Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам джанти за Октавия 3 - 17ки, 5х112, 7.0J-7.5J


PUF-PAF

Recommended Posts

Колеги,

 

Окончателно реших да сложа 17ки на колата след зимата. Смятам да взема нови гуми, но за джанти бих разгледал какво има употребявано :)

 

Драскотини не ме притесняват, имам кой да ги оправи - само искам да не са криви. За цена съм ОК на договорка - според джантите и състоянието им.

 

Затова моля който продава или има информация да се продават подходящи, да пише. Ще се радвам и на снимков материал.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай 18ки,защото после ще съжаляваш. Като си решил да подобряваш визията,подобрявай с най-доброто. 17ките малеят на О3.  За зимата добре,както и 16ки впрочем,но за летни гуми 18ки си требе :) . На твоята с хром пакета сребристи Пикторис ще залепнат.На комби моделите, този вид джанта смятам,че стои много стилно и прибрано. Още повече,че в БГто ще си може би единствен с тази шарка.Всички до момента са или със  17ките по базова модификация или трите вида Джемини или както съм аз с Екстрийм,който всъщност бих ти го препоръчал,но както навярно знаеш не се предлага към момента,а и си е цена.За широчината на Джантата не се замисляй 7.5J е това,което ти трябва.7J стои тясно и много навътре в калника.И двата размера са перфектни за 225 гума,но 7.5 е по-добре.180к.с. си искат голяма и красива джанта. Двигателят ти е достатъчно мощен за да има оправдания от сорта,че щяло да му натежи и т.н. Да с 16ките ще издърпва по-леко,но визията няма да е сравнима.1197221_1.jpg

maxresdefault.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, моята си я виждал с Teron-а. Даже май имаш снимки. Така че, знаеш как стоят 17-ките с гуми 225/45. А производителят им е RONAL.

Иначе в ebay има доста обяви за размера, който искаш.

post-10951-0-45890300-1423992388_thumb.jpg

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен Pictoris-a най-много ми харесват, но не съм убеден за 18-ки. Не искам да развалям мекото возене, дето го има в момента. Смисъл не ми е визията единствено самоцел, а и все пак съм с пакет за лоши пътища и трябва да се внимава. Ще погледна и за 18-ки все пак как вървят и дали има.

 

Илко, да знам за Teron-a - те са най-логичен и лесен вариант и ми харесват също. Много приличат на 17-ките на О2 РС, но пък както 16-ките също са много често срещани.

 

Относно размерът на гуми съм се спрял на един по-нестандартен - 215/50/17, въпреки опитите на Маджо да ме разубеди :) В крайна сметка бих пробвал и 225/45 и 225/50, ако има вариант. Но първо трябва да си намеря джанти, гумите може да се пробват после.

 

Приемам всякакви мнения и съвети, благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.