Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Да, точно там е!

 

Нямат по районните катаджии вече... Само от КАТ - Дървеница. А на 3то просто не им се работи... При подаден сигнал, тяхна отговорност е да го задържат до идването на КАТ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 години, един мъртво пиян, си купи литрова бутилка водка, пред мен и едвам държейки се на крака, излезе от магазина. Пет минути по късно, когато аз излизах, го видях да потегля с автомобил. Естествено, звъня на 112 и подтичвам след него. Буквално след 1 минута, ми се обади дежурния в 3-то РПУ, изключително заинтересован. След още 2-3 минути, две патрулки го блокираха на 3-4 преки от магазина - на ул.Цар Симеон, м/у ул.Зайчар и бул.К.Величков... Вече беше "обърсал" 5-6 автомобила. Изкараха го, буквално "на кючеци" от автомобила.

Когато обаче, ПТП е вече факт, МПС е в покой, а "героя" има кой да го пази, Пътна полиция го дава яваш-яваш...

Впрочем, наряда за цяла София, в обикновени дни, са 6 патрула на Пътна полиция. Които, винаги имат работа !

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право... ПТПто е факт и има кой да го държи тоя... Може да действат превантивно районните патрули, но при свършен факт да не носят отговорност! 

 

Така трябва да се постъпва, не да се подминават такива случаи.

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е.

Освен това, ПТП не са в компетенцията и правомощията на районните полицаи/патрули, и дори и на повечето такива от Пътна полиция.

Предполагам, всеки е виждал /и се е чудил/, как при ПТП, идва екип на ПП, но само отцепва периметъра, регулира движението и т.н., а след време идва друг, който вече поема работата по самото ПТП - е, точно това, е един от едва няколкото екипа на смяна, а както казах, те винаги имат работа.

А, ако ПТП е тежко, се чака специална група от експерти, от отдел "Тежки ПТП".

Безумно, като организация, но факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борбата срещу ПТП-тата трябва да започне от личният състав на полицията. За мързел - уволнение , за корупция - затвор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата мн.бързо могат да се оправят,ама господата явно не искат!

Я да сложат 5г. минимум на полицай взел подкуп и 10000лв. и затвор на даващия,да видим тогава,кой как ще иска и ще дава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ме удариха отново в Плд.. и то на синя зона... Викнах кат, разпитаха лелката на синята зона .. тая па нищо не знаела и тея фуражки не можели да направят нищо даже и портокол защото да не съм ги лъгал и да не съм си ударил колата сам преди това... пародия България ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, на събора 2010 ,на сокола, Миро беше на входа. Интересува ме кой надписваше номерата на колите? Помни ли някой ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, пастирането е от мен.

Макар и със закъснение искам да благодаря на Пепи за това, което направи!

 

Пепи, много ти благодаря, приятелю! Според мен резултата е върха!

 

А да не говорим колко трудно беше да се оправи. На края Вибраций така те беше хванал, че не можех да те фокусирам:

035410261.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, на събора 2010 ,на сокола, Миро беше на входа. Интересува ме кой надписваше номерата на колите? Помни ли някой ?

 

Помни помни! Лично Миро ги надписваше. Фелицията беше 65.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, аз бях 59. Можеш да го видиш на снимката ми на Главната страница. Миро ги надписва, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee, значи почерка няма да го докарам ;) Мисля да съм 57

 

Ше го докараш бре. Тест драйв София - Варна, предварително звъниш на Миро, надписва те и после тест драйв Варна - София. 1000 км = около 65 литра. Нема и 100 кинта да платиш ако си на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1000 км с фелата са си около 90 литра, пък и ключовата фраза е "на газ"  По - скоро по снимка ще го докарам. За следващата среща на Ним мисля да съм номериран ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв беше дъжда цялата минала седмица. Голяма гадост. 

035431295.jpg?r=0 035431299.jpg?r=0

Ице, това е цветен прашец от дърветата, спокойно  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, това е цветен прашец от дърветата, спокойно  :tongue_1:

За това значи така ме гази пролетната алергия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, поне месец е отлежавала така?

Това ми е любимия модел Супърб и тайничко се замислям за един с 2.8, но са голяма рядкост и обикновенно са смазани от каране поради преклонната си възраст :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, поне месец е отлежавала така?

Това ми е любимия модел Супърб и тайничко се замислям за един с 2.8, но са голяма рядкост и обикновенно са смазани от каране поради преклонната си възраст :(

Такава ли? - http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/49911-skoda-supurb-28/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна гледка...

 

 

Може да си е занесъл джантите за ремонт...

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.