Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Книга "Автобусите на Ботевград - 100 години история"


rsk

Recommended Posts

Колеги, имам удоволствието да Ви представя тази уникална книга, предполагам ще е интересна не само на феновете на автомобилната история:

"Автобусите на Ботевград - 100 години история"

033901541.jpg?r=0

Книгата е формат А4, 242 страници гланцова хартия.
Съдържа множество архивни, автентични, заводски снимки, чертежи и над 200 авторски рисунки от самия Иван Колев.
Тираж 300 броя.

 

Може да се поръча чрез имейл - airflow@abv.bg
Другият вариант е да се обадите директно на автора - 088 4124791 - предполагам ще е по - удобно за хората от София.


Цена: 45,00 лева

 

Съдържанието е разделено на няколко части, описващи ранните години на каросерийното дело в Ботевград, изграждането, развитието и последните години на "Чавдар".  На 120 страници е публикуван списък, технически характеристики и графично описание на всички модели, модификации и прототипи!
Това пълно изследване на историята на автобусостроенето в Ботевград е първо по рода си.

 

033901542-special.jpg?r=0 033901543-special.jpg?r=0 033901596-special.jpg?r=0 033901598-special.jpg?r=0

033901597-special.jpg?r=0 033901544-special.jpg?r=0 033901545-special.jpg?r=0 033901546-special.jpg?r=0
 

Аз лично препоръчвам горещо, книгата е уникална, а това е и част от нашата история.
Следващите дни ще имам повече впечатления, мога да споделя, ако на някой му е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.