Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дискове и накладки


kotata75

Recommended Posts

Здравейте колеги налага ми се да сменя поради износване предните дискове и накладки на фабията,ако може да ми препоръчате марка да не взема някой ментаци?Фабията е комби 1.9 сди 2001.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение - вземи си от Еуратек. Цените им не са нещо впечатляващо, а при положение, че явно не искаш нещо "пърформанс" по-хубаво от оригинала, според мен няма. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за оригиналните. Има голяма вероятност и пробега, които ще минеш с тях да е по-голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да почистиш главините преди да сложиш новите дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен оргиналните са пълен боклук. До момента това са единствените части в колата ми -неоргинални. Не може на 90 хил км. накладките да са почти нови а диска да е за хвърляне /не съм ги пекъл/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните е добър избор, но те се правят от други фирми производители на спирачки и дискове. Като Jurid, TRW, ATE, Pagid. Pagid  и TEXTAR са собственост на една фирма. С тия изброените не мисля ,че ще сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е така. Дисковете се оказаха криви по незнаен начин още на няма и 60к. Колата е SDI не са прегрявани по никакъв начин. Сега съм с ТЕХТАR и вече 20к са неразличими от нови.

Фелицията съм я тормазил многократно повече и дисковете са прегрявани докато започнат да пушат накладките като димка,но не се изкривиха.

При Шкода общо взето когато сложиш маркови резервни части те винаги и здържат повече от оригиналните.

Това е моето пряко наблюдение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.