Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Освен умишлено може ли да се разчекне сама?


sashom

Recommended Posts

Здравейте,

 

От известно вереме се чуваше леко почукване на желязо на предно дясно колело. Без тропане, просто почукване. Реших да си направя самодиагностика и останах много изненадан. Скобата която би трябвало да държи маркуча за спирачките е буквално разчекната. Отделно си личи как е бил нахлузен за гумените уплътнителчета които до колкото знам са за обезшумяване а не за скобата. Липсват и металната и пластмасовата част които би трябвало да са там. Аз хем си мисля, че знам отговора хем ми се иска да не е така. 

Моля Ви за мнение скобата може ли да се разчекне по този начин сама при удър от дупка или остро завиване или нещо друго. 

 

Снимки:

 

 

Дясна страна (как не трябва да бъде)

033838556.jpg?r=0

 

033838557.jpg?r=0

 

Лява страна (как трябва да бъде захванато)

 

 

033838559.jpg?r=0

033838567.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

реално не мога да ти кажа, дали може да се разчекне сама,

ама наистина ли мислиш., че има някой който иска да те утрепе по класически метод от холивудски филм?

 

Не параноясваш ли малко повече?

Все пак не те знам с какво се занимаваш, но се надявам не си замесен с undergrounda.

И едва ли тъщата иска да те премахне.

 

Казвайки тези неща на шеговито и сериозно - колкото и да е невероятно - може сама да се е разчекнала.

Другия вариант е да си правил ремонт скоро и някой да си оставил ръцете - съвсем неумишлено от небрежност.

 

По нашите пътища и дупки всичко е възможно.

Освен това, колата ти има 2 спирачни кръга и дори да се скъса този маркуч няма да останеш съвсем без спирачки.

 

Просто не си мисли дивотии и да си вкарваш филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най-малкото ,че ако някой разчита на протриване на маркуча поради липса на планката, ще остарее да чака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Благодаря за отговорите.

Не е въпроса в параноята а в неприятното чувство, че си оставяш колата някъде за да се оправи нещо а се разваля друго.

 

Bega4kata- благодаря за потвърждението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.