Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Колеги, привет,

 

Подарявам ей този триъгълник, който за щастие не е ползван. Ако на някой му трябва, нека даде сигнал. Вариантите за получаване са 2:

1. Минава през офиса в работен ден (бул. Бъкстон в София).

2. Да го донеса на някоя от срещите на сектата, като не обещавам коя баш ще е, но няма да е много напред във времето.

 

post-13784-0-85694000-1523528214_thumb.pngpost-13784-0-72317800-1523528232_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, привет,

 

Подарявам ей този триъгълник, който за щастие не е ползван. Ако на някой му трябва, нека даде сигнал. Вариантите за получаване са 2:

1. Минава през офиса в работен ден (бул. Бъкстон в София).

2. Да го донеса на някоя от срещите на сектата, като не обещавам коя баш ще е, но няма да е много напред във времето.

 

2.PNG Capture.PNG

 

Ако му измислиш продажна цена, го взимам веднага.

За без пари обаче, като подарък, няма как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако му измислиш продажна цена, го взимам веднага.

За без пари обаче, като подарък, няма как.

 

1.25 лв с ДДС?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майстора каза ,че фабията е с "изморени" ламарини. Всичко преди 2005 ако някои има , да знаете, да го хвърлите. От утре ви искам всички с Шкоди от магазина, даже аз утре отивам да хвърля макса , че сигурно и на него са му "уморени" ламарините...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, направих си един Фейсбук кавър в чест на любимият ми тъпунгер. Който желае да го ползва :D

post-13784-0-63243900-1523624024_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, в събота къде може да се направи реглаж?

Ако е за сходимост - Експрес 2, Дружба 1, ул. Амстердам 8 - след предварително записан час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за сходимост - Експрес 2, Дружба 1, ул. Амстердам 8 - след предварително записан час.

подкрепям с две ръце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някого му е интересно, така изглежда воланчето на болид:

 

formula-steering-wheel.jpg

 

Понеже работим с медицинския екип на Formula 1, Fomula E и т.н. - та ми пращат снимки :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някого му е интересно, така изглежда воланчето на болид:

 

formula-steering-wheel.jpg

 

Понеже работим с медицинския екип на Formula 1, Fomula E и т.н. - та ми пращат снимки :P

 

Толкова ли не намериха малко перфориана кожа....то бива икономиЙ, аман  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за сходимост - Експрес 2, Дружба 1, ул. Амстердам 8 - след предварително записан час.

Благодарско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някого му е интересно, така изглежда воланчето на болид:

 

formula-steering-wheel.jpg

 

Понеже работим с медицинския екип на Formula 1, Fomula E и т.н. - та ми пращат снимки :P

Аз мислех , че цели волани ти пращат , а то само снимки :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех , че цели волани ти пращат , а то само снимки :)

За него трябва волан с по-големи дупки за пръстите :P Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... Нема как. ГолЕм чОвек - големи неща си има! Хахаха!

 

Вуйче, с тебе тапицери станахме! И на мен това ми направи впечатление, че е изтъркан... Хахаха!

 

В кръга на шегата: REGEN бутона явно пуска DPF регистрацията!!! Хахаха!!!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми одраха задната броня пред нас. Дайте съвет за добър бояджия,моля. За Ветек напоследък чета и лоши отзвуци. Инак там мислех да ходя.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата реклама на Karoq...

Mише, ама тя тая десняк бре! Има мотор 2.0тди 4х4, хайде дано след 20 тина години да успеем да си го купим ! ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте съвет за багажник на тавана. Най-вече ме интересува да не е много шумен и да побира багажец де :)

 

Ако нямаш бюджетни ограничения - Thule. Всичко останало е компромис с нещо. Ако ще го купуваш ново, вносителите в България са два, виж и при двата. Единият е Бултрейд (магазини SLS Росиньол), вторият е фирма Ескадра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mише, ама тя тая десняк бре! Има мотор 2.0тди 4х4, хайде дано след 20 тина години да успеем да си го купим ! ;)

 

Аве кой купува коли на днешно време ве. Всичко опира до поносима месечна вноска и на колко ше ти изкупат колата след края на "лизинга". Кола се купува.......ако е до 1990 година. Тва преди години сме го говорили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един страничен въпрос да задам, надявам се някой да даде мнение. Става въпрос за кученце. От скоро време имам четириного приятелче, женско, майненска превъзходна, но вече софиянка :) Решил съм че след като се разгони за първи път ще я кастрирам. Гледам че от Екоравновесие провеждат разни кампании за безплатни такива. Някой тук прибягвал ли е до техните услуги? Чудя се дали да отида там или да посетя частен ветеринарен кабинет, за да съм си по-спокоен? Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони! Никакво "еконеоравновесение" - тия са касапи! Никога не бих си откарал животинката там! Ако искаш да ти дам телефон на докторката, която оперира моите и двете? Цената е смешна на фона на спокойствието и здравето на животинката!

 

Ето нейния фейсбук:

https://www.facebook.com/tania.getova

 

Казва се Таня Гетова. 

 

На моята "кучка" не й дадох да се разгони изобщо - на 7-8 месеца беше, когато я кастрирахме и вече са минали 5 години от тогава, и си е жива и здрава! Не е напълняла, от нищо не боледува - да чукна на дърво! 

 

Кучетата на комшиите ги чакаха да се разгонят и т.н., и ги кастрираха чак след това /на около годинка и нещо/ - всичките станаха бурета, едвам се движат - "краката са им къси, те не са дебели", нали! Не знам има ли общо, просто споделям моето мнение и опит. Аз бих я кастрирал преди разгонването, освен ако не искам кученца, разбира се :)

 

Мъжкото и него така - около 8-9 месец и никога не ми е правил никакви бели от сорта (хиляди други - да, ама като за хъски е доста "пречупен")  :)

 

ПП: Ето ми ги сладурите:

 

Снимка от преди час на женското (5г и половина):

toffie.jpg

toffie2.jpg

 

И на "мармота" (6г и половина):

Worrick.jpg

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм кастрирал котки във Банкя. Беше безплатно, но оставихме пари в касичката за дарения горе долу толкова колкото би струвало в клиника. И животинките нямаха никакви грижи (занесох им три броя). Бях доволен и от отношението, а и кабинета изглеждаше чист и работещите в него заинтересовани да си свършат работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и читави места, явно... но на полянката стават към 30 кучета понякога и обменяме опит - имаше няколко опарени от екоравновесие (точно защото било безплатно) - не помня къде са ходили, но имаше и смъртни случаи... Например: свършили са работа, пускат животинката, идват на поляната, пада и край - до там. Диагнозата беше тромб от упойката - по-голяма доза... някакви такива неща се говореха. На другото сърцето не му издържало... - все кучета на по 1-2 години макс.

 

Нямам идея, споделям какво съм чул и за какво знам... Не съм ходил лично, не знам... 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.