Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защитно фолио


Recommended Posts

Здравейте колеги :)

Интересно ми е някой от вас дали е проучвал по-подробно за подобно фолио за кола.

Аз лично намерих на няколко места, но цената е от порядъка на 130 лв за квадратен метър и ми се струва малко солено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://tintcom.com/  .тук има готови изрязани,за всеки модел автомобил.Но не знам колко е качествено фолиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега, за какво точно защитно фолио питаш? За стъкла ли, за фарове ли, за капак на двигателн отсек, за броня...? С други думи - какво искаш да предпазиш по колата?  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори с Коцето malkiq - той си направи и двете коли при някакви момчета и беше много доволен. Фолиото им е хубаво, а и работят добре.

По спомен ми беше казал, че за комбито (стъкла на задни врати, странични стъкла на багажника и задно стъкло) ще ми излезне около 140лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз (а и Сами) си правихме фаровете с най-доброто защитно фолио на 3М.

 

За двата ми фара- 50лева...... Сам си прави сметка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак в какъв смисъл защитно фолио ? Щото има едно, което освен от uv предпазва прозорците и от взлом, дори с чук не могат да се счупят според демо филмчетата в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам... извинявам се, че така на 2 на 3 подходих...

Тъй като тази година мисля да се възползвам, може би за последен път, да ида на Кара Дере, искам да сложа някакво фолио на вратите и калниците, тъй като там има много храсти около пътя и се чуват звуци от колата от които всеки обичащ автомобила си може да получи инфаркт :D

Та в случая не говоря за затъмняване на стъкла, а за предпазване на боята.... ще се радвам, ако някой може да предложи нещо друго освен 3М

 

Благодаря на всички които се отзоваха толкова бързо все пак !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво пастиране няма ли да свърши работа? Не съм правил досега, затова питам и може би малко лаишки приказвам. Дали не предпазва от такива неща?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нанасянето на вакса помага, но като чета поста на колегата по-горе, едва ли ще му свърши работа. Най-много да намали броя на драскотините :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ако това е цена на материала и труда по поставянето му - не е висока. Ако обаче целта е само единчино ходене до въпросната местност мисля, че е по-добре да отидеш, но с друга кола - автомобил под наем е по-изгодна оферта, а и няма да му трепериш толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е за едно ходене в храсталаците, работа ще ти свърши едно фолио от щанда за бои и лакове. Едно съвсем обикновено прозрачно. Или ако искаш и на дъбов фурнир фолио може. Евтино е, можеш и два пласта да натрупаш. Лично ти ще си го залепиш, ако не те мързи. Може и да има тук-там сбръчкано и въздух, ама голямо важно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro-120L такова прозрачно фолио във всеки магазин за бой и лакове ли мога да намеря, ако не ще се радвам да споделиш дали ти знаеш някой. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки строителен хипермаркет има. Баумакс, Алати, Практикер, Бриколаж и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.