Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почистващ подов робот?


bega4kata

Recommended Posts

Сами,

 

Обикаля, защото не си изключил станцията. Така той си получава сигнал, но от де да знае, че е от друг етаж  :sorry:

 

Относно детето - при нас е точно обратното. Пусна ли го и малката веднага се разревава и тича да я гушнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    17

  • PRR

    9

  • Milen Dimitrov

    7

  • mishoo

    6

Най-много писали в темата

Добре,ще пробвам с изключена станция.Не очаквах,че ще хваща сигнала от долния етаж,но пък защо не като се замисля. :PDT_Armataz_07: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами долу горе е тих.Много е субективно.На някои влагоуловителите им били шумни...за мен не са,то зависи и от модела де.Като имам в предвид че прахосмукачката ми е най-висок клас на Самсунг пак и е със сайлънс система....робота е по тих от нея като че ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

работи с акумулаторен пакет който спокойно може да се сменят само елементите му и излиза доста по ефтино...

 

Е тва ако можеш да ми обясниш как ще стане :eusa_think:  Аз се зарибих и взех една Агама за дОма и (после) една за офиса - по 363 пари.

Колко издържат оригиналните батерии?

Ето каква ще да е следващата зарибявка http://www.youtube.com/watch?v=AXAsfzzAl64  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва ако можеш да ми обясниш как ще стане :eusa_think:  Аз се зарибих и взех една Агама за дОма и (после) една за офиса - по 363 пари.

Колко издържат оригиналните батерии?

Ето каква ще да е следващата зарибявка http://www.youtube.com/watch?v=AXAsfzzAl64  :D

Това за прозорците е страхотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подаръх на моят кръщелник му една количка (Маккуин) която се катери по прозорците - прави си малък вакъм с вентилация и се движи чрез гумите. Това явно на този принцип се държи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за прозорците е наистина страхотно.Жената го хареса като и го показах.Сега каза да търся нещо което готви....

п.п.Пепи,дори и да изключа майката/зарядното/,пак си го търси  тъпия Самсунг.Иначе днес пак почисти перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Сега каза да търся нещо което готви....

 

:lol: Знам такова - казва се ресторант :D

Засича докинг станцията от не повече от 20 см и за туй се движи покрай стената, докато не я доближи(станцията)  :eusa_think:

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, явно е "подобрена" версия. Моя, като е изключена станцията и приключи изписуква виновно и умира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва ако можеш да ми обясниш как ще стане :eusa_think:  Аз се зарибих и взех една Агама за дОма и (после) една за офиса - по 363 пари.

Колко издържат оригиналните батерии?

 

ами при нас издържаха половин година... дали ние много чистехме или просто се случиха така... акумулаторния е 14.4в на 1500милиампера...той се състои от 12 акумулаторни елемента от типа на R06 или АА...подбираш подходящи и ги правиш в пакет и конфигурация каквато трябва...съответно цените са от 2 до 4 лева за елемент...може и по мощни да сложиш...

колежката ми има самсунг не знам кой модел беше там издържаха 7-8 месеца...

по принцип за акумулатори гаранция не дават...считат ги за консуматив...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за прозорците е наистина страхотно.Жената го хареса като и го показах.Сега каза да търся нещо което готви....

п.п.Пепи,дори и да изключа майката/зарядното/,пак си го търси  тъпия Самсунг.Иначе днес пак почисти перфектно.

Затваряй го в килера :lol: Не трябва ли да има копче за изключване?Или идеята е всичко само на автопилот да прави.Интересна джаджа...

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами при нас издържаха половин година... дали ние много чистехме или просто се случиха така... акумулаторния е 14.4в на 1500милиампера...той се състои от 12 акумулаторни елемента от типа на R06 или АА...подбираш подходящи и ги правиш в пакет и конфигурация каквато трябва...съответно цените са от 2 до 4 лева за елемент...може и по мощни да сложиш...

колежката ми има самсунг не знам кой модел беше там издържаха 7-8 месеца...

по принцип за акумулатори гаранция не дават...считат ги за консуматив...

Трудна работа, поне за мене, а и АА акумулаторните са по-дълги - с 1-2 мм :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа, поне за мене, а и АА акумулаторните са по-дълги - с 1-2 мм :eusa_think:

 

 

Трудна работа, поне за мене, а и АА акумулаторните са по-дълги - с 1-2 мм :eusa_think:

не стефане.. абсолютно еднакви са...просто има с пъпка(наистина малко по дълги) и без пъпка.. ние говорим за вторите...при нас ги има с пластини (с точкова заварка) верно че се иска малко сръчност но не е кой знае какво...

при нас масово се сменят акумалаторните елементи дето са размер SC за винтовертите...и имаме  доста и различни елементи ( с пластини )

огледай при теб по магазините трябва да има... търсиш АА без пъпка качествени...при нас в добрич и варна са от 2 до 4 кинта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затваряй го в килера :lol: Не трябва ли да има копче за изключване?Или идеята е всичко само на автопилот да прави.Интересна джаджа...

Има копче за изключване,дори 2 копчета,едното е за тотално изкл.,но докато го натиснеш той си търси....търси...обикаля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има копче за изключване,дори 2 копчета,едното е за тотално изкл.,но докато го натиснеш той си търси....търси...обикаля...

Когато започне да плаче за майката със силен и пронизителен рев, трябва да почнеш да се притесняваш :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изобщо не се притеснявам,просто споделих какво не ми харесва.

Пошегувах се  :cheers: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва ако можеш да ми обясниш как ще стане :eusa_think:  Аз се зарибих и взех една Агама за дОма и (после) една за офиса - по 363 пари.

Колко издържат оригиналните батерии?

Ето каква ще да е следващата зарибявка http://www.youtube.com/watch?v=AXAsfzzAl64  :D

 

Вече се предлага в БГ.

На мен ми е интересно от външната страна кой ще измие прозореца?  :eusa_think:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се предлага в БГ.

На мен ми е интересно от външната страна кой ще измие прозореца?  :eusa_think:

 

Има го и технополис.

Предполагам, че скоро ще ходя да го гледам, откакто вчера го показах на жена ми не ме оставя намира  :dash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го и технополис.

Предполагам, че скоро ще ходя да го гледам, откакто вчера го показах на жена ми не ме оставя намира  :dash:

И аз сажелявам ,че и го показах :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз към подовите роботи съм много скептичен, но този прозоречния си е чист технобъзик.

Тая гад трябва да я местиш на ръце от крило на крило и да и търсиш контакт за пъпната връв.

Вкъщи имам 19 отделни прозоречни крила, за външните части не споменавам.

Ако пък го забравиш да пасе на прозореца и спре тока батерията ще го държи известно време и накрая ще се пребие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали има опция да се връзва допълнително към прозореца, дори и да му падне батерията пак си е вързан към прозореца.

Мен лично много ми харесва, защото все живея на високо, и като почнат да ми мият стъклата все съм на тръни.

Подовия на мен не ми вършеше работа /докато имах куче/ и го подарих на майка ми, която е много доволна от джаджата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.