Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 3 часа, joro-120L написа:

"За кучета и котки може, за прасета не може" Селянинът с колелото.

На тоя руснак защо му разрешават да участва.

А защо не?
Да, сега сигурно ще предизвикам война и тук - про и анти руските фенове - ама....това да се спрат руските спортисти от разни участия е най-голямата глупост, която можаха да сътворят великите миротворци от ЕС, НАТО, щатите (умишлено с малка буква) и т.н. Единствените, които страдат от това са феновете на спорта. Кеф ви тениса, кеф ви хокея (дето в прехвалената НХЛ половината са руснаци и чехи), волейбол, баскетбол, борба, щанги, бокс....изберете си сами.  

 

Жоре, това не е персонално срещу теб - просто ми писна от тъпотии. Другарят Путин води война срещу подлогата Зеленски (как па за три години не се научи на друго освен "дайте ми пари, дайте ми танкове") и от това страдат ...тези дето са най-малко замесени, ама щатите (дето, разбираш ли, са великите миротворци) друго не могат и да направят, ма много ги боли, че ги бият по портфейла, та.....все е нещо. Руснаците лощи, руснаците криви, а украинските лекета си правят гонки по софийското Околомръсно с коли дето ги гледам само на картинка иначе - ма те онеправдани бе. Ми да фанат да им връчат де що има купи, медали и т.н, барем я спечелят тая война, а?

Войната си е война, меренето на пишки си е мерене на пишки, ама спорта....абе и т'ва удобно - мани ги руснаците, да видиш колко са велики хамериканците (например).
Да, сигурно бъркам, сигурно не съм прав, сигурно съм про руски настроен, ама това е - цялата защитаващаукрайнасветонаполитика е за мен просто една пропаганда и шанс за някои точно определени интереси да излезнат на челно място. 

  

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Logrus написа:

Жоре, това не е персонално срещу теб ....

Предполагах. И съм повече от сигурен, че ми знаеш позицията. Аз съм виновен, че "разлаях кучетата". По-скоро, на шега. Всичко си беше тихо и спокойно и така трябва да бъде. Всеки си има гледна точка и всеки си е прав за него си. Не можеш да убедиш никого в нищо, но е добре човек да си каже болката.

п.п. няма да реагирам на твоят коментар с + или -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, joro-120L написа:

Всичко си беше тихо и спокойно и така трябва да бъде.

Напълно подкрепям 👍
И нямам идея да убеждавам никого, нито да търся конфликти, просто с времето всичките анти руски мерки стават все по-банални и глупави. Специално спортът не е нещо национално, а на световно ниво и това да се орежат руските спортисти е загуба в световен мащаб, която обаче по никакъв начин не влияе на войната. Те не са на фронта - те са в залите и по стадионите. Губим само ние - феновете, запалянковци или прости зяпачи като мен. Кой печели...нито му е мястото, нито времето да го дъвчем 🙂

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Logrus написа:

Напълно подкрепям 👍

Политиката ше я бистрим някой ден, на маса. 🍻

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, joro_kem написа:

С немски паспорт е, като Рюдигер 😎

Медведев не е с немски паспорт. Зверев е с немски паспорт и е роден в Германия от руско семейство. Но е също толкова немец колкото Гюндоган, Йозил и тн. 

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, за какво споделяш тоя индивид?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този "пич" дано не утрепе някого. А такива като Нончев, които търсят популярност на всяка цена, са по-големи кретени  и от интервюирания... Не мисля, че има уважаваща себе си медия, канал или каквото и да е, която да се кефи на подобна извратена гласност.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го цялото, за някой неща го подкрепям и аз карам от 13 годишен , не съм съгласен че може да се кара с гуми за 10лв, но поне ми даде идея зимните ми да са Continental. Не съм съгласен със стила му на шофиране и аз понякога карам като него , но рядко , без да се снимам и ако знам че няма опасност за околните. Човека си е нормален , разговора е интересен, само където за мен леко се надценява. Не знам за всички , но и аз съм бил такъв. Без да си удрям колата разбира се и да се дървя на куките без книжка... Карал съм и аз цариграско с 15км/ч, но вече не е 2005та. Ако се замисля , повечето беемвисти, в момента , карат по подобен начин , не знам защо , но това не ми пречи да имам приятели беемвисти. Те просто не се снимат и се надявам да не карат с гуми за 10лв. Макар че имам приятели с галоши за 10лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, този "индивид" е редно да остане без книжка за много дълго време ... за да не остане за дълго зад решетките, когато утрепе някой. Забележи - не "ако", а "когато"!

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, PRR написа:

Саше, този "индивид" е редно да остане без книжка за много дълго време ... за да не остане за дълго зад решетките, когато утрепе някой. Забележи - не "ако", а "когато"!

Той си кара ок, основното е не да остане без книжка , а да разбере , че при 15км/ч++ законите на физиката малко не действат по същия начин. Той му вика адреналин, не е адреналин да караш така, без познания и достатъчно опит на 19, дори и аз още не знам много неща, но и доста съм научил. Има хора , от клуба , при който съм се возил , но аз тоя човек го знам че може , има хубави гуми и колата му е направена. Това е грешката на пича , не осъзнава спирачния път с 200 , надценява се , не го знам как кара, подкрепям го, изглежда свестен , но трябва да се кротне и да се научи. Аз съм жив , защото се учих на кола 52 коня и въпреки това имам една катастрофа по таван на 16. Никой не те учи че с висока скорост не се заобикаля дупка. Имам и други инфарктни ситуации , важното е да се научиш как и защо е станало така , за да го предотвратиш в бъдеще. Ако искаш да караш бързо ок , ама не всеки ден и не навсякъде, той Нончев си му го каза...

 

То като се замисля и аз на 18 съм карал и с 4 различни и с видинки бях на бала, ама той каза че работи и има кеш..

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, това нещо трябва да му се забрани да взима книжка... докато не порасне! Дано не си пишем пак за този ... по лош повод.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PRR написа:

Саше, това нещо трябва да му се забрани да взима книжка... докато не порасне! Дано не си пишем пак за този ... по лош повод.

Ми той Нончев му каза да се кротне, сега колата му е сток, стискам му палци на пича , все пак вече има и C категория. Ако му се набие в главата че се кара само с чисто нови гуми от магазина с нов ДОТ, а не от тея на промоция, може и да се опази... Много е трудно да обясниш на някой хора , че новата хубава гума , може да ти спести цифра нерви и проблеми и трябва да е произведена там от където е марката , а не да е Барум, ама от Румуния. Аз като взех комбито , с един приятел се качихме до Витоша, аз постоянно повтарях "мълчи , защото ме е страх", той ми се смееше, после като му каза гумаджия че тея гуми не стават , ми се разсърди че не съм го предупредил с какво се качваме нагоре , много смешно ми стана... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Mishelle написа:

Този "пич" дано не утрепе някого. А такива като Нончев, които търсят популярност на всяка цена, са по-големи кретени  и от интервюирания... Не мисля, че има уважаваща себе си медия, канал или каквото и да е, която да се кефи на подобна извратена гласност.

Юли, нищо не мога да кажа, освен че опростачването на нацията върви по план. Резултатите са видими. Малоумниците по-лесно се манипулират. Надявам се на по-добри времена и те ще дойдат. Изобщо не отворих клипа. Заглавието ми е достатъчно, за да го подмина. И новини не гледам изобщо. Особено по трите национални мисирки, изключено! Отделно, че са цензурирани. Намирам си алтернативни източници

Може и да не е в контекста на клипа, щото не съм го гледал, но и онзи, дето се "удави" в гьола на бул. Брюксел сигурно е бил "мн. добър" на сухо. Нищо чудно да е изказвал мнение/напр. в теми за гуми/ че гумите му се държат перфектно на мокро. Тест пилот.

 

Преди 1 час, maxrpm написа:

Много е трудно да обясниш на някой хора , че новата хубава гума , може да ти спести цифра нерви и проблеми.

Саше, така е. Но, за N-ти път ти казвам да не разчиташ на гуми да ти карат колата, а на това между ушите. Нищо лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, joro-120L написа:

Саше, така е. Но, за N-ти път ти казвам да не разчиташ на гуми да ти карат колата, а на това между ушите. Нищо лично.

 Ти се смееш , ама аз с макса се ударих пред гумаджийницата на Маджо с 2 чисто нови гуми на седалките. Тъкмо я бях взел , минах през дианата и на Симеоновско чукнах една Фабия 1, леко му пукнах бронята , платих му я и си напсувах късмета... :) На него нищо не му личеше, при мен фар , лайстна , броня и греда... А буквално за гуми отивах да сменям. Добре че го ударих него, че пред него пресичаше една бабичка, ама той беше на спирачка, явно ме е видял и се е усетил. Показах му гумите с лепенките, пича вика - Момче ти май днес нямаш късмет. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, niki написа:

Медведев не е с немски паспорт. Зверев е с немски паспорт и е роден в Германия от руско семейство. Но е също толкова немец колкото Гюндоган, Йозил и тн. 

благодаря за пояснението, не следя тенис отблизо, благодаря за корекцията!

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ти не порасТна ли достатъчно, за да не си го насочваш по това, което гледаш в Тубата, а да слушаш хората като Жоро, Пепи и мен?

 

Ама това май е най-силният мач до момента, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Izolini написа:

Саше, ти не порасТна ли достатъчно, за да не си го насочваш по това, което гледаш в Тубата, а да слушаш хората като Жоро, Пепи и мен?

 

Ама това май е най-силният мач до момента, а?

Аз тримата ви познавам, слушам ви , всички си правим нещата внимателно , без да се хвалим. Накрая ми хареса пича че каза - трябва да караш това , което може да очакваш да се строши в ръцете ти и да нямаш никакъв проблем от това. :) Ремъци ролки и масла скорости мотор са ти 1300 лв - добре брат , обади се като е готова . После вика имаш нов капак горен +80лв , ок.  Днес бащата вика климатик що няма ? Викам , баща пари за клима няма, ще изтърпиш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата ти клипа не ги пуснах. Също както на @joro-120L ми стигат заглавията.

Първия е дебил, а за втория явно (съдя от твоя коментар) всички, които имат пари да си подържат возилото и да не се чудят "какво ще се счупи ако сега натисна повече" карат скъпи коли.

 

Еми за това сме на тоя хал.

Колата не е нещо, което ти се полага по конституция. Ако нямаш кинти да я поддържаш - има градски транспорт. Щото е лесно да купиш някакъв кошник за 3-4-10 бона, а после какво правиш, щото той тече като лейка от двигателя, а и си се изхвърлил като чекия на мокър пясък и не можеш да си позволиш да смениш гумите (2 хилядарки) или пък спирачките (пак две хилядарки)? И като те питат "е как го караш тоя Мерцедес cls с 19" гуми ?" отговора е "намерих си едни по 90 лева бройката"

 

Хайде да си преценяме колко можем, а? Щото аз вчера реших, че няма да ходя до пл. Македония с колата, а ще си взема трамвайчето.

А ти, Саше?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Izolini написа:

И двата ти клипа не ги пуснах. Също както на @joro-120L ми стигат заглавията.

Първия е дебил, а за втория явно (съдя от твоя коментар) всички, които имат пари да си подържат возилото и да не се чудят "какво ще се счупи ако сега натисна повече" карат скъпи коли.

 

Еми за това сме на тоя хал.

Колата не е нещо, което ти се полага по конституция. Ако нямаш кинти да я поддържаш - има градски транспорт. Щото е лесно да купиш някакъв кошник за 3-4-10 бона, а после какво правиш, щото той тече като лейка от двигателя, а и си се изхвърлил като чекия на мокър пясък и не можеш да си позволиш да смениш гумите (2 хилядарки) или пък спирачките (пак две хилядарки)? И като те питат "е как го караш тоя Мерцедес cls с 19" гуми ?" отговора е "намерих си едни по 90 лева бройката"

 

Хайде да си преценяме колко можем, а? Щото аз вчера реших, че няма да ходя до пл. Македония с колата, а ще си взема трамвайчето.

А ти, Саше?

Ице , в грешка си , не си разбрал. Като не си гледал , не говори. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, maxrpm написа:

по думите на тоя , аз съм си взел най - правилната кола в момента.

 

Този господин, май е същия, който пътуваше за 1 час 42 минути София - Бургас с някякво БМВ. След няколко такива сувалки, колата беше брутално размазана, преминала през мантинели по таван и всичи екстри и същя господин се включи и каза, че я бил дал на приятел. След това за подобно време предлагаше да вози хора с G-класа или "трафопоста", както го наричаше. Мартин Пенчев, сега се сетих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ghost_rider написа:

Този господин, май е същия, който пътуваше за 1 час 42 минути София - Бургас с някякво БМВ. След няколко такива сувалки, колата беше брутално размазана, преминала през мантинели по таван и всичи екстри и същя господин се включи и каза, че я бил дал на приятел. След това за подобно време предлагаше да вози хора с G-класа или "трафопоста", както го наричаше. Мартин Пенчев, сега се сетих...

Хахахаха , трафопоста !!! Уби ме. Развесели ме за добро утро. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ghost_rider написа:

Този господин, май е същия, който пътуваше за 1 час 42 минути София - Бургас с някякво БМВ. След няколко такива сувалки, колата беше брутално размазана, преминала през мантинели по таван и всичи екстри и същя господин се включи и каза, че я бил дал на приятел. След това за подобно време предлагаше да вози хора с G-класа или "трафопоста", както го наричаше. Мартин Пенчев, сега се сетих...

Ей ся пускам цялото , да го гледам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, maxrpm написа:

Ице , в грешка си , не си разбрал. Като не си гледал , не говори. ;)

Аз го гледах. Ако искаш, мога да му направя подробен анализ.

С няколко думи, щото това не заслужава да се коментира. Много ниско ниво на интервюирания. Дъни се в техн. обяснения и изказ под всякаква критика. От там пада нивото и на самия водещ и предаванията му.

Не знам защо се тикат напред такива. Всъщност, знам. Това са героите на нашето време и примерите за подражание. Желателно е да се спазва някаква хигиена от гледащите, стига да имат капацитет за това.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.