Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1 фейслифт-проблем с ел. стъкло


tihoslav

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Днес докато вдигах ел стъклото на своята Фабия 1 нещо изхрущя сякаш се къса жилото и стъклото не се вдигна докрай. Махнах преди малко кората на вратата и изненадата е много неприятна-главно поради това че има един вътрешен метален панел, който е занитен  а не завит и зад него са зъбните колела и жилото. Много ми е интересно как да го отстраня а и да го отстраня после как да го хвана за вратата, защото веднъж скъса ли се нита с друг не знам става ли да се замести.

Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще съм му много благодарен!

Поздрави на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нитовете се разпробиват през центъра и след това нови нитове или нит-гайка и винт. Внимавай със свалянето на панела, че механизмът на стъклото е на тавата. Имаше обяснения за смяна на водачи някъде, потърси с търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нитовете сигурно се режат и после се заместват с други нитове или винтове. На по старите модели са били с винтове, но после са направени с нитове.

watch?v=d5RmoZye3SQ

watch?v=_vJX5EMowCo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.