Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на доверен сервиз


Mishelle

Recommended Posts

Ще съм благодарен, ако някой от вас има положителен коментар за кой да е от изборените по-долу сервизи. Намират се в София. Позната има заведена щета и са й дали този списък:

 

"Авто Корект С" ЕООД

"Авто Лакир Център"

"Авто Тоци" ЕООД

"Авто Холд" ЕООД

"Автоплюс" ЕООД

"АЛСТАБО" ЕООД

"Амарант 2003" ЕООД

"Арт Ауто" ЕООД

"Ауто Габ" ЕООД

"Ауто Спийди" ООД

"Аутосервиз енд Трейд БГ" ЕООД

"Ашли" ЕООД

"ЗН Експрес" ООД

"Зундерт"ООД

"Иноксис 01" ООД

"Инфо Маркет" ЕООД

"Ито микс" ЕООД

"Ито микс-2007" ЕООД

"Катдис" АД

"ЛЕОН 58" ЕООД

"Лоялти супермотор спорт" ООД

"Лъки Джем 2002" ЕООД

"Мототехника I" АД

"Немекс Сервиз" ООД

"Норт" ООД

"Пауър 2006" ООД

"Полмо-Авто"ЕООД

"Премиум Сервиз" ООД

"Профи ауто колор"ООД

"Ратола Сервиз" ЕООД

"Ратола София" ЕООД

"Рок енд рол сервиз" ЕООД

"С и Р Къмпани" ООД

"Север-93-холдинг" ООД

"Ситимобайл" ЕООД

"Субару Моторс" ООД

"Тара Кар" ООД

"Топ мотор" ЕООД

"Топес" ООД

"Тринити Клуб" ЕООД

"ХИДРОЛИФТ АВ" ООД

ГД "Попов и сие"

''Д-К-В'' ООД

Еротранс ЕООД

ЕТ "Авто Бил"

ЕТ "Авто Тони 60"

ЕТ "Милко Еневски"

ЕТ "Тети 90 - Пламен Андонов"

ТДК-65 ООД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Миналата година шкодата претърпя заден удар... и беше поне с около 30 см по-къса. Та, да не те занимавам с излишни глупости... заведох колата в Субару Моторс... Те се намират на Шосе Банкя №5... и първото впечатление, е че няма такава дупка. Но, трябва да кажа, че си свършиха прекрасно работата... както по ламарините, така и по боята. Вярно, не успяха в срок... имаше закъснение от около 10 дни!!!, но резултата е добър, поне според мен. Момчето, което мисля, че е управител се казва Валентин Стоев

Дано съм успял да бъда полезен

Ако имаш други въпроси, ще се радвам да бъда полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Амарант 2003" ЕООД --- Тук правим две служебни коли. Общо взето мисля и моята да си я правя там вече, доволни сме от направеното по служебните - супер работят, не много бързо /за около 5-6 работни дни за предна броня, калник и задна броня/. Наскоро оставяхме една от служебните коли - имаше и следи от градушка по тавана и задния капак - предна броня, задна броня, врата багажник, таван, заден ляв калник/панел - за около 16-18 дена я направиха (около две седмици и половина - вкл. Събота и Неделя в бройката) и е супер направена. Сервиза се намира на "Красно Село" в локалното, посока Княжево, отдясно.

 

ТДК-65 ООД  --- Това е сервизът на Еуратек. Там и моята е правена, разбрах. Не съм бил недоволен, но са ми много далеч от вкъщи и затова се отказвам от тях. Сервиза е в Люлин, доколкото знам.

 

 

Поздрави

 

ПП: В Амарант ни бяха казали над 20-25 дена, че ще я мотаят колата, защото е със следи от градушка, било много сложна там технологията и т.н., но в крайна сметка около 10 дена по-рано стана. Това става миналият месец - съвсем прясно.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал два пъти услугите на "Рок енд рол сервиз" ЕООД като доверен сервиз. Първия път преди 3 години, втория преди 2. Смяна и боядисване на задна броня и смяна на комплект предна решетка (3-те части) и боядисване на рамката в цвета на купето. Цвета го направиха много добре, срока беше 2-3 дни. Като цяло съм доволен, но и ремонтите не са кой знае колко сложни. :) Иначе сервизът се намира на "Симеоновско шосе" 34 от дясна страна малко след отбивката за зоологическата градина по посока към "Околовръстно шосе". Аз съм си говорил когато имах щети с Александър Ненков (намерих си визитната картичка) тел.: 0889431991 мисля, че той е управител.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм два пъти услугите на автосервиз "Тара Кар" ООД. Последно пребоядисаха цялата след градушката. Мога да кажа само хубави неща, и да се похваля с перфектно боядисана фабия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивите. Бяха полезни и сервизът е избран ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее... не каза кой :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Амарант" , ако е за тенекии - не знам как са с боята, но тенекеджиите им са добри.

"Рок енд Рол" - много добри бояджии - виждал съм как работят, но са безумно скъпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Здравейте колеги,

 

за да не отварям нова тема ще ползвам тази на колегата. Предстои ми влизане в сервиз основно за боядисване на елементи по колата. Можете ли да ме посъветвате относно избора на сервиз, ако и колегата сподели кои е избрал ще съм му много благодарен. 

 

Ето го списъка от застрахователя:

 

КАРПЛАСТ                       0888/660858 бул. Симеоновско шосе 136 
Къстъм Рефиниш                       0899252673 кв. Дианабад 
РИМОГАРД                       0878/320573 кв. Враждебна, ул. Пета 1 
А+Експерт Център                       0883505020 ул. Антим I 59 
ФУЛДА БЪЛГАРИЯ                       02/9743743 бул. Самоковско Шосе 1 
ЕСПАЙС АУТО                       02/4832300 ул. Воденичарски път 4 
ВИКИНГС                       02/9367344 кв. Бенковски, ул. Кооп труд 28 
ИНКОТАР                       02/9454430 бул. Ботевградско шосе 443 
ЕТ РУБИН Н ФИЛИПОВ                       0888/563206 ул.Първа Българска Армия 13 
ДЖОКИ ЕООД                       0888/635942 ул. Смърч №38 
ТРИНИТИ КЛУБ ЕООД                       0885/923053 кв.Драгалевци, ул. Витошка зорница 2 
ТОПЕС ООД                       0885/828309 ул.Резбарска 9 Автомотор Божурище 02 / 8022211 бул. Европа 137 
АМАРАНТ 2003 ООД                       0893/554343 бул. Цар Борис 126 
СОФИЯ АУТО АД                       882998026 бул. Ботевградско шосе 239 
София ДЖЕНЕРЪС АУТО ЕООД                       0888/228040 бул. Цветан Лазаров 99 
ЕМ ДЖИ СЪРСИЗ                       0888/882308 ул. Кюмурджиев 22 
ЛАЗУРИТ СЕРВИЗ                      0889208993 кв.Захарна Фабрика 
ИНОРМАС ДИЗАЙНС                       0885695045 бул. Европа 136 
КАПЧИН ЕООД                       0888/954978 ул. Б.Бойчев 93 Б 
ДЕНИВА КАР ООД                       0888/259747 кв. Враждебна 
АУТО ГРУП 1 ЕООД                       0889737102 Аерогара София 
Гранд Ауто Ве ООД                       0889442880 Кремиковско шосе 13А 
ПЛАНИНВЕКС 2004                       ЕООД 0886/842029 ул.Челопешко шосе 7 
ЕВЕЛ 2 ЕООД                       0888639774 кв. Павлово 
ТУРИСТ СЕРВИЗ РЕНТ А КАР ЕООД                       0888/324599 кв. Христо Ботев 
ПРЕМИУМ СЕРВИЗ ООД                       0882/171799 кв. Военна Рампа 
Лоялти Супермотор Спорт ЕООД                       02/9201732 бул. Н. Мушанов 120 
ЕТ СТОИЛ СТОИЛОВ                       0878466433 с. Мусачево 
Аутомол ЕООД                       0888999929 ж.к. Илинден бл.79 вх.В ап.63 
КОЛОР АРТ ООД                       0888/509879 село Горни Лозен

 

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФУЛДА БЪЛГАРИЯ                       02/9743743 бул. Самоковско Шосе 1

 

С чиста съвест мога да ги препоръчам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.