Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж на устройство за дневни светлини Фабия 1


dr_ivo

Recommended Posts

Здравейте.

Обръщам се към колегите с опит вече ползващи устройства,които палят автоматично фаровете.

Бих искал да монтирам на моята Фабия-1, 2005 година такова устройство.

Моля за съвет хората,които ползват такива и са доволни от тях да ме насочат какъв модел и къде в София е възможно да ми бъде монтирано грамотно.

Патил съм от неграмотно ровене по ел. инсталацията затова търся сериозен монтаж.

Прочел съм темите във форума но ненамерих нужната информация.

 

Ще съм благодарен на всеки,който помогне.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам от тези http://cardrl.eu/, но не ги препоръчвам. Даже по скоро те съветвам да не си слагаш от тази фирма. Фабията има много скапана електроника. Примерно отворен прeдeн капак - не работи предната чистачка на степенни и т,н, Този модул като е включен /поне от тази фирма/ не ти работи задната чистачка и като включиш нормални светлини тогава заработва /вярно задната чистачка е ползваш при дъжд а тогава е хубаво да караш с нормални светлини но все пак ...... Иначе монтаж 1/2-1 час ако ти не можеш при всеки жичкаджия. А нещо важно сложи си модула под таблото /зад ключа на фарове - има доста място. Да не го сложиш при двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам от коя фирма са поръчвани , но когато имаше групово закупуване на такива модули се включих с два и съм изключително доволен ... и двата работят (единия на Фаворита , другия го преместих на Фабията от Формана) и нито се износват крушките , нито ми смущава нещо в колата . Връзвал съм си го сам по схемата дадена от производителя директно за кабелите излизащи след бушонното табло без спойки (усукани жички и малко изолирбанд) и до сега вече повече от половин година нямам никакви проблеми :sorry:

 

П.П. Мисля , че е ТАКЪВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега stanis. Доста неудобства с този модул. Няма да слагам от него.

 

Колега The Best Forman благодаря за мнението на вече ползващ устройството.

Аз прочетох тази тема когато сте поръчвали колективно. Явно този модул е сполучлив.

Ще купя от сайта който сте сложили.

 

Остава и сериозен човек за монтаж да намерим в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце за smart drl - аз съм с такъв от година и нещо  35 % към дългите с плавно палене и гасене- монтиран ми е от един всеизвестен майстор от vw forum / ако искаш пиши ми на лично да ти дам координати /

Познавам и собственика на smart drl - невероятно точен човек - изпипва си нещата до перфекционизъм !!!! Успех !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце за smart drl - аз съм с такъв от година и нещо  35 % към дългите с плавно палене и гасене- монтиран ми е от един всеизвестен майстор от vw forum / ако искаш пиши ми на лично да ти дам координати /

Познавам и собственика на smart drl - невероятно точен човек - изпипва си нещата до перфекционизъм !!!! Успех !!!!

 

Колега,благодаря ти за отговора !

Ще купя smart drl.

Ще ти пиша на лично но нека се знаят тези хора,които вършат добре работата си.

Препоръката едва ли ще се брои за реклама така че направо го напиши този майстор за да знаят хората :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И така колеги да благодаря на всички,които дадоха мнение и ме насочиха.

Ето какво направих.

Шкодака вече е със SmartDRL 6-та генерация.

Поръчах от сайта от който колегите направиха колективно пазаруване.

Монтиран ми е от Мишо от сервиз Никси в Герман. Бързо и професионално.

Дългите светлини светят на 30 % като се палят плавно и гаснат плавно.

 

 

Поздрави на всички от клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застани на 20-30 метра пред колата и виж дали заслепяват. При мен също е smart DRL, но на 20%, защото ми се струваше че на 30 вече е некомфортно на тези срещу мене. Препрограмирането на модула е елементарно, просто следвай книжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета колега.

Днес погледнах и ми се сториха добре.

Не ме дразнеше светлината.

Но като имам време ще опитам и на 20 %.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.