Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоморга за Fabia в София ?


Uns7opAbL3

Recommended Posts

Здравейте колеги, фенове и фенки и всякакви други форми на живот, било то определени от модерната наука и медицина, било то неразгадани феномени и явления... Понеже съм ама много руса и някакси от вътре ме напира да задавам тъпи въпроси... Прощавайте, но просто сякаш самата природа ме зове да питам тъпотия след тъпотия... ХахАХаХАХАхАХ и така шегата и лирическите отклонения с препратки към паранормалното на страна... От няколко месеца ми се върти из главата, даже и упорито търсих в ниета, уви безрезултатно, та затова ще питам направо с кой трябва да се "из=:%–"%=" за да получа информация къде подяволите в София и околията има автоморга за Фабия. Не е задължително де, например може и да е за Шкода като цяло, все 1-2 фабийки трябва да има погребани... Да живее канибализма... Като за приоритетна и високо ценена информация ще е локация на клубни автоморги... Но, понеже не е толкова стара марка (имам предвид след обновяването на производството под шапката на V.A.G.) може и да не е клубна морга и все пак ще асимилирам и канибализирам... Не сериозно, колеги издайте ги тези местонахождения, защото почвам да се депресирам, за някакви дреболийки да давам по 10-20лв. за чисто нови, само защото не знам от къде да си намеря втора употреба... Решетки, щипки и т.н. Например AUDIclub.bg имат няколко морги в София и в тоя ред на мисли, не може ние да нямаме, просто аз не знам къде са... Затова ОТНОВО ще помоля издайте ги тези така жизнено важни локации... Благодаря предварително за всякакви мнениа идеи и съвето относно тази тема... Поздрави и безброй безаварийни километри със сладурите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих потърсил първо в сайтовете за продажба на автомобили такива, които се продават на части - например тук http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=1

Успех!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом даваш дупе - как да не се отзове човек! :)

 

Не знам да има специална клубна морга. По добре както е казал колегата по-горе виж в сайтовете за употребявани автомобили(надявам се няма да се сметне за реклама - карс бг и мобиле бг) ! Там има раздели за автомобили за части. Звънкаш, питаш каквото те интересува дали го имат и действаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в продавалник има доста обяви. Не винаги обаче цените в моргата са по-изгодни от тези в магазина. Зависи и от моргата и от магазина разбира се. Втората употреба поне са оригинални. Последно търсех задна броня защото по моята имаше кит и не ми е приятно. Има една фабия комби фейслифтова на части. Моргата е преди езерото Панчарево в ляво като идваш от околовръстното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Добреее, има някакви надежди и проблясъци в тъмното... Отново се извинявам, но явно пак не сте ме разбрали... Не ме интересуват продавалници и т.н. Интересуват ме конкретни дестинации/локации на трупове... Едно е да го гледаш на снимка, друго е директно на място и да си говориш директно лице в лице с продавача и т.н. Онлайн ще се пазаруват само нови части... Втора употреба директно на място при доставчика/автодилъра... И все пак, благодаря за съветите относно сайтовете, не се тревожете не е реклама... Известни са ми но не ме интересуват... Няма ли някой друг колега да се включи сега с така жадуваната информация... Нима сме на изчезване... Не вярвам...

 

 

P.S.

За малко да забравя, подарявам копче за ел. стъкло на предната пасажерска врата... Напълно функциониращо, обаче... Винаги има НО за съжаление... иконката на прозорче е изпаднала вътре в копчето, ако на някой му представлява интерес пускам го на адрес или до офис на най-близкия куриер с разноски на получателя и така... Би било добре фирмата да е Еконт... Копчето е оригиналното заводско... ЛС... за допълнително координиране...

Редактирано от Uns7opAbL3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.