Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Плафони проблем


stoian1929

Recommended Posts

Здравейте , 

 

Колеги карам фабия 1 сди и имам следният проблем , а именно . 

 

Колата ми беше преди около месец и половина за боя , след като я взех забелязах че плафоните не светят , беше изгорял бушон . Както и да е смених го няма проблем обаче след известно време пак изгоря , а преди това не съм имал проблеми. Та интересното е този път като го сложих и реших да се загледам и видях че доста нагрява и след 2мин гори бушона . Идеята ми е дали не е окъсило някаде или .... някакви идеи ( и само да попитам плафони на тавана на задната врата как се свалят видях че отляво тръгнаха да излизат на щипки но не посмях да дръпна силно) иначе другите плафони във вратите и багажника ги свалих и нямаше видими проблеми .Някой ако има идеии бих бил благодарен . 

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо сноповете на вратите ... изглежда като не пълно късо на някой кабел.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо сноповете на вратите ... изглежда като не пълно късо на някой кабел.

Успех!

Благодаря , и аз така си мисля и тях да ги видя и на петата врата и тн. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните плафони се вадят от към предницата.Изпитано!

Редактирано от kvnedelchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и за плафоните , но разтворих на всички врати гумените оплатнения и никаде не видях проблем по кабелите , а проблемът си остава бушона гърми  :fool: . Някакви други идеи как да хвана оттечката ??? Или да ми кажете някой жичкаджия които и да се наложи да сваля корите да не е мн. голям мърляч .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.