коли с размерите на Титаник :)

 

П.П. А да и той не е дебел , той е Супер Любо ;)

Уважаеми Дон Чичи, преклонната Ви възраст, както и вкорененото Ви влечение, към комунизЪма и социализЪма, за пореден път, стават причина да пишете небивалици!!!

Атанас Голомеев, има три снимки и един кратък филмов репортаж /тогава, Видео-репортажи, не е имало/, в/на които, трябваше да покаже, колко е щастлив и благодарен на Партията, наградила го със споменатата моторна косачка, за това, че е прославил НРБ...

За Ваше сведение, предната седалка на въпросната моторна косачка, е демонтирана за кадрите!

Амин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие какви лигльовци сте ... едно време Атанас Голомеев се събираше в полско Фиатче , а сега се мръщите на коли с размерите на Титаник :)

 

П.П. А да и той не е дебел , той е Супер Любо ;)

Ааа, аз също се събирам все още в малки колички (деЦки), като това (той Вуйчето има "мръснишки" снимки):

 

9bc2b7b1657e4e458fa0a98208540c0c--ford-k

 

Ноо... това е широка голяма кола, спрямо полския Фат... Иии как вървиии :D Качвам се в джипа, след като съм карал това, и "камионджийската тромавост" се усеща супер много. Все едно подкарвам валяк - нищо не се случва... "много лепне по земята" и не се движи лесно   :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Дон Чичи, преклонната Ви възраст, както и вкорененото Ви влечение, към комунизЪма и социализЪма, за пореден път, стават причина да пишете небивалици!!!

Атанас Голомеев, има три снимки и един кратък филмов репортаж /тогава, Видео-репортажи, не е имало/, в/на които, трябваше да покаже, колко е щастлив и благодарен на Партията, наградила го със споменатата моторна косачка, за това, че е прославил НРБ...

За Ваше сведение, предната седалка на въпросната моторна косачка, е демонтирана за кадрите!

Амин!

И Г.Глушков бе запален по въпросното возило си спомням по едно време.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, Вие си вЕрвайте...

Прекрасен фейлетон, сте публикувал, Д-р Менгеле!

Сигурно, имате нещо подобно и за Александър Томов /борецът, не любимият Ви Вожд/!!!

Той също, получи Фиат/косачка.

Но, Той /Томов/, поне не "пише" платени аФтобиографии!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От прочетеното до тук и базирайки се на повърхностните си знания по физика и механика на флуидите , за себе си си правя извода , че не са виновни автомобилите , а агрегатното състояние на лицето ПетроФ.

Той , както газовете може да бъде събран в обем от Смарт до 55 местен автобус и винаги ще изпълни обема , разликата е само в налягането върху стените ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време ровя из холандските сайтове за евтинко шкоде.Този екземпляр доста ме впечатли .Толкова запазен салон не бях виждал.

 

:fiu:  :fiu:  :fiu:

https://www.marktplaats.nl/a/auto-s/skoda/m1247874947-skoda-fabia-combi-1-9-tdi-elegance-airco-trekh-bj-2001.html?c=aba4801fe1dcfdf8e084fd4b2e0a17e&utm_source=criteo&utm_medium=facebook&utm_campaign=CA_CRI_FB_Buy_DPA&utm_content=Skoda

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии, ама за да седнеш у тая Фабия требе си обУечеш работниУ костюм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тя чисто нова! По-хубава, отколкото е била, като е излязла от завода! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително запазен салон, неразличим от нов. А в багажника, никога нищо не е слагано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама, човека е дал снимки да се види истинското състояние на колата. Евала за което.

 

А не като един случайно подслушан разговор на Горубляне - "Абе ти пусна ли я оная ударената да се продава", "Да бе, наеш как съм я снимал, въобще не личи".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да спирам да обяснявам как комшии джамбази оправиха един размазан гоУф 5 - беше търкалян по таван и т.н. С краченца го изпънаха пред блока, изчистиха го с прахосмукачка с пуснат кабел от третия етаж, и до седмица-две беше като чисто нов :) Боя, нови прозорци - абе всичко. 

 

И така, вероятно, от подобна цена на горната - в мобилето стана 10 пъти по-висока...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега, отворете нашето mobile, и гледайте чудо- само нови фабии на по 120 хил. :D К'ъв е тоя балък, да я кара толкова тая кола, сега не може да я продаде :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми,Бай Ганьо много трудно се навива да купи амортизирана кола на повече от 120 х.км...То няма да и е останало ресурс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На октавия 2 комби и супърб 2 комби багажниците са 1:1. На първа версия супърб не съм отварял никога отзад, но той си е седан....

 

Това което ми допада в Шкодата е простора отпред. В Ауди 6, всичко някак те обгръща плътно. Централната конзола особенно, направо те притиска отдясно. То е ясно, че е правено за ергономия, да ти е достъпно всичко с минимум движение. Ама като си свикнал там да има въздух ... На мен ми е малко клаустрофобично. Не че няма да се прежаля ако се наложи де... :)

 

Най -странното вътрешно разпределение, което видях в последно време е Инсигния комби. Отвън колата изглежда спретната, а реално на габарит е колкото Супърб. Демек голяма кола. Един приятел взе комби и не може да навре количката на бебето. Уникално малък багажник, плитък, тесен... Викам си явно са го обема е отишъл за пътниците. Сядам отзад, абе има място за краката, ама не е като на суба. Отгоре главата ти опира... Сядам отпред... То като в отлято калъп за шофьора, отвсякъде те обгръща. Въобще как са успяли да прахосат тая дължина на колата, незнам.

На НИМ ще тестваме как ще се чувстваш при мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, шофьорското ми огледало прави това - https://youtu.be/rtLVP0ZRl_M

Силно подозирам, че някой се е опитал да се обзаведе с него днес, но неуспешно. А това е резултата. Някой да се е сблъсквал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми се беше случило миналата зима. Беше много студено, имаше лед по огледалата, а те бяха прибрани. След като дадох на контакт огледалата се отвориха, само че не спряха, а продължиха да се отварят по начина, показан на клипа. След като се размразиха всичко се оправи от самосебе си.

П.П. Има едни пъпки на основата на огледалата, които мисля че спират хода на огледалата. Подозирам, че причината е в тях.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.