Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Температурен датчик


vladimir_skoda

Recommended Posts

Здравейте ! 

Искам да си сменя температурният датчик сам. Някой може ли да ме насочи къде се намира? Има ли нещо по специфично при смяната му ? Мислите ли ,че от него може да ми е повишен разхода на гориво градско ,поради грешните показания на таблото?  Колата е Фабия 1.4 68 к.с 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш пластмасовия капак , поглеждаш корпуса на термостата и ще го видиш - държи се на една зегерка , но трябва да се действа бързо за да не източиш целия антифриз. Не знам какви са му точните стойности , но на комп. можеш да видиш точно какви показания подава към ECU -то.

Не знам какъв е разхода на твоита , но мойта като я забода в задръстване и качва до 11/100 на газ , но за сметка на това на магистралата при 120 - 140 дава 7/100 (зависи от задръстването).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.