Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам салон/тапицерия за Fabia 1


Zoookey

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Търся да закупя част от светла бежова тапицерия на Fabia 1 (най-добре подглавник) с цел поправка на шофьорската ми седалка. От сядане и ставане се скъса на едно място, нормално :) За по-лесно разпознаване, тапицерията е с разни човечета направена, но на мен ми трябва частта без човечетата. 

 

Ако някой има ненужен подглавник или има информация къде мога да намеря, моля да пише, защото съм прозвънял доста автоморги, но досега не съм намерил такъв салон. Започвам да си мисля, че само аз съм с тая пуста тапицерия в държавата :(

 

тел. за връзка: 0883 370 213

Редактирано от Zoookey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да намеря снимка, за по-нагледно :)
http://postimg.org/image/ornquyvzv/
 

Редактирано от Zoookey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз съм с такава тапицерия, но немога да ти дам информация откъде да намериш. Аз търся подгрев за предна лява седалка, че при мен се скъса и не грее вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Охх, не съм само аз :D

 

Намерих подобна тапицеря в един магазин по пътя за Панчарево, на около 1,5км от караулката. Бяха го споменали в една тема тук, мисля... Не е каквото исках, но по-добре това, отколкото да стои скъсано :)

 

Колкото до подгрева, разпитай колегите, които разпродават фабии на части и дано да си намериш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има склад за дамаски за коли на бул. Сливница, като спускаш моста на Захарна фабрика преди светофара в дясно в ъгловия блок. След светофара е ОМВто... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.