Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Проблема е друг.В България номера се сменят за щяло и нещяло и старите се бракуват.

Защо не си купиш номер и като си сменяш автомобила да си го свалиш и да го сложиш на новия си автомобил!После само си сменяш талона!

А безумието да ти дупчат колата заради нит на задния номер?!!!Такава простотия едва ли има някъде другъде!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CA все пак има някакво обяснение - да речем идва от CApital - столица. :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня, че черните табели към края на 80-те станаха трибуквени и за Сф бяха от типа A'Б'В1234, докато преди бяха от типа С'Т6105 ...

Аз пък помня номерата АВС, известни още като "Аз съм Вече Софиянец" :tongue_2: 

 

От друга страна в думата "София" единствените букви които са еднакви на кирилица и латиница (което е изискването на закона) са С и О ... и двете вече използвани ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още няколко милиона и айде......в старозагорско СТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък помня номерата АВС, известни още като "Аз съм Вече Софиянец" :tongue_2:

 

От друга страна в думата "София" единствените букви които са еднакви на кирилица и латиница (което е изискването на закона) са С и О ... и двете вече използвани ...

:wacko_2: E добре де. Помня, че бяха първите букви от азбуката, все пак тогава още минавах прав под масата (всяка маса).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След СА, СВ следва СС - така, че първо през Силистра ще се минава по тая логика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, претърсих целия форум но не можах да си отговоря на въпроса. Капачките на оригиналните джанти на Шкода, по-специално на Октавия 2 на колко милиметра са? Тоест тези капачки за джанти на 56,5 мм стават ли без преправяне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не бързам, сега така или иначе съм на железарки, летите са в склад на Маргел до пролетта. Благодаря за предложението  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порових вече по-дълбоко за 5JA 601 151 ULM и по всички места, където се продават по номер (основно ebay) е даден външен размер 56 мм, тези са 56,5

Тоест стават? Иво, а ти на оригинални джанти ли ще ги слагаш? Нали беше взел някакви с обърнати лъчи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ATS- ки. Мерил съм оригинални капачки от Фабий-ски джанти и пасват точно. Имам и едни афтърмаркет капачки, които са една идея по- плътни и искат препилване, те предполагам са 57мм.

 

10367193_10152134126303616_3047076790438

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ТАЗ новина много ме подразни снощи . Тия германци , що не платят на Луфтханза да си им превозва бежанците направо в немско :ranting:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/video.php?v=713720435368815&set=vb.100001925956171&type=2&theater Това е истинско издевателство. Обаче скока накрая беше впечатляващ!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След СА, СВ следва СС - така, че първо през Силистра ще се минава по тая логика :)

Логоката ти е абсолютно правилна, тък като следваме латинските букви - А,В,C,D,E... И понеже вече има СС, следващата комбинация за София ще е СЕ 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или "С". "СА" излезе края на 2005 - до 11.2014 , грубо 9 години, та докато се извърти "СВ" след още 9 едва ли ще е останал някой със "С", а и да е останал ще са единични бройки и ще могат да ги прескочат. То и сега коли със "С" вече рядко се виждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях 6-7 коли със СВ вече. Една от тях беше черна Октавия 3 RS - дизелова. СВ и нататък не гледах номера - по това разбрах, че е скорошна. Другите бяха стари коли - фордове, рено и т.н. Явно сега са си ги купили хората и са ги регистрирали, но почнаха да се срещат вече.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CB = Capital of Bulgaria :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми снима/каже цветовете на кабелите на буксите на халогените на Фабия 1 ФЕЙСЛИФТ, и спрямо 'щипката' на буксата как са подредени от ляво на дясно, понеже мигрирам от нефейсови халогени и се налага да сменя и буксите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CB = Capital of Bulgaria :tongue_1:

 

Абсолютно същото нещо казах днеска и аз :D Нищо... после идва СЕ от Capital of Europe :D или СЕло. После ще дойде СК и т.н. :) Някой сега, ако не знае какво е СВ, ще си мисли, че е Свищов, Свиленград и ще псува, както правят с колегите от КН, ЕН, ВР и т.н. :D "Нали" били чужденци за София. Бла-бла глупостите...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.