Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pepino Racing Team


gogata

Recommended Posts

Преди 1 час, Mishelle написа:

Речено-сторено :P

Позабавих се, че имах работа и не ми остана време. Пепи ме вмести в графика си, резултата е:

5D10323C-51B9-4221-8447-BBC5712853E4.thumb.jpeg.2426afe0e04431162b2e6b8b54c27e64.jpeg

 

Пепи @PRR, ти гониш :)

 

Юли, не казваш какво е направено за постигане на резултата. Сигурно от съображения някой да не го подобри. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • Mishelle

    20

  • shaft

    15

  • zloQQ

    13

Преди 3 часа, Mishelle написа:

Пепи @PRR, ти гониш :)

Развали ми почивката :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, показаното на снимката е закачка с Пепи @PRRНяма за цел да е надпревара, още по-малко гонене на резултат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Mishelle написа:

Жорка, показаното на снимката е закачка с Пепи @PRRНяма за цел да е надпревара, още по-малко гонене на резултат :)

Само се правиш! От както пуснах снимката не беше спал! Признай си 😛 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

Само се правиш! От както пуснах снимката не беше спал! Признай си 😛 

100по100 е бил сложил термометъра във фризера преди това и го е снимал веднага след като го е извадил и ръгнал в колата 😛

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Mishelle написа:

Жорка, показаното на снимката е закачка с Пепи @PRRНяма за цел да е надпревара, още по-малко гонене на резултат :)

На устата ми беше да напиша, че си извадил термометъра от хладилника на Пепино, но реших да съм сериозен. Оставих го за после. Т.е. за сега. @Izolini ме изпреварил. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба ракия сте:P На моята реликва стига 0 градуса, вчера замерих и аз температурата, но няма да пускам снимки,  за да няма три сълзи….

п.п. Извинявам се за спама!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, PRR написа:

Само се правиш! От както пуснах снимката не беше спал! Признай си 😛 

Признавам, без бой. Но пък откакто пуснах снимката спя като новородено :)

 

Преди 13 часа, Izolini написа:

100по100 е бил сложил термометъра във фризера преди това и го е снимал веднага след като го е извадил и ръгнал в колата 😛

Термометъра не е бил във фризер :) 

 

Преди 13 часа, joro-120L написа:

На устата ми беше да напиша, че си извадил термометъра от хладилника на Пепино, но реших да съм сериозен. Оставих го за после. Т.е. за сега. @Izolini ме изпреварил. :)

Има нещо вярно, но пък хладилника му в хладилната част не сваля толкова температурата :) 
 

Преди 1 час, Vladi_a написа:

Слаба ракия сте:P На моята реликва стига 0 градуса, вчера замерих и аз температурата, но няма да пускам снимки,  за да няма три сълзи….

п.п. Извинявам се за спама!

Вече е ясно при кого ще студим бира и ракия в летните жеги :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mishelle написа:

Има нещо вярно, но пък хладилника му в хладилната част не сваля толкова температурата :) 

Това са подробности. Хладилника има и друга част, разбира се. ;) Идеята ми е, че е предварително охладен някъде. И къде къде - в хладилника на Пепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме печеливш в днешното раздаване ;)

Очаквайте скоро и фризер при Пепи, за да се “конкурираме” с Влади :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.