Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с предпазния колан


mladen76

Recommended Posts

Въпроса ми е следния.колана на шофиорската седалка не иска да се прибира обратно и виси като черво.прави ли се или да си купя нов ако някои знае от къде и колко струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ша пиша тук,на моята Octavia 1, колана на шофьорската седалка се закопчава много трудно закопчава се ама за да влезе трябва да се държи копчето за откопчаване и в същото време го вкарваш много е гадно....та въпроса ми е къде в София се продават тия накрайници(преходници) не знам как се водят точно дето мушкаш колана в тях вместо в фабричното гнездо не за друго ами да може малко да улесним цялата процедура.

Редактирано от kon12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега , ако не помогне издърпването докрай както каза колегата , ще трябва да отвориш механизма може да има нужда от преглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз имам същия проблем като колегата. Колана не иска да се прибира, целия е изваден и виси. Дърпах няколко пъти до края, но няма ефект. Искам да попитам как се стига до механизма на колана? Когато се сменя механизма, трябва ли и колана да се смени, защото той нали е навит в механизна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам тая картинка и знам че съм с 2 леви ръце едва ли ще смея да отвия тия винчета ако някои го е правил ще му закарам колата с кеф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли, дали на предпазния колан на Фабия (1,9 СДЙ 2005) има букса за аербаг. Номера на колана е YD4 6Y0 857 701 A HCP искам да знам дали мога да го заменя с друг.

Срещнах голяма трудност в свалянето на корите  и не мога да видя механизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

За да не отварям нова тема ще пища в тази на колегата, надявам се да няма нищо против!?

Някой знае ли дали коланите на Фабия-та могат да се заменят (успешно) с колани от друг модел автомобил, например пак от VAG групата!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.