Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов собственик Фабия 2006


stoian1929

Recommended Posts

Здравейте колеги , 

 

От 2месеца вече съм собственик на Фабия 2006г. 1.9sdi eleganse edition 100 . 

 

Мога само да кажа , че благодарение на Вас и този форум направих крачката към този автомобил :) . Скоро ще пусна и снимчици , защото все още опрявям туй онуй (козметично) парктроници , врати (теч :) за което също благоодаря) . Само един теч от вакум помпата остана , питах тук за това ма.... явно само аз съм с този проблем (помогнаха все пак доста колеги) . Та така , ще се радвам освен да си пишем някой ден и на НИМХ да се видим.

 

Та така похвалих се :) ( А И ВЪРВИ ДОСТА ДОВОЛНО НЕ КАТО TDI , НО ...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл колега.

За помпата може и да си питал,но не са ти отговорили,защото няма как това да стане чрез форума.Защото не може да видят и да ти кажат.Може да тече нафта,може масло.Може и да тече от 2 места-от гарн.към главата -тя се продава или от гарнитурата на самата помпа-тя не се продава.Разглобява се ,почиства се и със специален силикон от Автотрейд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.