Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Защо просто не сложи резервната и да спреш да се тормозиш , да го беше оставил за уйкенда. До итаианеца гумаджията ти е под носа събота и неделя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот нямам ръкавици в колата ;)

 

Груба грешка. Аз лично го научих по трудни начин насред зверска киша преди години :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за колата ... Голфа още е арестуван , а и всички запаси от ръкавици отиват за него.

А ти уточнявай , че това въже не е ползвано за него (Голфа) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък най-обичам да се окалям до уши :D в сняг, в кал и в дъжд съм сменял гума, и в началото все ми е тъпо, че ставам на кенеф целия, ама после идва един момент, в който нещо се пречупва, и се оказва, че като се оклепам ми идва усмивка на лицето :) Та в тоя ред на мисли, що не ме викна да дойда да ти я сменя, веднага паля хеликоптера и идвам :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При него е различно, той работи с хора и тряя да е чист. А и като си с ръкавици , после не си миеш ръцете по една седмица от черното масло. Тези медицинските по 10ст се късат чат пат, но са удобни за работа.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговор между инженери във ВАГ:

Хайде да сложим 12V изходи на задната конзола и в багажника за удобство на хората!

- Звучи твърде добре. Ще го направим, но нека да им е поне малко гадно!

- Ами ок. Ще сложим бушона тук:

post-13784-0-13760900-1520612183_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми даа! Трябват ти най-дългите пръсти или най-дългите клещи, или пък да им я откараш "да ти сменят бушона"... и така "да им го върнеш" - Хахаха!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заеби...Два дена останах без пръсти с тая кола. Що бушони смених и колко плафона разглобих, само аз си знам. Но ми е забавно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пропуснете на 15 ти да честитите рождения ден на член на форума, ще ви откъсна ушите, все пак си ни е само едничка, трябва да си я уважаваме и да си я пазим!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговор между инженери във ВАГ:

Хайде да сложим 12V изходи на задната конзола и в багажника за удобство на хората!

- Звучи твърде добре. Ще го направим, но нека да им е поне малко гадно!

- Ами ок. Ще сложим бушона тук:

Има изграден и утвърден принцип в ел. обзавеждането и на МПС и на машини , сгради и съоръжения - предпазителя/защитата се поставят възможно най близо

до захранващия източник .Ситуации всякакви , целта е да изгори възможно по бързо.

 

Иначе тук е резонно , но не  много приемливо . Предпазител трябва да може да се сменя от потребителя , а не от сервизен инженер . Бoже , къде е отишло

автомобилостроенето......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от "тоци", но има резон в написаното от теб и съм склонен да му се доверя. Въпроса е защо всички бушони са на място X, a само два са преместени на място У (не игрек, а У на майка си...)?

И защо по дяволите задната запалка и захранването в багажника са на различен бушон от предната запалка?! 

Гръмнах и бушон докато сменях LED-овете в купето. Бушона, който отговаря за огледала, прозорци, прибиране и разгъване на огледала, дистанционно заключване и отключване и интериорното осветление, познай дали можеш да го разчетеш на fuse картата, че е за цялата тая кочина. Добре че има youtube...

 

Ако не забравя да кача снимка после, ще покажа и през каква дупчица се сменя осветлението в краката на пасажера, като имаш право на избор. Или сменяш през тази дупчица или ПОНЕ 1/3та от таблото трябва да падне.

 

Всичко това е написано във връзка с последният ти въпрос :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро, това е така, но в случая просто вече не е имало свободни места и са намерили друго решение. Ако нещо е предвиено за някакъв консуматор, дори да не е монтиран, мястото му не се използва за друг. Ако е станал пропуск в началото или контактите са добавени на по-късен етап, не се задрасква работота до момента, а се намира подходящо решение. Няма как да ти препроектират нито ново табло с предпазители, нито нови панели в купето и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Да споделя, че попаднах на евтини и качествени чистачки от Aliexpress за O3. Чистят неразличимо от оригиналните, а цената

им е повече от добра - в Еуратек са 100лв, в магазинчетата 50, в Алиeкспрес около 20лв ;) Няма мито, пристигат за 2 седмици.

Ето и линк:

https://www.aliexpress.com/item/Car-wiper-blades-for-Skoda-Octavia-from-2012-onwards-24-19-for-front-windscreen-Car-accessory/32344667882.html

Във feedbacka на продукта има множество реални снимки, като тази например, така че ще спестя моите. 

UTB83tovs3QydeJk43PUq6AyQpXaf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Да споделя, че попаднах на евтини и качествени чистачки от Aliexpress за O3. Чистят неразличимо от оригиналните, а цената

им е повече от добра - в Еуратек са 100лв, в магазинчетата 50, в Алиeкспрес около 20лв ;) Няма мито, пристигат за 2 седмици.

Ето и линк:

https://www.aliexpress.com/item/Car-wiper-blades-for-Skoda-Octavia-from-2012-onwards-24-19-for-front-windscreen-Car-accessory/32344667882.html

Във feedbacka на продукта има множество реални снимки, като тази например, така че ще спестя моите.

UTB83tovs3QydeJk43PUq6AyQpXaf.jpg

Колега аз поръчах преди два месеца от там. От същия производител. Мажат ужасно. Явно съм карък. Върнаха ми веднага парите след като им изпратих клип и снимки как чистят. Имайте едно наум. Не мога да кача снимки и клипа тук. Отзивите в алито са много добри, но при мен.... Редактирано от ivanstoyanovvvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега! Моите са на повече от 5 години и на над 85 000 и започнаха да мажат по малко. Отдавна се канех да си поръчам, но все ме мързеше да избирам. Сега обаче влязох в магазина, от който са твоите и си поръчах комплект за Октавия 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших да пробвам тези на BOSCH. И за момента чистят много добре.
http://bparts.bg/avtochasti/search/3397007620/

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето места чистачките са по размер ... незнам защо в ЕТ са по модели ... на Фабията са 60/40 и си взех от Рапид за 60 лв. и си чистят перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Да споделя, че попаднах на евтини и качествени чистачки от Aliexpress за O3. Чистят неразличимо от оригиналните, а цената

им е повече от добра - в Еуратек са 100лв, в магазинчетата 50, в Алиeкспрес около 20лв ;) Няма мито, пристигат за 2 седмици.

Ето и линк:

https://www.aliexpress.com/item/Car-wiper-blades-for-Skoda-Octavia-from-2012-onwards-24-19-for-front-windscreen-Car-accessory/32344667882.html

Във feedbacka на продукта има множество реални снимки, като тази например, така че ще спестя моите. 

UTB83tovs3QydeJk43PUq6AyQpXaf.jpg

Дали са качествени можеш да споделиш след 6 месеца употреба. Първоначално може да чистят добре, но не се знае кога ще започнат да мажат или скърцат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме прощавате за спама, ама веднага се сетих за това https://m.vbox7.com/play:0d8cb794

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.