Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия II 2008 год. 2,0 TDI 16V на части


шкодарко

Recommended Posts

Колата е с удар отпред в ляво.Към момента са продадени стоповете.  Еърбеците на волана и на арматурното табло са отворени, на седалките не са задействани. От шофьорската врата е налична машинката на ел. стъклото с единия водач и бравата. Задната лява врата е поомачкана, но стъклата, кората и автоматиката вътре е читава

035265647.jpg?r=0

035265648.jpg?r=0

 

трите джанти са читави,без криво счупено или заварявано. към момента са без гумите

035265626.jpg?r=0

035265633.jpg?r=0

035265630.jpg?r=0035265631.jpg?r=0

035265627-thumb.jpg?r=0035265638-thumb.jpg?r=0035265641-thumb.jpg?r=0035265642-thumb.jpg?r=0035265643-thumb.jpg?r=0

 

За по-вече информация на лични или на телефон 0878 446 507 - Дарин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Интересува ме радиото.. Може ли малко по-добре снимки. Също така и превключвателя за фаровете. Благодаря предварително! Поздрави, Димитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sent 26 April 2015 - 09:15 AM

наличен е но трябва да погледна дали е здрав. в понеделник ще ти отговоря

 

 

Колега, всмукателния колектор здрав ли е?

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрав е.

035382344.jpg?r=0

035382345.jpg?r=0

във върволицата съобщения съм го пропуснал,за което се извинявам. но и вие от своя страна не демонстрирахте по-жив интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само лайсните на корите на вратите заедно с управлението на климатроника ако работи без проблеми, цена за това на лично би ли ми дал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравей колега, търся задни спирачни апарати от коли 2.0 TDI 140 коня.

Търся ги за Голф 5, но на Ауди са същите,предполагам и от Шкода. Ако имате такива на каква цена се продават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, налични са, но вие сигурен ли сте че са взаимозаменяеми. ако са същите мога да ви ги пратя още утре. цена да коментираме по телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, най-долу в първия пост, това мигач за огледало ли е? Нуждая се от левия, в шофьорското огледало.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

Привет колега,

Интересуват ме огледалата и задната броня. Моята е октавия 2, 1.9, комби - предполагам, че стават за нея

Редактирано от dazan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Колеги рядко влизам, късно чета съобщенията, така че извинете ме ако не съм отговорил на някого. За по сигурно  ползвайте посочения телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.