Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кожен Волан за Шкода Октавия


sanndeto

Recommended Posts

Кожен волан в перфектно състояние.Няма протрито,захабено или скъсано.Цена 70лв.Тел.0883337741 или ЛС.

66938670_1_800x600_volan-ot-shkoda-oktav

66938670_2_800x600_volan-ot-shkoda-oktav

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега силно ме интересува как се сваля този волан, пи мен е изкривен искам да си го изправя виждам две дупчици отзад но немога да видя за какво ключе се развива предполагам някъква еврейска звезда но незнам каква моля помогни. Благодаря ти предваарително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук може да видиш как се сваля:

 

http://youtu.be/OLIj1XS0m9M?t=1m58s

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колга дали всичките са на щипки тука на това клипче гледам, че от задната страна на волана са по големи отворите а при мен са проосто дупчици колкото да влезе отверка моята е 98година  ако има значение.

Редактирано от chiquita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега благодаря ти много точно така се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Кожен волан в перфектно състояние.Няма протрито,захабено или скъсано.Цена 70лв.Тел.0883337741 или ЛС.

 

 
колега продаден ли е волана или стой още
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.