Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Тъжна гледка...

2015_05_25_19_30_02.jpg

За съжаление от бая време е така - може би около 1.5 - 2 години. Преди стоеше 200-тина метра надолу по Родопски извор, ама тогава си беше с джантите. Преди около месец го оглеждах - ръждясал се е тотално. Много тъжна картинка - всеки ден я гледам и ми се къса сърцето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има много добри и търпеливи хора в този квартал, като се има предвид как се упражняват над ежедневно каращи се автомобили...цяло чудо е, че този все още е цял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Печка е, нали? Трябва да има основателна причина да го зареже така.

 

:doubleup: - Душегуб (2.5)

 

Явно има много добри и търпеливи хора в този квартал, като се има предвид как се упражняват над ежедневно каращи се автомобили...цяло чудо е, че този все още е цял.

 

Не знам какво визираш, аз живея вече 6 години в този квартал и няма никакви проблеми - даже е много спокойно заради ВКР-то (или поне така си мисля). Изключение прави само факта, че преди няколко години отскубната банкомата от магазина - голям екшън беше, но като цяло мога да кажа, че е в тази си част кварталът е много спокоен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При разходи от порядъка на 1600 лева за консумативи и около 300-400 за труд, и това само за ангренаж, ремъци, ролки и т.н., да не говорим за друго, собственика явно се е отказал... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля дайте съвет! Преди 2 часа прибрах Жената от Пирогов - разтегнати и възпалени ахилесови сухожилия, тежко възпалени, подути и отекли глезени, пренапрегнати сводове на ходилата.

Проблема е, че предписаните от лекарите лекарства, не действат както твърдяха и ефект и облекчение няма. А уж трябваше, максимум до 20-30 минути, поне болката да е отшумяла и оттоците да понамалеят...

Ако някой знае някакъв лек, освен локална упойка, моля да сподели, че едвам издържа милата, в това състояние!

Благодаря Ви

П.С. Лекарствата са: Аркоксия /филмирани таблетки Еторикоксиб/ и Репарил-Гел Н

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в следствие на какво се е получило текущото състояние- пренатоварване, скачане от високо, падане?

Ако отока не спада и е резултат от травма, това са първи симптоми за счупване/спукване на кост, доколкото знам.

При болка в ходилата препоръчват да се вдигнат нависоко, за да се катализира кръвообращението в тях, но ако има някаква травма, не знам доколко е уместно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимаха и двата крака - няма спукано или счупено.

А причината е - народни танци, с носии и уви - с цървули.

Иначе, краката са нависоко от поне 1.30 - 2 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отока е само вътрешен, в смисъл няма протрито и ужулено от цървулите, може да се опиташ да намериш Biofreeze спрей. Изключително мощен болкоуспокояващ агент предимно за спортни травми, разтежения и мускулна преумора. Има го и в гел вариант, но не е толкова силен. Лошото е, че го изпокриха от аптечната мрежа и може да се изрови само по случайност или от спортни лекари.

Друг вариант, макар и не толкова мощно действащ е Perskindol Cool Gel. Това е синята опаковка, жълтата е загряваща и ще стане по-лошо!

Да се оправя жената!

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Ице, ще се опитам да се снабдя, поне с едното, още повече, че Жената не иска и да чуе, да спира с танците... Макар, че не зависи от нея. Ще видим.

Поне няма ожулвания, от скапаните цървули.

П.С. Болката намаля, но оттока се увеличи... Край с виренето на краката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,опитайте с ортопедични стелки. Срещу Пирогов на ул. Константин Иричек 1 правят индивидуални стелки по отпечатък от ходилата . Там може и да ви консултират .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, това е единият ни избор, другите са Евровита в Царско село и Плантограф... Още се колебаем и събираме мнения.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,опитайте с ортопедични стелки. Срещу Пирогов на ул. Константин Иричек 1 правят индивидуални стелки по отпечатък от ходилата . Там може и да ви консултират .

И на нас ни ги препоръчаха тези. Направихме на детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам един въпрос към колегите от Бургас, около стадион Лазур имали паркинг, ако няма, къде може да се паркира така, че да не се пречи и да е относително близо до стадиона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , чета на всякъде за консумативите - такива рлки , онакъв ремък , не знам каква си водна помпа , ама по дяволите каква е гаранцита , че това , което е в кутията отговаря на марката или не е просто проверена китайска стока :eusa_think:

Когато търсих горивна помпа за Фобията имах възможността да отворя кутиите на няколко марки (включително и на една реномирана , която се води оригинална) и О , чудо - няма никаква разлика нито в отливките на пластмасата , нито в елементите ... единствената разлика , че на марковата на елемента имаше с боичка щампована марката и тогава ми зададоха въпроса "за какво трябва да даваш 400 лв. , като можеш да минеш със 100 ?"

Въобще с това разширяване на пазарите на изток остана ли нещо марково , та да им робуваме на проклетите марки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай в някой сервиз,които правят такива коли.Ще знаят кои помпи,от кой производител и опаковчик държат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вече година работи коректно , още една да изкара съм с 50% намаление ... може и да съм късметлия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервни са били. Дадоха ми ги двата за 20 паунда с електрониката, но от този скрапер пазарувам редовно волани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони, да не си ходил до Белград?

Една приятелка ходи сега уикенда и ми го е щтракнала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.