Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Много хубава снежна снимка! Честит първи сняг и от мен! Трябва спешно да се срещна с Маджо и момчетата :):) :):) :crazy: :wacko_2:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит сняг! Днес ще ходя и аз там, да сложа на колите гумите. Чакам едните да ми ги докарат и палим веднага с двете шкодички...

 

Иначе, разбира се, пак ни изненада зимата. Гледам новините колко много ни е изненадала... думите са излишни - пари нямало, защото сняг се чакал Ноември.

 

Ще изкарвам моето Хъски да тича по ”адреналин” (снегът за него е адреналин), много е зъл - видя, че вали и полудя. Щом стъпи на сняг, обръща очите, езикът увисва до петите и скоростта му на тичане граничи с тази на гепард... посоката е от нулево значение. Та, ако закъсам някъде, с летните гуми, си имам влекач. Хахахахаха.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит първи сняг. Да си призная изобщо не очаквах да навали такова количество. Не съм сменил нито гумите, нито стелките... Може да се каже, че тази зима ме изненада. Поздрави и безаварийно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит първи сняг, колеги! :) Аз вчера посетих Маджо и компания и днес за щастие осъмнах подготвен. Изобщо не вярвах на прогнозите за сняг, но нямах друго време. А като гледам колите по улиците (от Симеоновско до The MALL видях поне 10-на коли на аварийки да пъплят едва-едва) май не само аз не съм повярвал.

Наистина хубаво натрупа като за първи сняг. Пожелавам на всички приятно и безпроблемно пътуване макар и при зимни условия  ;)

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Княжево е доста живописно. Доста се пулих като станах тази сутрин, не очаквах близо 20см. сняг.  :D/

1625464_756911197679088_5787916688472528

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, при мене е същото в Овчата Купел. То сме близко и е почти еднакво.

Аз миналата година гумите ги сложих сутринта на 3ти Декември. И следобяд заваля... Тази година не вярвах, че ще познаят, та и мен ме изненада и днес на цялата Мара ще трябва да се пръкна и аз за смяна...

 

Яко... още съм с лятна течност за чистачки. Днес щях да я подготвям полека - лека.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко... още съм с лятна течност за чистачки. Днес щях да я подготвям полека - лека.

И аз така, ама закрепих положението с 300 грама първак около 70 градуса в казанчето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снега ще е от ден до пладне. От понеделник цялата седмица го дават слънчево.

Венци, днес и утре сигурно ще е лудница по сервизите за гуми. Може и другата седмица да ги смениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-доброто му приложение. Хем си мирише хубаво. Аз си го мешам с течност. А и стъклата най-хубаво се мият с първак. От миналата година ми се събраха 25 литра и те така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, да бъде честен, един съсед в Княжево ме светна. Явно е някаква местна традиция :D.

 

Адаш, вероятно ще е за кратко снега, но поне при мен в планината е бая тегаво. Не ми се мисли какво щях да правя ако бях с летните гуми. Вероятно щях да чакам поне до сряда-четвъртък да се (по)разтопи.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що си абите ракията бе хора.... :)

Едно време като нямаше зимна течност, слагахме спирт за горене. Оня синия, разреден с вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, Жорка - това е отрова. Мани тая работа. А иначе, Гога на едно приятелче след като със зимна течност(явно някакво менте) 3 дни пръскачките на фаровете на Авензиса му стояха замръзнали и стърчащи от бронята и той действа така - грешка няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За течността, точно същото съм решил да правя. Тука вали сега, като спре и дойдат гумите, отивам да се занимавам с колите, че едната е по-важно да я оправя днес.

 

Иначе, знам, че бързо ще мине, но съм под напрежение, винаги чакам да ми звъннат и да тръгна. Затова трябва да съм готов... И да знам, че само паля и тръгвам.

 

Аз сложих летните гуми тази година Февруари... И същия ден заваля като сега. Стоя точно 1 ден и пак ”февруарска жега”. Даже с летните прекарах прохода към Берковица... на -1 градуса с летни гуми, сняг, опесъчено и не поднесе никъде, но бяха на 500км, мекички, новички.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко станах свидетел на това:

IMAG0034.jpg

много неприятно  :(

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас е същото с дърветата. Още са с листа... ужас пълен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То лошото е, че две от колите на снимката бяха натрошени от клоните над тях. А хубавото (ако има такова) в случая е, че е нямало хора вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам в блока отсреща хората са си сложили коледни украси вече....а дори не сме Ноември :) Май джихадът и чупенето на кинти по моловете започва по-рано тази година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам... И снегът не спря да вали, поне в Ориндж Каунти... и в момента вали доста обилно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, мани... не съм гледал новините, ама ми разказваха какво било към вас натам...

 

Тука пък точно изгря слънце и снегът почна да пада от покривите - на големи парчета.

 

Така, че днес сигурно ще му се стъжни и ще разкаля всичко...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да Благодаря на двама колеги за помощта, която ми оказаха вчера във Варна и не ме оставиха да се прибирам с влака. Дъжд... влизам да паля колата и въртя, а тя не пали. Бутахме я с едни приятели, но пак не запали /измокрихме се като мишки/. И се чудя дали да не я оставям във Варна между блоковете и да си хващам влака. Реших да звънна на Исята да видя какво можем да измислим. Той веднага направи връзка с Яската и Жоро. За отрицателно време дойдоха, а дъжда не спираше, напротив усилваше се. Прибрахме я в гаража на Яската и за по-малко от 2 часа колата запали, като допълнение искам да кажа, че Яската смъкна от неговата старата шкодичка части, за да запали моята. Големи благодарности на тези 2 момчета - Яската и Жоро от Варна. За пореден път се убедих колко готин клуб сме и какви добри и отзивчиви хора.  :hi:  :plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.