Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заключена дясна врата


nenci

Recommended Posts

Колеги,заключи се предна дясна врата.Не се отваря нито със ключ нито с дистанционно,казаха ми купи си брава и идвай.Идеи?                                                                                                                                                                                      

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Явно е някакъв проблем с машинката. Опитайте да задържите бутона с ръка и с второто дръпване да отворите вратата. След това сваляне на кората и разкачване на механизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врата се отключи. Някой има ли представа какъв е каталожния номер на бравата. Колата е шкода фабия 1,9 СДИ 2005г.

Редактирано от BetoStam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте, аз имам същия проблем само, че със Октавия 1 2002 г. 

BetoStam, как успя да отключиш врата?

Нямам ключалка отдясно, но отвътре като дръпна дръжката за отваряне палчето се подава и след като я пусна се прибира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Скоро си купих Фабия ,забелязах че  задната врата не се отваря, викам си бял кахър. Започнах  аз  да я ремонтирам, о ужас!!! Трезор ли отварям или врата отвътре. Изгубих доста време но и скърших хатъра на долната вратица. Отворих кората ,както е на затворена врата,разкачих болтовете от металната част под кората.Отвори  се няква пролука и почнаха мъките... Бърках с куки, опъвах  жила , механизми- НЯМА!!! Легнах си  пребит и изнервен, четох форуми , включително и тая тема , цяла нощ не мигнах- мисля..Ставам сутринта-стратегия...Проследявам кабела от машинката освобождавам го  от щипките, избирам удобно място и  го срязвам. 5 жила са , меря ширя.. установявам кои са към моторчето(синьо-черен и лилаво-черен).  Стара къща съм , вадя ак.батреия 12в. Захранвам директно моторчето от батерията за 5-6  секунди и почуквам с чукче по ламарината, зад която е пустия механизъм , после  разменям полюсите и пак почуквам.Отцепи!!! Вадя еврейска звезда ще свалям бравата... Пак греда, такъв стандарт ключ не бях виждал. Каздисах се  откачих  жилото на външната брава , възстанових кабелаците освен двата за моторчето , син и лилав, и му праснах кората. Сега  вратата се отваря  само отвътре и централното не и влияе и аз съм рахат..." Този отговор бях дал в една друга тема , само че  в  раздела за Октавия ТУК

Редактирано от microclima
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.