Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Зимните гуми явно винаги трябва да са на една ръка разстояние ... 23.06. карам на парно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 7:00 тръгнах за работа и аз пуснах жегата да духа. Излязох по тениска и къси гащи - смръзнах се като рибарски х*й :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните гуми явно винаги трябва да са на една ръка разстояние ... 23.06. карам на парно :)

 

Според средностатистическия българин в нашата държава има два сезона - " ебаси студа" и "ебаси жегата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде оставете човека на мира за малко! Кво само "Боре това, Боре онова..." :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изповед

 

Че какво ти сторих?

 

Думите плазма , брадва , меч , трион за сетива  ли ти са?

 

Сърце ми в хипотези не накисвай

 

Ако ще стреляш , стреляй бързо!

 

Тегобите не съм заслужил с нищо!!

 

Неразбираемото да съзра не мога

 

Мила недей , не ме мъчи за Бога!!!!

 

 

Стихия е магията от думи ,

Не са пред нея нищо , ни снаряди , ни куршуми!

Бронежилетка да ти бях облякъл,

От на шегата грозния спектакъл,

От помислите неразумни скверни,

 

На нереалното имагинерно!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте на отбивката другия уикенд :)

https://m.fakti.bg/bulgaria/312395-tumba-piani-cigani-s-kola-satvoriha-karvav-ekshan-na-pata

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, трябва ми бърза справка. Дайте стойности на вторична и първична намотка на бобина на Фаворит/Фелиция , измерени с мултицет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих супер готиния лайфхак. Маслен филтър може да се развие с колан от дебела естествена кожа , като колана се прегъне на две и двата му края се промушат през дупката. Не само през катарамата, защото се чупи. Бачка 100%

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си wi-fi, а не с BT, особено ако си с iPhone. За 20 лева от продавалника си взех и няма грешка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си wi-fi, а не с BT, особено ако си с iPhone. За 20 лева от продавалника си взех и няма грешка!

  

Аз имам такъв и работи нормално. С Android съм бил винаги.

С Android съм и нямам намерение да минавам на ВайФон. Значи това ми върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице мисля че имам едно такова. Да го потърся само, да не съм го изхвърлил. На събора ще го донеса, ако го намеря и направо ти го подарявам, при мен мисля че има проблем с протоколите и не се разбира с компа...

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wi-Fi е с по-бърза връзка. По-скоро т’ва имах в предвид, но и е по-удобно за iPhone де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wi-Fi е с по-бърза връзка. По-скоро т’ва имах в предвид, но и е по-удобно за iPhone де :)

 

Потвъждавам, преди имах с bluetooth, сега идентично, но с wi-fi, определено по-бързо реагира.

Отделно от това, като ги вържа с телефона, това не пречи телефона да е успоредно вързан с bluetooth-а на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля да го държа нонстоп закачено, само искам да гледам от време на време регенерациите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, издирвам човек/фирма, който/която се занимават с метали. Имам нужда да ми се произведат два броя плоскости / плочи, грубо с размери 40x25cm и дебелина 1-2мм. Гоня плоскостите да станат по около 4кг. едната или там колкото идва. Трябва да бъдат и със заоблени ръбове. Не ме интересува от какъв материал ще са и прочие. Гоня размер (мога да дам точен), тегло (ако е 3кг. или 5кг, а не 4, не е фатално) и заоблените ръбчета.

Трябват ми за да си ги сложа в тактическата жилетка, с която тренирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двора на ядрения институт на Цариградско има една фирма Лазер нещо си, не помня точно. Правили са ми какви ли не къстъм железарски отрязъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест няма да има драма, че няма да направят 1000 лв. от мен? Ако е така супер и благодаря много! Ще отида да ги видя, даже мога да им занеса други такива за точен размер. Ще пиша после резила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не съм ходил от 2-3 години при тях, но не бяха някакви скъпчии. Все пак трябва да се има предвид, че е единична бройка. Т.е. плащаш си обучението на машината. То реално всеки лазерджия ще ти свърши работа, но тия с големите машини са претрупани с работа и всяко спиране на машината са им загуби и на дребно ще ти откажат.

А и при тия има парчетии и би трябвало да намерят каквато заготовка ти трябва. Последно правих при тях тапи за ЕГР ;)

 

Едит: Сега си проверих фактурата - Лазер Продукт е фирмата, ама гуглето твърди че са затворени. Звънни преди това, да не ходиш напразно ако са били кепенците.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.