Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет този луфт вреден ли е.


sashom

Recommended Posts

Здравейте, 

 

При каране с ниска скорост по черен път или неравности усещам тропане и почукване в предното ляво колело. 

Днес отворих да поразгледам и направих няколко снимки на мястото което ме съмнява, че е причината. 

 

Намирам се в чужбина и ни ми се ходи на майстор затова се опитавам ако мога сам да оправя нещата. 

 

Моля за мнението Ви този този луфт трябва ли да е така или да опитам да стегна болта отпред.

 

033838601.jpg?r=0

033838602.jpg?r=0

033838603.jpg?r=0

033838604.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, това което виждам на снимките е втулката на носача. Когато се износи започва да яде гумите по ръба, не съм сигурен дали вътрешния или външния. Това е с което мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

 

Моля дайте ми малко насока, мога ли и как да разбера дали този и големия тампон на носача са за смяна. Самата смяна не изглежда много трудна и мисля, че имам всички шансове да се справя,а има и доста добро опътване във форума.

Може ли да се разбере дали са за смяна без да се сваля носача ?

Редактирано от sashom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.