Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Опел Инсигния 2.0cdti 160к.с


igeorgiev82

Recommended Posts

Здравейте колеги,от няколко дни взех да се заглеждам по въпросния автомобил(хареса ми),та въпроса ми е дали си заслужава или да си гледам шкодичките ;).Ако някой е имал досег с този автомобил,нека сподели вчепетления :P .При колегите от опел форума е доста оскъдна информацията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добър но шкодата в съответствие цена качество е по добре,аз имах вектра последната и скочих на суперба и голяма разлика друг клас кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положителни качества - като пътно поведение е доста приятна - много по-стегната от О2, с О3 ми е трудно да я сравня. Доста интересен външен вид, много "пипнато" шофьорско място, но малко претоварено на фона на VAG автомобилите.

Отрицателни страни - сравнено с Октавия според мен е с по-тясно купе и смехотворен багажник. Като нова е много по-скъпа от Октавия, не много по-скъпа от Супърб, за простора на Субчо няма какво да говорим. Като втора употреба губи бързо цена - малко по-скъпа от Октавия и по-евтина от Супърб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен основният проблем с Инсигнията ми е разточителното отвън място, което липсва отвътре. Заради скосената отзад форма не е удобно да се сяда на задната седалка. Аз съм 1.90 висок и като съм сядал отзад главата ми опира в тавана. Сега последните вероятно са с по-новите двигатели, но аз съм карал от тези 2010г. стария дизел 136к.с. и беше доста тромав и шумен.

 

Като цяло динамиката не им е силната страна, но като цена/качество според мен са приемливи. На външен вид също ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.