Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !

Pepino

Recommended Posts

Кръговото на сточна и кръговото на Мария Луиза , са ми много тегави , там с тея сфетофари е най - лесно да се удариш, пък на сточна кой е с предимство , никога не е ясно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещнах най-жалкия беемвист в България , най - бавната Шкода от ШКБ да му бие ляв мигач с 60, на 10 см от бронята. Toй , не знаеше ,че бързам да се прибера, но се влачеше като на парада на първи Май. А аз отзад бях "Айде , моето момче , това маи и осмак не е! :) "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност изобщо не е разбрал, че му се напъваш, иначе щеше да останеш в точка 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Izolini написа:

Със сигурност изобщо не е разбрал, че му се напъваш, иначе щеше да останеш в точка 🤣

Не съм сигурен , то маи и шестак не беше , щом го подпира умряло 1,4 ... Този човек, беше срам за всички беемвисти за мен. :) Той , сигурно , пеша като ходи, в земята гледа , да не му се смеят хората , че така си кара беемвето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Аз , туко що се сетих за нещо позитивно в полицая BMW-ист. Като спре Шкода , няма да иска да и напише акт за превишена скорост, щото вече е карал BMW... :)

• Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, maxrpm написа:

Аз , туко що се сетих за нещо позитивно в полицая BMW-ист. Като спре Шкода , няма да иска да и напише акт за превишена скорост, щото вече е карал BMW... :)

Това някакъв милиционерски хумор ли е, че нещо не схващам...?🤔

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, ghost_rider написа:

Това някакъв милиционерски хумор ли е, че нещо не схващам...?🤔

Единствените коли , на които съм правил път с 120 ката , са BMW , Audi и Mercedes. Ако една Шкода , задмине друга Шкода, това е от уважение към човека, защото и двамата знаем че караме спортни коли. Говорим за 120 ката , не за тоя умреляк BXW- то , него и колоездач ще го мине докато си бута колелото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес засякох една от новите патрулки. Настигнах я, свирнах и им вдигнах палец на полицаите, съответно ми отговориха. Не са лоши новите им коли. Сега остава да ги използват по предназначение, което изключва криенето в храсти и зад всевъзможни постройки.

IMG_2597.thumb.jpg.a711a13207c37fc96dcde33a70469ba5.jpg

IMG_2598.thumb.jpg.f4432d881d38f10a1764dea2cae250fc.jpg

IMG_2599.thumb.jpg.ccbe5ddb6f1cb762f3b901daf2db28a4.jpg

• Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.