Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Точно това е станало май. Kokarosta, благодаря за насоката. Утре ако ми остане време ще му сваля капака и ще се почесвам умно...

 

Maxrpm - по принцип огледалото се "фиксира" в естествената си позиция. Когато се отвори на ръка, тази фиксация липсва е седи хлабаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sauber и при мен е ставало. Пробвай да ги прибереш с бутона за прибиране от купето, чува се едно изщракване и после бачкат ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и Неделя го дават 10 градуса , ако можеш да видиш механизма без да сваляш огледалото(стъклото), найстина го разгледаи. Не ми се вижда логично да се отваря почти на 180 градуса, а ако се оправя когато се стопли, най вероятно има ключе за крайна позиция , което е замръзнало или се е счупило. А ако ги резнеш от комфорт модула, да не се прибират с заключването, най - вероятно ще си направиш най - голямата услуга на света ;) Ако не ти се занимава, тея магьосници , дето ти оправиха проблема на централното на Октавията , работят добре и бързо. Мисля че ще се справят и с това.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ключе, а въпросните пъпчици, които си мисля, че играят ролята на ограничител. Мисля че когато стигне до тях огледалото се образува някакво "запъване" и огледалото спира - нещо като системата против прищипване на елеткртическите стъкла. И @sauber, въпросните пъпки не са натикани в корпуса на огледалата. Поне при мен. На основата на огледалото са. Демек - при сгънати огледала се виждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я оставя на майстор да разследва и ще пиша! Дано да е някой малък дявол, че хич не ми се занимава с глупости и то баш сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е най-приемливия вариант.

А аз се оказва, че съм живял в тотална заблуда за отварянето на страничните огледала, а от там и съм писал глупости за тяхното устройство. За което се извинявам! Вчера се поразтърсих за варианти за решаване на проблема и в други автофоруми описват механизма на огледалата. Оказва се, че не се спират от въпросните споменати от мен "пъпки".

Обаче можеш да пробваш това, което ruark те е посъветвал. Доста хора са си решили проблема по този начин. И между другото, никак не е невъзможно някой да се е опитал да се обзаведе с огледалото ти без да се консултира с теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На С2-ката ми също стана веднъж, по спомен само от копчето ги врътнах да се приберат и повече не съм имал ядове със страничните огледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да беше толкова приказно колкото го описвате. Въртях, суках, напъвах. Прибирах, вадих, натисках...В общи линии само не съм скачал по него. Нищо не се променя. Просто се надявам да може да се реши проблема без да се наложи разглабяне по интериора (нямам представа дали ако се прави подмяна трябва).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка проблема се реши. Майстора е свалил капака на огледалото, нещо го е позъвъртял и се е "наместило". Сега няма никакви ядове. Все едно някак си са се били разминали зъбите или нещо от сорта...Абе дяволска раЛта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

       Днес, на 103 години, почина наричаният от много и считан за "Жив Светец" на София, Дядо Добри !!!

 

 

0000367942-article2.jpg

 

За НЕвярващ и НЕрелигиозен "човек" като мен, е още по-трудно да го кажа, и все пак - Мир на праха му и Светла му памет, вярвам, че е в почитаното от него, Царство Господне!!!

 

Бог да го прости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха му.

Мои приятели от чужбина са ме питали за него ,за съжаление ,мое ,преди аз да се заивтересувам като българин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черно Фередже са били днес в Мixtape 5 , ма*ка му , и съм ги изпуснал!!! Супер много се ядосвам! :( Д**ба и obscure групата! Още от сутринта, докато отивах на работа, 6-тото чувство ми говореше, че ми е скучно, но кой да се сети да провери парти навигатора ... те в фейса нищо не пишат и без това. Акъл- море, глава - шамандура . Не е лесно да си глупав! ...

 

За всички които пропуснаха Черно Фередже, за съжаление :(  - поздрав (неиздавано)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днеска много приятно за каране, трафикът е рехав. Особено ако не налетиш и на два любители на летни гуми направили си непредвидена среща насред някое кръстовище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е рахав трафика, Ивчо? Сутринта от Гео Милев до Княжево пътувах час, като 20 минути излизах от квартала, после още 25 бяха от НИМ до Пушкин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понамаля малко трафика, вярно е. Сутринта беше голям смях обаче. Или поне аз искренно се забавлявах :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта се срещнаха трамвай и автобус на Борис. В резултат зверското задръстване и всички се юрнаха към околоМръсното :tongue_1:. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понамаля малко трафика, вярно е. Сутринта беше голям смях обаче. Или поне аз искренно се забавлявах :)

 

М да, сутрин стандартно си е олигофренско движението. По стара традиция обаче, когато нещо го затрудни още повече (като снега днес), всички дебели включват на 6та, пускат турбото и започват хептен да се държат като отвързани. Нямам идея на какво се дължи, но сутринта за 2 километра, 2ма в насрещното (единия с бял Рапид, вероятно служебка, мачка патка да му яде). Не разбирам подобен тип поведение "бързам", но като няма контрол, така е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.