Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане За 1,4 МПИ 60к.


armen

Recommended Posts

Здравейте,

да попитам нормално ли е при движение по магистрала температурата на охл.течност да пада до тези нива

 

035297257.jpg?r=0

 

Това знак за проблем с термостата ли е.Когато влязох в града отново температурата закова посредата

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се ориентирал към термостата - смени го с полски със сменяем елемент и ще се родиш.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се ориентирал към термостата - смени го с полски със сменяем елемент и ще се родиш.

Успех!

:doubleup: Добър съвет .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Добре си се ориентирал към термостата - смени го с полски със сменяем елемент и ще се родиш.

Успех!

Може ли да кажете марката на този полския и дали се сменя лесно-гледам на лесно място е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марка не знам (колегата rgc  ги разбира марките) , сменя се цялото външно капаче , което е хванато с три винта към корпуса , но разликата е , че след време като се скапе елемента можеш да го смениш с обикновен (държи се на една зегерка) и не се притесняваш дали ще се счупи корпуса където се държи оста или да се разпадне и да запуши отвора на водата (до колкото знам това са слабите места на другия модел).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро сменях термостат(преди 3000 км.) ,но с обикновен,забравих каква марка.  На термостата пише,че отваря на 87 градуса. Сега стрелката застава права и не мърда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.