Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос LUK vs SACHS


stanis

Recommended Posts

Имам въпрос трябва да сменям съединителя. Съответно останах с впечатление че това са двете от най-добри марки на пазара /тук/. съответно извадих от страницата на sachs номера на комплекта и съответно официалните дистрибутори в България. Звъннах но всичките цените бяха за комплекта 650-750 лв. /нямам демпфер/. Съответно всичките или поне повечето ми предложиха и LUK за цена комплект 250-300 лв. За sachs-a на 95% съм сигурен че ми се предлага оригинален. За LUK на страницата няма информация за дистрибуторите в България /Schaeffler имат представител но почти съм сигурен че не внасят LUK/ Писах им да пратят дистрибутори, но може ли за вашето мнение. Моля не се интересувам относно рециклиране и за това цените са такива и т.н. на страницата на sachs си пише че те рециклират

 

дистрибутори на sachs - http://www.zf.com/brands/content/en/sachs/about_sx/dealer_network_sx/dealer-network.jsp#/resultmap/Bulgaria/PARTS/list

 

всичките са големи имена в продажбата и дистрибуцията на авточасти

Редактирано от stanis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,ти смъкнал ли си твоя оригиналния? Може и той да е ЛУК?  Иначе между двата производителя ,не знам дали ще има някаква голяма разлика. Имаше някъде да си върнеш стария и да ти дадат нов съединител срещу доплащане. Това беше по официалните сервизи на VW мисля. Не знам дали я имат все още тази практика. Заводски рециклиран е като нов, така ,че няма какво да се притесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се разрових в онлайн магазините в англия установих че цената на лук е същата а на sachs в българия е *2. Цената на комплекта независимо от марката трябва да е 200 - 300 лв / не говоря за black diamond и т.н./

Редактирано от stanis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакса са ти обявили несериозно висока цена. Трябва да е около 300-350 лв. щом нямаш демпферен маховик.

 

Едит - то на тия пари е комплект сакс демпферен с все маховика, да не е станала обърквация с номерата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AXR е с демпферен маховик :idea: , ....... но той може още да не е за смяна. А може да се окаже, че и той е за смяна. :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, то дали е с демпферен май не зависи от кода на мотора, а от купето, фабии мисля има с джелезо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.