Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

евтини рамо и перо за чистачки Фабия


stefa

Recommended Posts

Колеги, един *** ми е откъртил задната чистачка (перо и рамо).ЩЕ ГО УБИЯ. ЩЕ ГО  У Б И Я.В четвъртък тръгвам на дълъг път.Незнам магазини, а и с парите не е розово.В нета се шашмах от инфо.Дайте съвет моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси в някоя автоморга. Аз така си взех за моята, защото също беше откъртена, но втора ръка си е втора ръка - пружините не притискат хубаво, не чисти добре, прискърцва и трака. Рамо и чистачка ми излезнаха 20 лв. В момента до колкото знам има една Фабия на Околовръстното посока ИКЕА малко преди въпросния магазин, не знам как се казва автоморгата, но е голяма. Другата морга е пак на Околовръстното, посока Люлин точно срещу Баумакс, преди кръговото. Другия вариянт е нова от магазин, на Симеоновско мисял, че цената беше 20лв рамо и 14 лв перото. Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина на "Сточна гара" в ценовата листа излиза това:

 

413002 6Y6955704 DOV Рамо + чистачка к-т  задна  FAB I хечбег - DOVOZ 18.00 лв

Редактирано от The Best Forman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и не е чудно. Това е защото китайците произвеждат всичко а не спят. Аз не съм ясновидец, на пакета пише произведено в Чешка република. Пак повтарям има забележки по отливката и конкретно най- вече по капачето на гайката, но чистачката си върши работа.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.