Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Нормално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние тук говорим за дупки, кофи за боклук на платното и мърляви ремонти - бели кахъри. Сутринта слушах за молба за трансплантация на бял дроб, разгледана 7 месеца след подаването й, от комисията за за лекуване на пациенти в чужбина към МЗ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, на никого не му трябват хора на които да им се плаща за нещо или да им се дава нещо и т.н... на всички им трябват здрави хора, които да си плащат за нещо - това е реалността. Който не е кадърен да плаща - "айде"... Колкото и криво да звучи - това е положението. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега днес ми показа произведение на съвременното изкуство :) Поздрави на всички, много е яка!

 

Саше, от къде ги намираш тия пустиняци? Това въобще не прилича на музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи пич, попринцип е влогър и много ме кефи.

 

В самия клип има няколко много яки неща. Момента в който налива водка в устата на к**вите , сигурно съм го гледал 150 пъти, после лилавото "сиропче" в америка било някакъв халюциноген , но той им го сервира със Спрайт :) и после с репликата "взимаш кинти от баба ти! " направо разби.... а и си припомних  като бях 9ти клас , за какво се използваше Raid- a ...

 

В един влог, някъде към края казва : "Сега сме в апартамента в който се снима "сиропа" и под тези икони , наливах водка в устата на две дами ... Малко по - късно вече не става дума за кадри под икони, поглежда диванчето и вика - ето на това диванче събрах 6 к**ви на тесно ... !!! " Мега ме кефи тоя тип! :) Съжалявам че не го познавам!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са му сипали масло менте... ха, ха, ха

https://dnes.dir.bg/krimi/mazh-garmya-s-pushka-v-avtomobilen-shourum-v-sofiya

 

Редактирано от komitoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де... знаех, че дир-а умира, ама чаааак такъв шит да напишат :) 

 

Изобщо нищо не е станало грам. Питах вече ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден ми отказаха сервизна история по рама и съдбата веднага ги е наказала с fake news   :cow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това оригинални джанти за Фабия 1 ли са или афтърмаркет с Шкода капачки?

 

Capture.JPG Capture.JPG

Оригинални са ,на фейслифт комби 2007 със сигурност,мисля 14 цола бяха .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални са ,на фейслифт комби 2007 със сигурност,мисля 14 цола бяха .

 

Модела се води Dent (CCB 400 008)

 

Meрси :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм вярвал, че чак толкова ще се занимават и то през лизинга :(

Оказва се, че има специална фирма за събиране на глоби от автомобили с чужди рег номера...

 

 

post-13784-0-60028600-1528294482_thumb.png

post-13784-0-58019600-1528294487_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как тази фирма е получила лични данни, вкл. адрес и т.н.? Аз доколкото съм чувал от приятели, глоби от чужбина се събирали през НАП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност много добър въпрос, на който нямам никакво обяснение.

Единственото за което се сещам е, че лизинга са ги "наели" след като е отишло при тях. Макар, че като го пернат някой с ел. фиш, направо ни го фактурират. Тоест не би трябвало да си търсят посредник за такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20180606_193813.jpg

 

Поздрав за Боре

Махни десетичната запетая и получаваш разхода на Съби. Но пък Съби е Автомобил, не модели от шоколадово яйце. Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни десетичната запетая и получаваш разхода на Съби. Но пък Съби е Автомобил, не модели от шоколадово яйце.

С други думи, това е разхода на едното бутало на Съби!  :running: Но, както ти казваш, при него няма компромиси, дори и в разхода :D  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С други думи, това е разхода на едното бутало на Съби! :running: Но, както ти казваш, при него няма компромиси, дори и в разхода :D :plate_skoda:

Дааа , няма компромиси и във вървенето , и в чупенето :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кола, която не се чупи. На всяка може да се случи. Важно е да не се чупи често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни десетичната запетая и получаваш разхода на Съби. Но пък Съби е Автомобил, не модели от шоколадово яйце.

 

 

 

С други думи, това е разхода на едното бутало на Съби!  :running: Но, както ти казваш, при него няма компромиси, дори и в разхода :D  :plate_skoda:

 

 

И двамата, сте в мноооого голяма ГРЕШКА !!!  Съби е възпитан и НИКОГА не е разходвал повече от 25 литра за 100 километра пробег... 

 

Да не говорим, че при нормално шофиране извън градовете, е направо икономичен с оглед броя на цилиндрите и обема на двигателя ! 

 

Дааа , няма компромиси и във вървенето , и в чупенето :)

 

 

Уважаеми Дон Чичи,

 

Ако обслужването на един автомобил - масла, филтри, ремъци, накладки и спирачни дискове, както и подмяната на РАБОТЕЩИ запалителни свещи, профилактиката на скоростната кутия  и халдекса, и подмяната

 

на РАБОТЕЩА горивна помпа в резервоара, в автомобил на 8 /осем/ години, за Вас е равносилно на ЧУПЕНЕ, то горещо бих ви препоръчал, да продължите тихо и съсредоточено да копаете в устите на пациентите

 

Ви, вместо да словоблудствате в автомобилните форуми !!!  :tongue_2:

 

Поздрави !

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги ми Смехурко , това може да го каже собственик на Голф 2 , който мнозина шкодаджии се опитаха да счупят умишлено , а в един случай и няколко от Вашите крехки вратни прешлени , но да го каже собственик на Голф 5 МИНУС ... звучи не сериозно ;)

Колкото до икономичността на Титаник ... тя е пословична и благодарение на хора като Вас , доста бензиностанции преживяха глобалната финансова криза :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив пример , как в тая държава с 10 лв нищо не можеш да си купиш ! :)

0_02_04_21ba5138033f8cb170d117082d07dc13

0_02_04_bce4fe541c0b3d336971734e41b03ad6

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.