Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задържащи колела


kvnedelchev

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес ми се случи следното.Паля си аз колата и тръгвам,но усещам,че нещо колата  няма никва енерция.Отидох на един вулканизатор за да ми я вдигнат на крик,за да разбера какъв е проблема и се оказа,че предно ляво и задно дясно колело са задържели.Та чудя се на какво се дължи това,никога досега не съм имал подобен проблем с Шкодата.Ако някой има идеи от какво може да е,да помага.Благодаря предварително.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така диагонално ми навява мисли на проблем с главния цилиндър и блокирала клапа.

Те къде се намират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я покарах малко, колелата се постоплиха и сега няма проблем. Дали не е възможно да е влезнала вода във водачите на спирачните апарати или там някъде и да е замръзнала и като съм я покарал да се е разтопил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.