Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч на масло от вакуум помпа


stoian1929

Recommended Posts

Здравейте колеги , 

 

Аз съм нов собственик на Шкода Фабия 2006г. 1.9 sdi .

 

И така имам проблем с теч на маслото от вакуум помпа-та , има едно гумено уплътнение на самата помпа , която замених ...... но теч-а май май продължава . Има ли някакви други начини или уплътнения който да сложа ? 

Благодаря предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант е с О-пръстен с по-голяма дебелина , другия е с качествен силикон ако тече от сглобката към главата ... ако тече от задния капак вече не давам идеи , щот там не знам какво има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ма... тоя о-пръстен въобще не го видях да го има :)има само една гарнитурка която си влиза в едно каналче и на нея има процеп за високото налягане ............. може ли да не съм обърнал внимание ,че има и о-пръстен някаде :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тече от гарнитурата на капака на помпата,която не се продава.

Разглобяваш,почистваш,шкуриш-изравняваш,силикон на вюрт и ако си майстор ще спре теча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Хм ... интересно . Много благодаря за инфо-то , ма да не направим някоя поразия повече : )   :) . Много Ви благодаря за отговорите 

Редактирано от stoian1929
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да видях ма малко по късно :) до де се поправим . Извинявам се .

Аз не че съм от най - големите майстори , ма ще ги хвана наще майстори в бачкането за помощ . Ако и те не могат мн. много да ми помогнат съвет кой може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.