Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам предна решетка за Октавия 1 след фейслифта.


drift

Recommended Posts

Здравейте търся си предна решетка за Октавия 1 след фейслифта,но да е заедно със стойките за капака.

 

Телефон за връзка: 0877771287

 

Ицо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз търся същата решетка след като от градушката ми се счупиха две от преградите на моята. Преди два дни се обадих в ЕТ София за да разбера какви са цените на оригиналната решетка. Попитах и за цените на рамката и лайстната:

 

1U0853665A - рамка грунд (трябва да се боядиса допълнително в цвета на купето) - 63.00 лв

1U0853661A - хромирана лайстна - 100.00 лв

1U0853653A - решетка черна - 52.00 лв

 

Написах цените за да се ориентираш ако намериш втора употреба да не ти искат прекалено висока цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕМ-Комплект има неоригинален комплект за 51.00 лв http://store.emk-33.com/product/421950/reshetka-predna-skoda-octavia-1996-hrom-cherna-komplekt.html ама не мога да разбера дали е за фейслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Имам решетка заедно със стоиките,емблемата и тн.... 160 лв. канта е боядисан в цвят сив металик.При интерес и наличие на ваибър мога да пратя подробни снимки. тел 0882255624

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.